Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (34)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Rood (8)
  • Blauw (7)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 193-240 van 378

nisbets

Producten 193-240 van 378

Vogue RVS deksel 14cm
28% korting
Vogue RVS deksel 14cm

140(Ø)mm. RVS. Compatibel met: M922.

28% korting
€ 5,29
Excl. BTW
Was € 7,39
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/4 met deksel & 7 kleurclips 150 mm 3,7L (4 stuks)
Nieuw
slechts € 4,75 per Unit
slechts € 4,75 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 4,75 per Unit )
Was € 22,99
14 dagen levertijd
Olympia Harley soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)

Maten: XS-XL. Materiaal: polykatoen.

slechts € 9,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Hygiplas Click PP GN-bak 1/9 met deksel & 7 kleurclips 100 mm 0,85 l (set van 4)
Nieuw
slechts € 3,25 per Unit
slechts € 3,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 3,25 per Unit )
Was € 16,39
14 dagen levertijd
Gastro M RVS GN 1/2 bak 10cm diep
23% korting
Gastro M RVS GN 1/2 bak 10cm diep

GN 1/2. 10cm diep. Inhoud: 7,2L.

23% korting
€ 18,39
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/6 met deksel & 7 kleurclips 100 mm 1,5L (set van 4)
Nieuw
slechts € 3,25 per Unit
slechts € 3,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 3,25 per Unit )
Was € 16,39
14 dagen levertijd
Olympia Boston shotglazen 6cl (12 stuks)
slechts € 0,45 per stuk
slechts € 0,45 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,29
Excl. BTW
( € 0,45 per stuk )
Was € 6,19
Op voorraad
Hygiplas schilmesje 7,5cm groen
4% korting
Hygiplas schilmesje 7,5cm groen

Lemmetlengte: 76mm. Gewicht: 20g. Groen voor salades en fruit

4% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Vogue spatel met rubber uiteinde 25cm
42% korting
42% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Stapelbare deegkrat 60x40x7,5cm
Stapelbare deegkrat 60x40x7,5cm

Materiaal: polyethyleen

€ 25,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Milan chafing dish set GN 1/1
33% korting
33% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 63,99
Op voorraad
Vogue conservenpotten 12,5cl (6 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
Vogue conservenpotten 12,5cl (6 stuks)

Capaciteit: 125ml. Materiaal: Glas. Verpakkingseenheid: 6 stuks

slechts € 1,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 10,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 13,99
Op voorraad
Olympia steakvork zwart heft per (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Vogue RVS messenmagneet 36cm
8% korting
Vogue RVS messenmagneet 36cm

Lengte: 36cm. Messen niet inbegrepen.

8% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 18,39
Op voorraad
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten tafel 120x80cm
Tot 29% korting
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten tafel 120x80cm

Stalen frame. Houten blad. 74(h)x120(b)x80(d)cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 164,99
Excl. BTW
Op voorraad
Caterlite broodrooster 4 sleuven RVS
16% korting
Caterlite broodrooster 4 sleuven RVS

4 sleuven. Kleur: RVS. Vermogen: 1,8kW.

16% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 71,49
Op voorraad
Buffalo sealapparaat 30cm
44% korting
Buffalo sealapparaat 30cm

260W. Sealbreedte: 30cm. Instelbare sealtijd.

44% korting
€ 73,99
Excl. BTW
Was € 130,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie sauteuse 24cm
11% korting
Vogue RVS inductie sauteuse 24cm

24(Ø)cm | RVS | Geschikt voor inductie

11% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Vogue geïsoleerde bezorgtas grijs 380x305x380mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 24,09
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS sauteerpan 300mm
25% korting
25% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 56,99
Op voorraad
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)

170(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,29 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,39
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Vogue geïsoleerde bezorgtas grijs 540x360x430mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 45,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Buckingham gebaksvorkjes (12 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Was € 8,19
Op voorraad
Olympia RVS eierdop
21% korting
Olympia RVS eierdop

4,6(h)x4,9(Ø)cm

21% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 1,89
Op voorraad
Stapelbare deegkrat 60x40x13cm
Stapelbare deegkrat 60x40x13cm

Materiaal: polyethyleen

€ 27,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex RVS centrefeed handdoekroldispenser
16% korting
Jantex RVS centrefeed handdoekroldispenser

Materiaal: gepolijst RVS. Voor DL920, DL921, GD833, GD834, CF970 en CF971.

16% korting
€ 94,99
Excl. BTW
Was € 112,99
Op voorraad
Bolero polyrotan stoelen met armleuning antraciet (4 stuks)
vanaf € 87,50 per stuk
Bolero polyrotan stoelen met armleuning antraciet (4 stuks)

Aluminium frame | Polyrotan zitting | Zithoogte 45cm | Stapelbaar | 4 stuks

vanaf € 87,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 349,99
Excl. BTW
( € 87,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm
Tot 43% korting
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm

737(H) x 1520(B) x 753(D) mm. Per stuk verkocht

Tot 43% korting
Vanaf
€ 84,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo Enkele Friteuse 5L 2800W
23% korting
Buffalo Enkele Friteuse 5L 2800W

2.8kW. Oliecapaciteit: 5L

23% korting
€ 129,99
Excl. BTW
Was € 167,99
Op voorraad
Whites standaard sloof wit
Tot 17% korting
Whites standaard sloof wit

Kleur: wit. Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 91,5(b)x76,2(l)cm.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel enkele spoelbak aan linkerzijde 100x60cm
43% korting
43% korting
€ 399,99
Excl. BTW
Was € 704,99
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 20cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 20cm diep

GN 1/1. 20cm diep. Inhoud: 30L.

€ 58,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero ronde klaptafel graniet 73,5(h)x60(Ø)cm
Tot 8% korting
Bolero ronde klaptafel graniet 73,5(h)x60(Ø)cm

Materiaal: polypropyleen en staal. Afmeting: 73,5(h)x60(Ø)cm

Tot 8% korting
Vanaf
€ 35,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kings koffielepels 11,2cm (12 stuks)
slechts € 0,55 per stuk
slechts € 0,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,55 per stuk )
Was € 7,59
Op voorraad
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)

21,5cm. Gekarteld lemmet. 12 stuks. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Nisbets Essentials inductie kookpan 32cm 12L
Nisbets Essentials inductie kookpan 32cm 12L

32(Ø)cm | Geschikt voor inductie

€ 44,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue bonnenhouder 45,5cm
38% korting
Vogue bonnenhouder 45,5cm

46cm / 455mm | Biedt plaats aan 3 tot 4 bonnen

38% korting
€ 7,49
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Araven dispenser en ingrediëntenbak 14L
32% korting
Araven dispenser en ingrediëntenbak 14L

Materiaal: polypropyleen. Inhoud: 14L.

32% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 26,49
Op voorraad
Olympia sapglazen 13cl (12 stuks)
slechts € 0,59 per stuk
slechts € 0,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,99
Excl. BTW
( € 0,59 per stuk )
Was € 7,79
Op voorraad
Olympia cocktailshaker RVS
22% korting
22% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 10,19
Op voorraad
Olympia Milan chafing dish set GN 1/1 (2 stuks)
slechts € 37,00 per stuk
slechts € 37,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 37,00 per stuk )
Was € 107,99
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 12,5cl
15% korting
Vogue RVS opscheplepel 12,5cl

Materiaal: RVS. | Capaciteit: 12,5cl. | Lengte: 80mm

15% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven
10% korting
Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven

Roestvrij staal. Tien sleuven. Geschikt voor planken tot 30mm dik

10% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
Whites halterschort donkergroen
Tot 13% korting
Whites halterschort donkergroen

Polykatoen. Afmeting: 71,1(b)x96,5(l)cm.

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kings dessertmessen 22cm massief heft 22,3cm (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue conservenpot 0,5L
23% korting
Vogue conservenpot 0,5L

Inhoud: 0,5L. Materiaal: glas.

23% korting
€ 4,79
Excl. BTW
Was € 6,19
Op voorraad
Vogue RVS inductie steelpan 28cm 8L
25% korting
Vogue RVS inductie steelpan 28cm 8L

280(Ø)mm. 8L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M951.

25% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad