Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (61)
  • Zwart (55)
  • Grijs (43)
  • Wit (43)
  • Helder (40)
  • Bruin (35)
  • Blauw (21)
  • Groen (13)
  • Geel (7)
  • Rood (7)
  • Beige (3)
  • Decoratief (2)
  • Bont (1)
  • Crème (1)
  • Gestreept (1)
  • Oranje (1)

Uitverkoop

Producten 97-144 van 386

nisbets

Producten 97-144 van 386

Serveerrok zwart maat 8
77% korting
Serveerrok zwart maat 8

Maat: 8 / EU 36.

77% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie energiezuinige dubbele deur staande display koelkast
26% korting
26% korting
€ 2.873,53
Excl. BTW
Was € 3.875,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie energiezuinige Eendeur staande display koelkast
26% korting
26% korting
€ 1.994,73
Excl. BTW
Was € 2.712,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Bagasse Kom Basis 500ml (50 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 2,15
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Was € 7,49
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Nisbets Essentials 3-laags gecoat stellingsysteem 1820 x 915 x 457mm
30% korting
Nisbets Essentials 3-laags gecoat stellingsysteem 1820 x 915 x 457mm

Zelf te monteren. 1820(H) x 915(B) x 457(D)mm.

30% korting
€ 51,16
Excl. BTW
Was € 72,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Universele Opbergrek Aanbouwset Voor Basics Plus Planken, 530 mm Diep
34% korting
Cambro Universele Opbergrek Aanbouwset Voor Basics Plus Planken, 530 mm Diep

Geschikt voor Cambro Basics Plus stellingkast (530 mm diepe kasten)

34% korting
€ 47,87
Excl. BTW
Was € 72,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Spuitmond glad 16mm
80% korting
Spuitmond glad 16mm

16mm. Polycarbonaat. Lengte: ca. 60mm.

80% korting
€ 0,61
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recycleerbare Vierkante Containerbodems 1400ml (300 stuks)
slechts € 0,15 per Unit
slechts € 0,15 per Unit
Pak van 300 slechts
€ 42,04
Excl. BTW
( € 0,15 per Unit )
Was € 72,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Century Woodgrain dienblad licht olijfhout dessin 36x46cm
31% korting
31% korting
Pak van 12 slechts
€ 210,99
Excl. BTW
Was € 304,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M vaatwasser DW51 400V
49% korting
49% korting
€ 1.242,87
Excl. BTW
Was € 2.424,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M vaatwasser Maestro 50x50cm 400V extra
26% korting
Gastro M vaatwasser Maestro 50x50cm 400V extra

400V. 6,6kW. Afvoerpomp en zeepdispenser.

26% korting
€ 1.371,16
Excl. BTW
Was € 1.842,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero polyrotan indoor/outdoor stoelen houtskool (4 stuks)
vanaf € 72,51 per stuk
Bolero polyrotan indoor/outdoor stoelen houtskool (4 stuks)

Aluminium frame | Polyrotan zitting | Zithoogte 450mm | Stapelbaar

vanaf € 72,51 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 290,02
Excl. BTW
( € 72,51 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Grigio koksbroek zwart-grijs gestreept 44
40% korting
Chaud Devant Grigio koksbroek zwart-grijs gestreept 44

Kleur: zwart-grijze streep. Maat: 44.

40% korting
€ 40,01
Excl. BTW
Was € 66,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie enkele deur bar koeling met laden
59% korting
Polar U-serie enkele deur bar koeling met laden

280W. Draaideur. 2x schuiflades. R600a

59% korting
€ 1.130,80
Excl. BTW
Was € 2.744,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Fratello UFX heren koksbuis zwart maat M
24% korting
24% korting
€ 71,04
Excl. BTW
Was € 92,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Herengilet 5 knopen zwart XS
46% korting
46% korting
€ 17,95
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Dick Red Spirit 5-delige messenset met foedraal
26% korting
Dick Red Spirit 5-delige messenset met foedraal

Koksmes, vleesmes, fileermes, schilmesje, slijpstaaf en foedraal

26% korting
€ 255,96
Excl. BTW
Was € 343,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Papieren Messen 165mm (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 3,33
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 6,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon hoog deksel voor 0,75L schaal
75% korting
75% korting
€ 1,45
Excl. BTW
Was € 5,69
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Papieren Theelepels 132mm (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
Fiesta Composteerbare Papieren Theelepels 132mm (100 stuks)

132(L)mm. Hoeveelheid in de verpakking: 100

slechts € 0,04 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 3,15
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 6,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Serveerrok zwart maat 4
70% korting
Serveerrok zwart maat 4

Maat: 4 / EU 32.

70% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 25,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Mitre Comfort Nova badlaken wit 100x150cm
46% korting
Mitre Comfort Nova badlaken wit 100x150cm

Badlaken | 1000(B) x 1500(L)mm

46% korting
€ 8,44
Excl. BTW
Was € 15,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo Houtskool Oven
27% korting
Buffalo Houtskool Oven

Kookoppervlak: 570x350 mm

27% korting
€ 4.011,42
Excl. BTW
Was € 5.499,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 220mm (6 Stuks)
slechts € 8,35 per stuk
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 220mm (6 Stuks)

220(Ø)x24(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,35 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,08
Excl. BTW
( € 8,35 per stuk )
Was € 102,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Topalit Classic Line rechthoekig tafelblad hout 120x80cm
32% korting
32% korting
€ 109,17
Excl. BTW
Was € 160,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Cambox Utility Bus Box 9x12 Poly Black
47% korting
47% korting
€ 8,30
Excl. BTW
Was € 15,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie energiezuinig reeks dubbeldeurs staand vriesvak
40% korting
Polar U-serie energiezuinig reeks dubbeldeurs staand vriesvak

902W. Capaciteit: 1400Ltr. Breedte: 1400mm

40% korting
€ 2.944,06
Excl. BTW
Was € 4.895,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)
vanaf € 0,05 per stuk
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)

Maten: S tot XL. Verpakkingsinhoud: 100 stuks

vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,69
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Uniform Works unisex overhemd lange mouw wit S
36% korting
36% korting
€ 22,81
Excl. BTW
Was € 35,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M pizzaoven met 2 kamers type Rome 2
20% korting
20% korting
€ 1.357,32
Excl. BTW
Was € 1.692,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Roltex Wave dienblad donker houtnerf 46x36cm
44% korting
Roltex Wave dienblad donker houtnerf 46x36cm

Stijl: donker houtnerf. Afmeting: 46x36cm.

44% korting
€ 12,55
Excl. BTW
Was € 22,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Donker Granieteffect, 580mm
26% korting
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Donker Granieteffect, 580mm

Kleur: donker graniet. Afmeting: 38(H) x 580(Ø)mm

26% korting
€ 55,38
Excl. BTW
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo oliefiltratiemachine
42% korting
Buffalo oliefiltratiemachine

Geschikt voor friteuses met olietanks vanaf 10 liter

42% korting
€ 2.022,46
Excl. BTW
Was € 3.476,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Whites Easyfit Teflon unisex koksbroek met kleine ruit zwart-wit XS
Tot 40% korting
Tot 40% korting
Vanaf
€ 12,79
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo warmhoud buffetmeubel
36% korting
Buffalo warmhoud buffetmeubel

2000W | 4x GN 1/1 (bakken niet inbegrepen)

36% korting
€ 1.180,84
Excl. BTW
Was € 1.835,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon hoog deksel voor 4,25L schaal
60% korting
60% korting
€ 3,20
Excl. BTW
Was € 8,09
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Europel Kliklijst A4 25mm Mat Wit
50% korting
50% korting
€ 10,72
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Denver outdoor/indoor stapelbare stoel beige
20% korting
20% korting
€ 133,37
Excl. BTW
Was € 165,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero polyrotan stoelen antraciet (4 stuks)
vanaf € 63,27 per stuk
Bolero polyrotan stoelen antraciet (4 stuks)

Aluminium frame. Polyethyleen zitting. Hoogte: 45cm. Stapelbaar. 4 stuks.

vanaf € 63,27 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 253,06
Excl. BTW
( € 63,27 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo handsfree heetwaterdispenser 40L
44% korting
44% korting
€ 105,68
Excl. BTW
Was € 189,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Tafelblad Van Gehard Glas Voor Buiten, Zwart Geborsteld, Vierkant, Grijze Rand, 700mm
33% korting
33% korting
€ 73,86
Excl. BTW
Was € 109,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo pizza oven met 45cm pizzasteen
31% korting
Buffalo pizza oven met 45cm pizzasteen

Voor pizza's tot 45cm. 230V/2kW.

31% korting
€ 324,83
Excl. BTW
Was € 468,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gegalvaniseerd staal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gegalvaniseerd staal (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Essen zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 450mm

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 80,86
Excl. BTW
( € 20,22 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro plat polycarbonaat deksel GN 1/4
53% korting
Cambro plat polycarbonaat deksel GN 1/4

GN 1/4. Voor gebruik met de Cambro polycarbonaat GN 1/4 bakken.

53% korting
€ 1,59
Excl. BTW
Was € 3,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M RVS houder voor plankdrager 25cm voor DS453
42% korting
42% korting
€ 12,31
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant chef shirt wit S
37% korting
Chaud Devant chef shirt wit S

Kleur: wit. Maat: S.

37% korting
€ 50,56
Excl. BTW
Was € 79,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Shoes for Crews Grind vegan herenschoenen zwart 46
33% korting
33% korting
€ 57,85
Excl. BTW
Was € 86,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro-M Spoeltafel met onderstel en onderblad mm 1200x 700x850 Met uitsparing voor VW, 1 bak rechts 500x500x320, dienblad links INOX
28% korting
28% korting
€ 520,76
Excl. BTW
Was € 727,99
5-6 weken levertijd
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX