Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (34)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Rood (8)
  • Blauw (7)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 241-288 van 378

nisbets

Producten 241-288 van 378

Stapelbare deegkrat 60x40x9,5cm
Stapelbare deegkrat 60x40x9,5cm

Materiaal: polyethyleen

€ 25,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kings dessertvorken 18,4cm (12 stuks)
slechts € 0,75 per stuk
slechts € 0,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Was € 11,29
Niet op voorraad
Buffalo soepketel RVS 10L
26% korting
26% korting
€ 74,99
Excl. BTW
Was € 100,99
Op voorraad
Vogue RVS pastamand 15(Ø)cm
25% korting
Vogue RVS pastamand 15(Ø)cm

RVS | 16,5(H) x 15(Ø)cm | Voor K762

25% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie soeppan 36cm 35,5L
23% korting
Vogue RVS inductie soeppan 36cm 35,5L

360(Ø)mm. 35,5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: T147.

23% korting
€ 104,99
Excl. BTW
Was € 135,99
Op voorraad
Polar U-serie dubbeldeurs counter koelkast 282L
Polar U-serie dubbeldeurs counter koelkast 282L

300W. Bruikbare capaciteit: 190Ltr. R600a

€ 1.539,99
Excl. BTW
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 2cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 2cm diep

GN 1/1. 2cm diep. Inhoud: 3L.

€ 23,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie Gastro 2-deurs display koeling 1200L
20% korting
Polar G-serie Gastro 2-deurs display koeling 1200L

600W | Netto capaciteit 770L | R290

20% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Niet op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 10cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 10cm diep

GN 1/1. 10cm diep. Inhoud: 15L.

€ 33,99
Excl. BTW
Op voorraad
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm
5% korting
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm

Foliedispenser 30,5cm. Geschikt voor folies/papier M809, J370, GM214

5% korting
€ 54,99
Excl. BTW
Was € 57,99
Op voorraad
Gastro M geperforeerde RVS GN 1/1 bak 10cm diep
23% korting
Gastro M geperforeerde RVS GN 1/1 bak 10cm diep

GN 1/1. 10cm diep. Geperforeerd.

23% korting
€ 42,39
Excl. BTW
Was € 54,99
Op voorraad
Olympia Kristallon antislip dienblad 36cm
Tot 27% korting
Tot 27% korting
Vanaf
€ 5,29
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo Bistro dubbele contactgrill
25% korting
Buffalo Bistro dubbele contactgrill

Vermogen: 2.9kW. Dubbele grill. Platte boven- en geribbelde bovenplaten

25% korting
€ 314,99
Excl. BTW
Was € 419,99
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie wit
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie wit

Universele maat. kleur: wit. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Olympia Kings tafelvorken 20,7cm (12 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,49
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Vogue RVS GN strip 530mm
12% korting
Vogue RVS GN strip 530mm

Geschikt voor GN formaten 2/1, 1/1 en 2/4.

12% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 6,79
Op voorraad
Buffalo Bistro dubbele geribbelde contactgrill
31% korting
Buffalo Bistro dubbele geribbelde contactgrill

Vermogen: 2.9kW. Dubbele grill. Geribbelde boven- en onderplaten

31% korting
€ 280,99
Excl. BTW
Was € 409,99
Op voorraad
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)

170(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Niet op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 15cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 15cm diep

GN 1/1. 15cm diep. Inhoud: 22,5L.

€ 50,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bakpapier navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
slechts € 9,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
Gastro M RVS gastronorm deksel GN 1/1
24% korting
24% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 20,99
Op voorraad
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Fiesta Recyclable bruine papieren tassen met platte handvatten klein (250 stuks)
slechts € 0,08 per Unit
slechts € 0,08 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 0,08 per Unit )
Was € 22,49
Op voorraad
Vogue RVS deksel 40cm
8% korting
Vogue RVS deksel 40cm

400(Ø)mm. RVS.

8% korting
€ 22,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Olympia Kings tafelmessen met massief heft 24,2cm (12 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
slechts € 1,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Was € 21,99
Op voorraad
Olympia Kings steakmessen 23,8cm (12 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
slechts € 1,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder geel 102mm
Tot 34% korting
Hygiplas pizzasnijder geel 102mm

Materiaal: 10/0 RVS. Afmetingen 102mm. Kleur: geel

Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Vogue slagroomspuit 0,5L
22% korting
Vogue slagroomspuit 0,5L

Capaciteit 500ml. Te gebruiken met slagroompatronen CB163, CB439 of S659

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Vogue Roomijsbakken 10L (40 stuks)
slechts € 2,20 per stuk
Vogue Roomijsbakken 10L (40 stuks)

Capaciteit 10 L. Materiaal Kunststof

slechts € 2,20 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 2,20 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Geborstelde RVS wijnkoeler
Tot 22% korting
Geborstelde RVS wijnkoeler

19,6(h)x12(Ø)cm. Dubbelwandig.

Tot 22% korting
Vanaf
€ 10,59
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue houten handvat aluminium pizza schep 31x36cm
17% korting
Vogue houten handvat aluminium pizza schep 31x36cm

Bladlengte 30,5x35,5mm / Totale lengte 66cm

17% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Fiesta herbruikbare deksels voor ijsbakken 1,2L (40 stuks)
Nieuw
slechts € 0,22 per stuk
slechts € 0,22 per stuk
Pak van 40 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 10,19
14 dagen levertijd
Vogue RVS GN 2/1 bak 150mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 2/1 bak 150mm

Diepte 150 mm. Roestvast staal 201

LOW PRICE
€ 44,99
Excl. BTW
Was € 65,99
Op voorraad
Vogue Bistro broodmes 20,5cm
21% korting
21% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Olympia Cordoba Champagneglazen 210ml (6 Stuks)
slechts € 4,75 per stuk
slechts € 4,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 4,75 per stuk )
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Geel 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Geel 450g

Compatibel met Jantex Mopheft HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Buffalo soepketel koperafwerking
33% korting
Buffalo soepketel koperafwerking

230V. Capaciteit: 10L. 375(H) x 330(Ø) mm

33% korting
€ 74,99
Excl. BTW
Was € 111,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder 102mm paars
Tot 34% korting
Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)

220(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Aluminiumfolie navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 20,00 per stuk
slechts € 20,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 20,00 per stuk )
Was € 71,99
Op voorraad
Jantex Kentucky dweilkar met wringer rood 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Vogue pizzaschep 132cm
22% korting
Vogue pizzaschep 132cm

Large. 132cm lang met een 30,5x35,5cm blad.

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,56 per stuk
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,56 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,69
Excl. BTW
( € 0,56 per stuk )
Was € 11,39
Op voorraad
Olympia antislip dienblad 30,5cm
16% korting
16% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,00 per stuk
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)

200(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Rood Geruit Vetvrije Vellen - 310x190mm (200 stuks)
slechts € 0,03 per Unit
slechts € 0,03 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,03 per Unit )
Was € 5,59
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/2 bak 6,5cm diep
22% korting
Gastro M RVS GN 1/2 bak 6,5cm diep

GN 1/2. 65cm diep. Inhoud: 4,7L.

22% korting
€ 14,39
Excl. BTW
Was € 18,39
Op voorraad
Magimix Gelato Expert 11680 ijsmachine
17% korting
17% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad