Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (34)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Rood (8)
  • Blauw (7)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 49-96 van 378

nisbets

Producten 49-96 van 378

Whites Vegas koksbuis lange mouw wit
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Jantex Mop Steel
17% korting
Jantex Mop Steel

Lengte: 1240mm. Past op Jantex mopkoppen

17% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)

35cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Polar U-serie driedubbele deur aanrecht koelkast 417L
33% korting
Polar U-serie driedubbele deur aanrecht koelkast 417L

300W. Bruikbare inhoud: 291Ltr. R600a

33% korting
€ 1.259,99
Excl. BTW
Was € 1.869,99
Niet op voorraad
Vogue voorraadpotjes 200ml (6 stuks)
slechts € 2,14 per stuk
Vogue voorraadpotjes 200ml (6 stuks)

Capaciteit: 200ml. Materiaal: Glas. Aantal per verpakking: 6

slechts € 2,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,79
Excl. BTW
( € 2,14 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde rode thermometer
36% korting
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde rode thermometer

Bereik: -50 tot +300°C. Geschikt voor gebruik met rauw vlees

36% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Olympia Bead tafelvorken 200mm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
Olympia Bead tafelvorken 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Jantex Zware Vuilniszakken Zwart 70L (100 stuks)
slechts € 0,14 per Unit
Jantex Zware Vuilniszakken Zwart 70L (100 stuks)

Capaciteit: 70Ltr | 15kg Maximale Gewichtscapaciteit. Verpakkingshoeveelheid: 100

slechts € 0,14 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 0,14 per Unit )
Was € 17,99
Niet op voorraad
Hygiplas driehoekig snijplankenrek 6 sleuven
LOW PRICE
Hygiplas driehoekig snijplankenrek 6 sleuven

Roestvrij staal. Zes sleuven. Geschikt voor planken tot 30mm dik

LOW PRICE
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Vogue houten snijplank 45,5 x 61cm
11% korting
Vogue houten snijplank 45,5 x 61cm

4,5(h)x61(b)x45,5(d)cm. Voedselveilig.

11% korting
€ 46,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Nisbets Essentials budget theelepels 18/0 135mm (12 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 0,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 1,39
Op voorraad
Vogue soft grip santoku mes 18cm
17% korting
Vogue soft grip santoku mes 18cm

Lengte lemmet: 178mm. Gewicht: 160g

17% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia glazen kannen 0,5L (6 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 14,99
Op voorraad
Olympia Kelso gebaksvorken (12 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 2,39
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Was € 2,99
Op voorraad
Olympia RVS antislip dienblad rond 35,5cm
18% korting
18% korting
€ 12,49
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm
Tot 24% korting
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 63,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas broodmes zwart 20,5cm
23% korting
Hygiplas broodmes zwart 20,5cm

Lemmetlengte: 203mm. Gewicht: 110g

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Jantex Medium-Duty Vuilniszakken Zwart 70L (200 stuks)
slechts € 0,08 per Unit
Jantex Medium-Duty Vuilniszakken Zwart 70L (200 stuks)

Capaciteit: 70Ltr. 10kg Maximale Draagkracht. Aantal stuks: 200

slechts € 0,08 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,08 per Unit )
Was € 17,39
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm
17% korting
Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm

Afmetingen: 20cm. Inhoud: 800ml. Materiaal: Aluminium.

17% korting
€ 10,99
Excl. BTW
Was € 13,29
Op voorraad
Wrapmaster 1000 vershoudfolie (3 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
Wrapmaster 1000 vershoudfolie (3 stuks)

30(b)cmx100(l)m. Voor CB623. 3 stuks.

slechts € 5,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Vogue spoonula/pannenlikker 25,5cm
Vogue spoonula/pannenlikker 25,5cm

Lengte: 25,5cm. Hittebestendig tot 260°C.

€ 6,89
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo rijstkoker 9L
11% korting
Buffalo rijstkoker 9L

2,85kW. Capaciteit: 20L gekookte rijst / 9L droge rijst

11% korting
€ 239,99
Excl. BTW
Was € 269,99
Op voorraad
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen
36% korting
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen

Lengte: 42cm. Per paar verkrijgbaar.

36% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 42,49
Op voorraad
Caterlite vleessnijmachine 19cm
38% korting
Caterlite vleessnijmachine 19cm

Vermogen: 200W. 19cm mes.

38% korting
€ 80,98
Excl. BTW
Was € 130,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Whites Vegas unisex koksbuis wit lange mouw
Tot 18% korting
Whites Vegas unisex koksbuis wit lange mouw

Maten: XS-5XL. Kleur: wit. Mouwlengte: kort

Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Polar G-serie koelwerkbank met 6 laden
37% korting
37% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 2.529,99
Niet op voorraad
Vogue houten snijplank 30,5 x 45,5cm
LOW PRICE
Vogue houten snijplank 30,5 x 45,5cm

4,5(h)x30,5(b)x45,5(d)cm. Voedselveilig.

LOW PRICE
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Vogue aluminium bakplaat 42,5x31,1cm
20% korting
Vogue aluminium bakplaat 42,5x31,1cm

20(H) x 420(B) x 305(D)mm. aluminium

20% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia RVS bestekbak 41,5(H) x 25,5(W) x 10,5(D)cm
19% korting
19% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 56,99
Op voorraad
Vogue RVS pastamandje 18cm
17% korting
Vogue RVS pastamandje 18cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 18(Ø)cm.

17% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)
slechts € 1,21 per stuk
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,49
Excl. BTW
( € 1,21 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Jantex dispenser voor vloeibare zeep en handreiniger 1L
3% korting
3% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 18,49
Op voorraad
Whites halterschort zwart-wit gestreept
Tot 13% korting
Whites halterschort zwart-wit gestreept

Polykatoen. Afmetingen: 71(b)x97(l)cm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)

Brandtijd: 8 uur. 75 stuks.

slechts € 0,08 per stuk
Pak van 75 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Bolero ronde stapelbare RVS tafel 60cm
Tot 29% korting
Bolero ronde stapelbare RVS tafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(Ø)cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas heavy-duty RVS snijplankrek 7 sleuven
12% korting
12% korting
€ 22,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Olympia Henley dessertlepels 188mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley dessertlepels 188mm (12 stuks)

188(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 25cl
17% korting
Vogue RVS opscheplepel 25cl

Materiaal: RVS | Capaciteit: 25cl | Lengte: 100mm

17% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Beaumont gegalvaniseerd stalen champagnebowl
22% korting
Beaumont gegalvaniseerd stalen champagnebowl

220(H) x 490(B) x 365(D)mm. Met draaggrepen.

22% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 35,99
Op voorraad
Polar G-serie Gastro 1-deurs koeling met glazen deur 600L
29% korting
29% korting
€ 1.053,99
Excl. BTW
Was € 1.479,99
Op voorraad
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)

31cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel enkele spoelbak afdruiprek links en rechts 150x60cm
24% korting
24% korting
€ 549,99
Excl. BTW
Was € 727,99
Op voorraad
Vogue rek voor pizzaplaten 11 etages
13% korting
Vogue rek voor pizzaplaten 11 etages

11 hoog met 6cm tussenruimte tussen de etages.

13% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 1/4 bak 65mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 1/4 bak 65mm

Capaciteit: 1,7 L. Diepte: 65 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 4,69
Excl. BTW
Was € 7,59
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm
38% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm

Inhoud: 8,9L. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

38% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 9,59
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Groen (5 stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Groen (5 stuks)

400(L)x400(B)mm. Aantal in verpakking: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Verwacht op 09/10/26
Olympia Rosario Champagneglazen 170ml (6 Stuks)
slechts € 3,17 per stuk
slechts € 3,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 3,17 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad