Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Helder (15)
  • Wit (11)
  • Bont (7)
  • Bruin (7)
  • Zilver (7)
  • Zwart (7)
  • Rood (6)
  • Blauw (5)
  • Oranje (5)
  • Geel (4)
  • Groen (4)
  • Grijs (1)
  • Paars (1)

Voedselzakken, clips en etiketten

Een veelzijdig assortiment voedselzakken, clips en etiketten voor het efficiënt bewaren, labelen en afsluiten van levensmiddelen. Perfect voor het behouden van versheid en eenvoudige identificatie in drukke keukens.

Producten 49-83 van 83

nisbets

Producten 49-83 van 83

Vogue vacumeerzakjes met reliëf 20x30cm (50 stuks)
vanaf € 0,30 per stuk
vanaf € 0,30 per stuk
Pak van 50 vanaf
€ 14,89
Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )
Op voorraad
Vogue vacumeerzakjes 30x35cm (100 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Vogue vacuümzakken voor kamer vacumeermachines 150x350mm (100 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
slechts € 0,15 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Op voorraad
Blanco etiketten voor etiketteertang 15000 stuks (15000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
Blanco etiketten voor etiketteertang 15000 stuks (15000 stuks)

Afmeting: 12(H) x 26(B) mm. Blanco witte etiketten voor GH001. Aantal stuks: 15000

slechts € 0,01 per stuk
Pak van 15000 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Nuts Bijenwasdoek S 180 x 200mm (10 stuks)
slechts € 1,51 per stuk
slechts € 1,51 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 15,03
Excl. BTW
( € 1,51 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Wrapmaster 1000 aluminiumfolie (3 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
Wrapmaster 1000 aluminiumfolie (3 stuks)

30(b)cmx30(l)m. Voor CB623. 3 stuks.

slechts € 9,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Op voorraad
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm
5% korting
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm

Foliedispenser 30,5cm. Geschikt voor folies/papier M809, J370, GM214

5% korting
€ 54,99
Excl. BTW
Was € 57,99
Op voorraad
Bakpapier navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
slechts € 9,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
Wrapmaster 1000 compacte foliedispenser
Wrapmaster 1000 compacte foliedispenser

36,3(b)cm. Geschikt voor folies CB624 en CB625.

€ 32,99
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
Hygiplas glutenvrij voedseletiketten (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,69
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Wrapmaster bakpapier navulling 45cm (3 stuks)
slechts € 13,67 per stuk
slechts € 13,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 13,67 per stuk )
Op voorraad
Aluminiumfolie navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 20,00 per stuk
slechts € 20,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 20,00 per stuk )
Was € 71,99
Op voorraad
Schneider sluitclips 12cm (6 stuks)
slechts € 1,44 per stuk
Schneider sluitclips 12cm (6 stuks)

Materiaal: polypropyleen. 12(l)cm. 6 stuks.

slechts € 1,44 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 8,59
Excl. BTW
( € 1,44 per stuk )
Was € 9,79
Op voorraad
Hygiplas oplosbare kleurcode dagstickers met stickerdispenser
€ 154,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Chamber Vacuum Pack Bags 250x350mm (100 Pack)
slechts € 0,23 per stuk
slechts € 0,23 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 0,23 per stuk )
Op voorraad
Vogue vacumeerzakken met structuur 15x35cm (50 stuks)
vanaf € 0,23 per stuk
vanaf € 0,23 per stuk
Pak van 50 vanaf
€ 11,09
Excl. BTW
( € 0,23 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels maandag 50x50mm (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare te gebruiken tot etiketten (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 8,09
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week sticker zondag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels donderdag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels dinsdag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels dinsdag (500 stuks)

Label afmetingen: 50(B)x50(L)mm. Kleur: geel

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Wrapmaster Duo Dispenser
Wrapmaster Duo Dispenser

Geschikt voor 45cm navullingen

€ 98,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue voedseletiketten kleurcode dispenser
€ 71,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue oplosbare kleurcode voedseletiketten weekset (1750 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 1750 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Niet op voorraad
Hygiplas 2,5cm dispenser inclusief 7 rollen voedseletiketten daglabels oplosbaar
Hygiplas 2,5cm dispenser inclusief 7 rollen voedseletiketten daglabels oplosbaar

Oplosbare kleurcode stickers met 2,5cm kunststof dispenser

€ 140,99
Excl. BTW
Op voorraad
Puracycle herbuikbare blanco flesetiketten (25 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 25 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Op voorraad
Puracycle herbuikbare blanco dagetiketten voor flessen (25 stuks)
slechts € 2,12 per stuk
slechts € 2,12 per stuk
Pak van 25 slechts
€ 52,99
Excl. BTW
( € 2,12 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels zaterdag 50x50mm (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare blanco kleurcode voedseletiketten vrijdag (1000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 19,29
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare blanco kleurcode voedseletiketten maandag (1000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 19,29
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare blanco kleurcode voedseletiketten zondag (1000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 19,29
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare blanco kleurcode voedseletiketten zaterdag (1000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 19,29
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare blanco kleurcode voedseletiketten donderdag (1000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 19,29
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare blanco kleurcode voedseletiketten woensdag (1000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 19,29
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas oplosbare blanco kleurcode voedseletiketten dinsdag (1000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 19,29
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad

Met onze voedselzakken kunt u voedsel portioneren, wat helpt om kosten te besparen, minder te verspillen en tijd te besparen. Door ze te voorzien van een verpakkingsdatum/houdbaarheidsdatum kunnen ze prima gebruikt worden in uw FIFO-systeem. De clips zijn uitstekend te gebruiken om de zakken af te sluiten. Het is natuurlijk ook mogelijk om vershoudfolie als kosteneffectief en praktisch alternatief te gebruiken om uw ingrediënten te bewaren. Etiketten geven essentiële informatie over uw producten en dat is vooral belangrijk wanneer het allergenen betreft.