Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (69)
  • Wit (33)
  • Helder (18)
  • Rood (12)
  • Zwart (11)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Zilver (5)
  • Beige (4)
  • Blauw (4)
  • Grijs (2)
  • Roze (2)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Geel (1)

Milieuvriendelijke disposables

Milieuvriendelijke disposables omvatten een breed assortiment composteerbare, biologisch afbreekbare en recyclebare verpakkingen zoals voedselbakjes en rietjes, ideaal voor een groenere horecavoorziening. Kies voor duurzame producten van merken zoals Vegware en Fiesta Compostable en draag bij aan een beter milieu.

Producten 49-96 van 171

nisbets

Producten 49-96 van 171

Jantex Groene Composteerbare Caddy Zakjes 10L (24 stuks)
slechts € 0,10 per Unit
Jantex Groene Composteerbare Caddy Zakjes 10L (24 stuks)

Capaciteit: 10Ltr. Ideaal voor tafelmodel caddies & kleinere voedselbakken. Aantal in pak: 24

slechts € 0,10 per Unit
Pak van 24 slechts
€ 2,39
Excl. BTW
( € 0,10 per Unit )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 24,8cm (250 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 250 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Op voorraad
Composteerbare baguettedoosjes met open zijde 25cm (500 stuks)
slechts € 0,23 per stuk
slechts € 0,23 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 110,99
Excl. BTW
( € 0,23 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare deksels voor 23cl koffiebekers (1000 stuks)
slechts € 0,07 per stuk
slechts € 0,07 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 64,99
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare bagasse voedseldozen met scharnierdeksel 22,8cm (200 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
slechts € 0,32 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 62,99
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen (200 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 23,20
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 59,99
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Amefa Slim theelepels (480 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 480 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 63,99
Op voorraad
Fiesta Compostable ronde kraft saladeschaal 50cl (300 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Op voorraad
Sier Diposables Lepelrietje Papier (FSC®) (100 stuks)
slechts € 0,04 per Unit
Sier Diposables Lepelrietje Papier (FSC®) (100 stuks)

Lepelrietje papier (FSC®) (doos 100)

slechts € 0,04 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 3,49
Excl. BTW
( € 0,04 per Unit )
Was € 6,29
Niet op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft
slechts € 0,10 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft

Verkrijgbaar in verschillende formaten

slechts € 0,10 per stuk
Vanaf
€ 18,39
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Was € 48,99
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Burgerwikkels Blauw Stip 250x350mm (200 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
Fiesta Composteerbare Burgerwikkels Blauw Stip 250x350mm (200 stuks)

Vetbestendig. 250(B)x350(L)mm. Hoeveelheid: 200

slechts € 0,05 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 8,89
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Op voorraad
Sier Diposables Refork rechte rietjes zwart ø 8 mm / 24cm (100 stuks)
slechts € 0,09 per Unit
Sier Diposables Refork rechte rietjes zwart ø 8 mm / 24cm (100 stuks)

Sier Diposables Refork rechte rietjes zwart ø 8 mm / 24cm (doos 100)

slechts € 0,09 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,09 per Unit )
Was € 11,49
Niet op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboe spiesjes 120mm (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,69
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers met krul (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbaar ongebleekt vetvrij papier 38x27,5cm (500 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
slechts € 0,08 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten prikkers 18cm (200 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 2,19
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Sier Disposables Snackvork bamboe 135 mm (100 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
Sier Disposables Snackvork bamboe 135 mm (100 stuks)

Sier Disposables Snackvork bamboe 135 mm (doos 100)

slechts € 0,05 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Was € 8,39
Op voorraad
Fiesta gerecyclede bruine papieren draagtassen medium (250 stuks)
slechts € 0,11 per Unit
Fiesta gerecyclede bruine papieren draagtassen medium (250 stuks)

Medium. 255(H) x 215(W)mm | 25,5 x 21,5cm. Verpakking: 250 stuks

slechts € 0,11 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 0,11 per Unit )
Op voorraad
Vegware composteerbare sandwichboxen met deksel medium (50 stuks)
slechts € 3,32 per stuk
Vegware composteerbare sandwichboxen met deksel medium (50 stuks)

225(B) x 310(D) mm | 8 3/4 x 12 1. Verpakkingshoeveelheid: 50

slechts € 3,32 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 165,99
Excl. BTW
( € 3,32 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden vierkant (50 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden vierkant (50 stuks)

Maten: 159(B) - 261(B)mm | Verpakkingseenheid: 50 stuks

slechts € 0,18 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 8,79
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Fiesta Composteerbare Burgerverpakkingen Wit 250x200mm (200 stuks)
slechts € 0,02 per Unit
slechts € 0,02 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 3,05
Excl. BTW
( € 0,02 per Unit )
Was € 5,19
Niet op voorraad
Fiesta Recyclable saladeboxen met PET venster 700ml (200 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
slechts € 0,32 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten theelepels (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,79
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Vegware 96-serie composteerbare ronde bakjes 473ml (1000 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
Vegware 96-serie composteerbare ronde bakjes 473ml (1000 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 1000 | 96-serie | 460 g

slechts € 0,29 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 289,99
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclable PET deksel voor ronde saladeschalen FB196, FB197 en FB198 (300 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Op voorraad
Colpac kraft sandwichboxen met venster recyclebaar (250 stuks)
slechts € 0,37 per stuk
slechts € 0,37 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 90,99
Excl. BTW
( € 0,37 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclebare Twist Handle Bruine Papieren Tassen Medium (250 stuks)
slechts € 0,16 per Unit
slechts € 0,16 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 37,99
Excl. BTW
( € 0,16 per Unit )
Niet op voorraad
500 Fiesta Compostable composteerbare dubbelwandige koffiebekers 35,5cl (500 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 55,07
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 116,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta composteerbare soepbekers 98mm 455ml (500 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 42,47
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen voedseldozen 600ml (400 stuks)
slechts € 0,26 per stuk
slechts € 0,26 per stuk
Pak van 400 slechts
€ 102,99
Excl. BTW
( € 0,26 per stuk )
Op voorraad
Colpac kraft tortillabakje composteerbaar (1000 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 234,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
14 dagen levertijd
Vegware composteerbare PLA tassen medium (500 stuks)
slechts € 0,21 per stuk
slechts € 0,21 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 104,36
Excl. BTW
( € 0,21 per stuk )
Was € 234,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Sier Dispsoabels Vetvrij papier 300 x 300mm (300 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
Sier Dispsoabels Vetvrij papier 300 x 300mm (300 stuks)

Sier Dispsoabels Vetvrij papier 300 x 300mm (doos 300)

slechts € 0,05 per Unit
Pak van 300 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Was € 19,79
Op voorraad
Colpac recyclebare kraft saladebakken met deksel groot 1300ml (150 stuks)
slechts € 0,91 per stuk
slechts € 0,91 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 135,99
Excl. BTW
( € 0,91 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren rietjes 210mm zwart  Individueel verpakt (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Ovale Palmblad Borden 360mm (100 stuks)
slechts € 0,73 per Unit
Fiesta Composteerbare Ovale Palmblad Borden 360mm (100 stuks)

240(B) x 360(D)mm | Aantal in verpakking: 100

slechts € 0,73 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 72,99
Excl. BTW
( € 0,73 per Unit )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Palmblad Borden Vierkant 200mm (100 stuks)
slechts € 0,42 per Unit
slechts € 0,42 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 0,42 per Unit )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboe eetstokjes (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Amefa Slim tafellepels (240 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 240 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 36,49
Op voorraad
Vegware composteerbare sausbakjes 118ml (2000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 93,11
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Was € 195,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Jantex C-gevouwen handdoeken 1-laags blauw (2850 vellen) (12 stuks)
slechts € 2,75 per stuk
slechts € 2,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 32,99
Excl. BTW
( € 2,75 per stuk )
Was € 41,99
Niet op voorraad
Fiesta Recycleerbare Twist Handle Bruin Papieren Tassen Klein (250 stuks)
slechts € 0,13 per Unit
slechts € 0,13 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 31,49
Excl. BTW
( € 0,13 per Unit )
Niet op voorraad
Vegware 96-serie composteerbare ronde bakjes 355ml (1000 stuks)
slechts € 0,13 per stuk
Vegware 96-serie composteerbare ronde bakjes 355ml (1000 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 1000 | 96-serie | 350 g

slechts € 0,13 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 125,85
Excl. BTW
( € 0,13 per stuk )
Was € 239,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare NatureFlex zakken transparant 70x210mm (1000 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 138,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes rood gestreept 210mm (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes rood gestreept 210mm (250 stuks)

210mm lang. 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclable saladeboxen met PET venster 1600ml (100 stuks)
slechts € 0,31 per stuk
slechts € 0,31 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 30,45
Excl. BTW
( € 0,31 per stuk )
Was € 54,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft
slechts € 0,49 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft

Verkrijgbaar in verschillende formaten

slechts € 0,49 per stuk
Vanaf
€ 48,99
Excl. BTW
( € 0,49 per stuk )