Verfijn uw zoekopdracht
- Wit (4)
- Blauw (2)
- Bruin (2)
- Groen (1)
Papieren handdoeken
Papieren handdoeken zijn ideaal voor het afdrogen van handen en het handhaven van hygiëne in sanitaire ruimtes en keukens van uw horecagelegenheid. Verkrijgbaar in diverse soorten en afkomstig van betrouwbare merken zoals Tork en Jantex.
Jantex Z vouw papieren handdoekjes Groen 1 laags 3000 vellen
1 laags. 3000 vellen. FSC Mix
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 3000 slechts
€ 29,99 Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 42,99

Jantex C vouw papieren handdoeken wit 2 laags (2295 vellen)
2 laags. Aantal vellen: 2295. FSC Mix
Prijs toppers
Pak van 2295 slechts
€ 21,99 Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 36,49

Tork Z-gevouwen handdoeken 1-laags wit (12 stuks)
Ca. 250 vellen per pak. 12 stuks. Voor DB462.
slechts € 5,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 62,99 Excl. BTW
( € 5,25 per stuk )

Jantex C-gevouwen handdoeken 1-laags blauw (2850 vellen) (12 stuks)
1 laags. 2880 vellen per stuks. FSC Mix
slechts € 2,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 32,99 Excl. BTW
( € 2,75 per stuk )
Was € 41,99

Tork Advanced handdoekrollen 2-laags 150m (6 stuks)
Wit. 2-laags. Rollengte: 150m. Verpakkingshoeveelheid: 6
slechts € 13,20 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 79,15 Excl. BTW
( € 13,20 per stuk )
Was € 119,99

10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Jantex Green 100% Gerecycled Handdoek 1Laag 100 Vel 36 stuks
1laag Constructie | 100 Vel | Aantal: 36 stuks
slechts € 0,96 per Unit
Pak van 36 slechts
€ 34,51 Excl. BTW
( € 0,96 per Unit )
Was € 46,99

10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Tork Xpress multifold handdoeken 2-laags (2100 stuks)
Wit | 2-laags | 2100 stuks
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 21 slechts
€ 109,99 Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )

Tork Z-gevouwen handdoeken 1-laags blauw (12 stuks)
Ca. 250 vellen per pak. 12 stuks. Voor DB462.
slechts € 5,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 62,99 Excl. BTW
( € 5,25 per stuk )

Jantex Groen 100% Gerecycleerde C-Vouw Handdoeken 2-laags (2250 Vellen)
2-laags Constructie | C-Vouw Ontwerp | Verpakkingshoeveelheid: 2250 Vellen
9% korting
€ 34,49
Excl. BTW
Was € 37,99









