Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Helder (15)
  • Wit (11)
  • Bont (7)
  • Bruin (7)
  • Zilver (7)
  • Zwart (7)
  • Rood (6)
  • Blauw (5)
  • Oranje (5)
  • Geel (4)
  • Groen (4)
  • Grijs (1)
  • Paars (1)

Voedselzakken, clips en etiketten

Een veelzijdig assortiment voedselzakken, clips en etiketten voor het efficiënt bewaren, labelen en afsluiten van levensmiddelen. Perfect voor het behouden van versheid en eenvoudige identificatie in drukke keukens.

Producten 1-48 van 83

nisbets

Producten 1-48 van 83

Vogue verwijderbare dag van de week etiketten (7000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 7000 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Wrapmaster foliedispenser 45cm
19% korting
Wrapmaster foliedispenser 45cm

Foliedispenser 52cm. Geschikt voor folies/papier M810, J371, GH029, GM215

19% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Wrapmaster vershoudfolie navulling 45cm (3 stuks)
slechts € 13,33 per stuk
slechts € 13,33 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 13,33 per stuk )
Was € 64,99
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Donderdag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Vrijdag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Zaterdag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten met 25,4 mm dispenser
7% korting
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten met 25,4 mm dispenser

Verwijderbare 'dag van de week' labelset van 25,4 mm en dispenser

7% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 64,49
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Maandag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Zondag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Vogue bakpapier 29cm x 50m
Prijs toppers
Vogue bakpapier 29cm x 50m

29(b)cmx50(l)m | Per stuk

Prijs toppers
€ 6,39
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Woensdag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Matfer Bourgeat ECOPAP Bakpapier 530 x 325 mm (500 stuks)
slechts € 0,07 per stuk
Matfer Bourgeat ECOPAP Bakpapier 530 x 325 mm (500 stuks)

530(B) x 325(L) mm | 53,34 x 45,72 cm. Aantal stuks: 500

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 33,99
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas afneembare voedseletiketten dinsdag kleurcode geel (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare houdbaarheidsetiketten (500 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 500 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Wrapmaster 1000 vershoudfolie (3 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
Wrapmaster 1000 vershoudfolie (3 stuks)

30(b)cmx100(l)m. Voor CB623. 3 stuks.

slechts € 5,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Geproduceerd op etiketten (14000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
Geproduceerd op etiketten (14000 stuks)

Te gebruiken met J329 etikettenpistool. Gratis inktrol bij elke etiketten stuks

slechts € 0,01 per stuk
Pak van 14000 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 54,99
Op voorraad
Vogue geëmbosseerde vacuümzakken 300x400mm (50 stuks)
vanaf € 0,57 per stuk
Vogue geëmbosseerde vacuümzakken 300x400mm (50 stuks)

300(B) x 400(L)mm. Dikte 75mu. Aantal stuks: 50

vanaf € 0,57 per stuk
Pak van 50 vanaf
€ 28,49
Excl. BTW
( € 0,57 per stuk )
Op voorraad
Wrapmaster huishoudfolie navulling 30x30,5cm (3 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
slechts € 11,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Was € 47,49
Op voorraad
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m
Prijs toppers
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m

30(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

Prijs toppers
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 12,39
Op voorraad
Etiketteertang 16 cijfers
Prijs toppers
Etiketteertang 16 cijfers

Voor gebruik met J330 etiketten

Prijs toppers
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 101,99
Op voorraad
Vogue Vershoudfolie 300 mm x 300 m
Prijs toppers
Vogue Vershoudfolie 300 mm x 300 m

300(W)mm x 300(L)m. Met gekarteld snijblad. Per stuk

Prijs toppers
€ 7,19
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Vogue kleurcode RVS stickerdispenser + stickers
Vogue kleurcode RVS stickerdispenser + stickers

Set van RVS dispenser met 1 rol per dag.

€ 88,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m
Prijs toppers
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m

44(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

Prijs toppers
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 17,89
Op voorraad
Wrapmaster aluminiumfolie navulling 45cm (3 stuks)
slechts € 32,67 per stuk
Wrapmaster aluminiumfolie navulling 45cm (3 stuks)

Aluminiumfolie 45cm. Prijs per 3 rollen.

slechts € 32,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 97,99
Excl. BTW
( € 32,67 per stuk )
Op voorraad
Voorgeperforeerde vershoudfolie 45cmx500m (3 stuks)
slechts € 17,33 per stuk
slechts € 17,33 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 17,33 per stuk )
Op voorraad
Vogue oplosbare voedselstickers set (7000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 7000 slechts
€ 92,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Vogue vacuümsealerzakken, geëmbosseerd, 250x350mm (50 stuks)
vanaf € 0,40 per stuk
vanaf € 0,40 per stuk
Pak van 50 vanaf
€ 19,79
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Prijstang
Prijstang

8(h)x16(b)x26(d)cm

€ 70,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue afneembare dagstickers weekset (3500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 3500 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Vogue vershoudfolie 44cm x 300m
Prijs toppers
Vogue vershoudfolie 44cm x 300m

44(b)cm x 300(l)m | Met gekartelde scheurrand

Prijs toppers
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 12,99
Op voorraad
Vogue huishoudfolie 300m geschikt voor Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
slechts € 11,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Was € 40,99
Op voorraad
Reserve inktrollen voor prijstang (5 stuks)
slechts € 3,96 per stuk
Reserve inktrollen voor prijstang (5 stuks)

Reserve inktrollen voor GH001. 5 stuks.

slechts € 3,96 per stuk
Pak van 5 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 3,96 per stuk )
Op voorraad
Vogue bakpapier 45cm x 50m
Prijs toppers
Vogue bakpapier 45cm x 50m

45(b)cmx50(l)m | Per stuk

Prijs toppers
€ 8,39
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Hygiplas oplosbare kleurcode voedseletiketten woensdag (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Niet op voorraad
Wrapmaster aluminiumfolie navulling 30cm x 90m (3 stuks)
slechts € 24,00 per stuk
Wrapmaster aluminiumfolie navulling 30cm x 90m (3 stuks)

Aluminiumfolie 30cm. Prijs per 3 rollen.

slechts € 24,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 24,00 per stuk )
Op voorraad
Vogue Chamber Vacuum Pack Bags 200x300mm (100 Pack)
slechts € 0,18 per stuk
slechts € 0,18 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 17,09
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Op voorraad
PuraCycle herbruikbare allergeenlabels (20 stuks)
slechts € 2,55 per stuk
slechts € 2,55 per stuk
Pak van 20 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 2,55 per stuk )
Niet op voorraad
Hygiplas oplosbare kleurcode voedseletiketten donderdag (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week etiketten woensdag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Wrapmaster bakpapier navulling 30cm x 50m (3 stuks)
slechts € 10,67 per stuk
slechts € 10,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 31,99
Excl. BTW
( € 10,67 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels vrijdag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels vrijdag (500 stuks)

Label afmetingen: 50(B)x50(L)mm. Kleur: groen

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare etiketten voor bereide voedingsmiddelen (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
Hygiplas oplosbare etiketten voor bereide voedingsmiddelen (250 stuks)

Afmeting: 50(H) x 75(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250

slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 16,29
Op voorraad
Hygiplas oplosbare kleurcode voedseletiketten zondag (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare kleurcode voedseletiketten maandag (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Niet op voorraad
Hygiplas oplosbare kleurcode voedseletiketten zaterdag (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare kleurcode voedseletiketten dinsdag (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare kleurcode voedseletiketten vrijdag (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare Eerst gebruiken etiketten (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 8,09
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad

Met onze voedselzakken kunt u voedsel portioneren, wat helpt om kosten te besparen, minder te verspillen en tijd te besparen. Door ze te voorzien van een verpakkingsdatum/houdbaarheidsdatum kunnen ze prima gebruikt worden in uw FIFO-systeem. De clips zijn uitstekend te gebruiken om de zakken af te sluiten. Het is natuurlijk ook mogelijk om vershoudfolie als kosteneffectief en praktisch alternatief te gebruiken om uw ingrediënten te bewaren. Etiketten geven essentiële informatie over uw producten en dat is vooral belangrijk wanneer het allergenen betreft.