Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (69)
  • Wit (33)
  • Helder (18)
  • Rood (12)
  • Zwart (11)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Zilver (5)
  • Beige (4)
  • Blauw (4)
  • Grijs (2)
  • Roze (2)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Geel (1)

Milieuvriendelijke disposables

Milieuvriendelijke disposables omvatten een breed assortiment composteerbare, biologisch afbreekbare en recyclebare verpakkingen zoals voedselbakjes en rietjes, ideaal voor een groenere horecavoorziening. Kies voor duurzame producten van merken zoals Vegware en Fiesta Compostable en draag bij aan een beter milieu.

Producten 97-144 van 171

nisbets

Producten 97-144 van 171

Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten serveerbootjes 190mm (100 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
slechts € 0,17 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren rietjes kraft (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta Compostable papieren rietjes kraft (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboe tangen 16cm (50 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable bagasse hamburgerbakjes 153mm (500 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 500 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable houten frietvorkjes (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 6,89
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren rietjes 210mm rood-wit  Individueel verpakt (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Colpac kraft bagel cups composteerbaar (1000 stuks)
slechts € 0,26 per stuk
slechts € 0,26 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 259,99
Excl. BTW
( € 0,26 per stuk )
Op voorraad
eGreen individueel verpakt 4-in-1 houten bestekset (250 stuks)
slechts € 0,22 per stuk
eGreen individueel verpakt 4-in-1 houten bestekset (250 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 250. Bevat 1 x vork, 1 x mes, 1 x lepel en 1 x servet

slechts € 0,22 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta composteerbare houten cocktailroerstaafjes 150mm (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 3 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
slechts € 0,18 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 35,63
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Was € 65,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten natuurlijke kleur 253mm (200 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Vegware 79-Serie composteerbare koffiebeker deksels (1000 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 116,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable houten puntzakjes 75mm (100 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Op voorraad
Vegware 185-serie composteerbare saladebakken 945ml (300 stuks)
slechts € 0,31 per stuk
Vegware 185-serie composteerbare saladebakken 945ml (300 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | PLA | 980 g

slechts € 0,31 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 92,25
Excl. BTW
( € 0,31 per stuk )
Was € 163,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare portiebakjes 5,7cl (2000 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
slechts € 0,08 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 140,99
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Op voorraad
Vegware bolle deksels voor composteerbare frisdrankbekers 34cl en 45,5cl (1000 stuks)
slechts € 0,13 per stuk
slechts € 0,13 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 126,99
Excl. BTW
( € 0,13 per stuk )
Op voorraad
Vegware paninizakjes composteerbaar (500 stuks)
slechts € 0,37 per stuk
slechts € 0,37 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 182,99
Excl. BTW
( € 0,37 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse hamburgerdoosjes 152mm (500 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Op voorraad
Vegware No.1 voedseldozen 700ml (450 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 450 slechts
€ 88,61
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Was € 173,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclebare Afsluitbare Afhaalzakken Klein (250 stuks)
slechts € 0,07 per Unit
slechts € 0,07 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 16,23
Excl. BTW
( € 0,07 per Unit )
Was € 31,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware 96-serie insert 88ml insert voor composteerbare ronde bakjes (1000 stuks)
slechts € 0,07 per stuk
Vegware 96-serie insert 88ml insert voor composteerbare ronde bakjes (1000 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 1000 | 96-serie | 85 g invoegen

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 65,23
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Was € 137,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Sier Disposables Roerstaafje hout (FSC®) 140 x 5 x 1,2mm (1000 stuks)
slechts € 0,01 per Unit
Sier Disposables Roerstaafje hout (FSC®) 140 x 5 x 1,2mm (1000 stuks)

Sier Disposables Roerstaafje hout (FSC®) 140 x 5 x 1,2mm (doos 1000)

slechts € 0,01 per Unit
Pak van 1000 slechts
€ 3,29
Excl. BTW
( € 0,01 per Unit )
Was € 4,69
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare saladebakken met PLA vensters 1200ml (200 stuks)
slechts € 0,49 per stuk
slechts € 0,49 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 97,99
Excl. BTW
( € 0,49 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare bakjes voor warm voedsel 110ml (1000 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 137,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Op voorraad
Jantex groen Composteerbare Vuilniszakken 90L (20 Stuks)
slechts € 0,59 per Unit
Jantex groen Composteerbare Vuilniszakken 90L (20 Stuks)

Capaciteit: 90Ltr. Ideaal voor Commerciële Cateringlocaties. Verpakkingshoeveelheid: 20

slechts € 0,59 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 11,69
Excl. BTW
( € 0,59 per Unit )
Niet op voorraad
Amefa Slim tafelmessen (240 stuks)
slechts € 0,16 per stuk
slechts € 0,16 per stuk
Pak van 240 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 0,16 per stuk )
Was € 43,99
Op voorraad
Vegware composteerbare sausbakjes 2,8cl (5000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 5000 slechts
€ 239,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Colpac Stagione recyclebare magnetronbestendige voedseldozen 750ml (300 stuks)
slechts € 0,52 per stuk
slechts € 0,52 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 153,99
Excl. BTW
( € 0,52 per stuk )
Op voorraad
Amefa Slim tafelvorken (240 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 240 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 36,49
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren deksel voor soepbekers FB166, FB168 (500 stuks)
slechts € 0,11 per stuk
slechts € 0,11 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 54,95
Excl. BTW
( € 0,11 per stuk )
Was € 94,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Recyclebare Papieren Sauspotten Medium 59ml (250 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 250 slechts
€ 6,29
Excl. BTW
( € 0,03 per Unit )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare soepbeker 91cl (500 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
slechts € 0,15 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 74,29
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 111,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware 185-serie composteerbare platte deksels (300 stuks)
slechts € 0,43 per stuk
Vegware 185-serie composteerbare platte deksels (300 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | PLA plat deksel

slechts € 0,43 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 126,99
Excl. BTW
( € 0,43 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare kartonnen voedseldozen 1,8L (180 stuks)
slechts € 0,79 per stuk
slechts € 0,79 per stuk
Pak van 180 slechts
€ 141,99
Excl. BTW
( € 0,79 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbaar Fish & Chips Papier Wit 500x750mm (200 stuks)
slechts € 0,16 per Unit
slechts € 0,16 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 31,83
Excl. BTW
( € 0,16 per Unit )
Was € 41,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable ronde kraft saladeschaal 1L (300 stuks)
slechts € 0,23 per stuk
slechts € 0,23 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 68,99
Excl. BTW
( € 0,23 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse kommen 300ml (50 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
slechts € 0,08 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Op voorraad
Colpac Zest composteerbare kraft saladedozen 500ml (500 stuks)
slechts € 0,30 per stuk
slechts € 0,30 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 147,72
Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )
Was € 207,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta saladebak met PET venster 1200ml (150 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
Fiesta saladebak met PET venster 1200ml (150 stuks)

Verpakking: 150 stuks. Inhoud: 1200ml

slechts € 0,40 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclebaar Premium Tablin Dinerservet Zwart 40x40cm Airlaid 1/8 Vouw (500 stuks)
slechts € 0,25 per Unit
slechts € 0,25 per Unit
Pak van 500 slechts
€ 121,99
Excl. BTW
( € 0,25 per Unit )
Op voorraad
eGreen individueel verpakte 3-in-1 houten bestekset (250 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
eGreen individueel verpakte 3-in-1 houten bestekset (250 stuks)

Elke verpakking bevat een houten vork, mes en servet

slechts € 0,17 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 42,49
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Niet op voorraad
Vegware composteerbare bakjes 45,4cl (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 65,80
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 119,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Amefa Slim bestekvorkjes (480 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 480 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 63,99
Op voorraad
Sier Disposables Beker hout "schuin" 11cl. (FSC®) ø36 x h110/50mm (40 stuks)
slechts € 0,20 per Unit
slechts € 0,20 per Unit
Pak van 40 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 0,20 per Unit )
Was € 11,49
Op voorraad
Fiesta Recyclable PET deksels voor bagasse sausbakjes (1000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 23,80
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Was € 34,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Sier Disposables Beker hout "schuin" 22cl. (FSC®) ø70 x h137/70mm (30 stuks)
slechts € 0,27 per Unit
slechts € 0,27 per Unit
Pak van 30 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 0,27 per Unit )
Was € 11,49
Niet op voorraad
Colpac biologisch afbreekbare friteszakken met krantenprint (1000 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
slechts € 0,17 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 161,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare saladebakken met PLA vensters 1600ml (200 stuks)
slechts € 0,53 per stuk
slechts € 0,53 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 105,99
Excl. BTW
( € 0,53 per stuk )
Op voorraad