Verfijn uw zoekopdracht
- Wit (7)
- Geel (1)
Kassarollen
Kassarollen geschikt voor diverse kassa's, ideaal voor horecabedrijven en winkels. Kies uit gerenommeerde merken zoals Olympia voor consistentie en betrouwbaarheid.
Thermische kassarol 80x80mm TH80 (20 stuks)
Thermische kassarol
slechts € 2,80 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 55,99 Excl. BTW
( € 2,80 per stuk )
Olympia Thermisch Kassarol 57 x 42mm (20 stuks)
BPA vrij. 57(H) x 42(Ø)mm. 20 stuks
slechts € 0,86 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 17,09 Excl. BTW
( € 0,86 per Unit )

Olympia PDQ thermische kassarollen 57 x 30 mm (20 stuks)
57(H) x 30(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 20
slechts € 0,47 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 9,39 Excl. BTW
( € 0,47 per stuk )

Olympia Printerrol 2-Laags Wit/Geel 76 x 70mm (20 stuks)
1 x Wit & 1 x Geel. 20 stuks
slechts € 1,58 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 31,49 Excl. BTW
( € 1,58 per Unit )

Olympia Thermisch Kassarol 57 x 37mm (20 stuks)
BPA vrij. 57(H) x 37(Ø)mm. Doosinhoud: 20
slechts € 0,76 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 15,19 Excl. BTW
( € 0,76 per Unit )

Olympia thermische kassarollen 80 x 72mm (20 stuks)
80(H) x 72(Ø)mm. Aantal per doos: 20 stuks
slechts € 2,15 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 42,99 Excl. BTW
( € 2,15 per stuk )

Olympia Printerrol 3-Laags Wit/Roze/Geel 75 x 70mm (20 stuks)
1 x Wit, 1 x Roze & 1 x Geel. Doos inhoud: 20 stuks
slechts € 1,78 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 35,49 Excl. BTW
( € 1,78 per Unit )

Olympia PDQ thermische kassarollen 57 x 39 mm (20 stuks)
57(H) x 39(Ø)mm
slechts € 0,53 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 10,59 Excl. BTW
( € 0,53 per stuk )

Olympia telrollen tbv Sharp afrekensysteem H608/H609/H610 (20 stuks)
BPA vrij. Geschikt voor Casio:SEG-1 SES10 SE-S2000 SE-S300 SE-S3000 TK-T200 & Sam4s: ER-260 ER-380M & Sharp: XE-A203 XE-A137 XE-A207W XE-A213 XE-A217 XE-A307W
Pak van 20 slechts
€ 11,99 Excl. BTW








