Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (34)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Rood (8)
  • Blauw (7)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 97-144 van 378

nisbets

Producten 97-144 van 378

Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak afdruiprek links en rechts 210x60cm
€ 958,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 20mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Vogue ijscontainerdeksel voor 2L en 4L (15 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
Vogue ijscontainerdeksel voor 2L en 4L (15 stuks)

Past op 2Ltr (CS828) en 4Ltr (CS827) containers

slechts € 0,34 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Was € 5,39
Op voorraad
Polar C-serie tafelmodel vriezer wit 140L
8% korting
8% korting
€ 549,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Niet op voorraad
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m
Prijs toppers
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m

30(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

Prijs toppers
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 12,39
Op voorraad
Vogue hittebestendige lepelspatel 350 mm
15% korting
Vogue hittebestendige lepelspatel 350 mm

Lengte: 350 mm. Hitte en vlekbestendig en vaatwasmachinebestendig.

15% korting
€ 12,09
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)
vanaf € 0,84 per stuk
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)

57(H)x62(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 12 stuks

vanaf € 0,84 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Op voorraad
Vogue conservenpot 0,75L
21% korting
Vogue conservenpot 0,75L

Inhoud: 0,75L. Materiaal: glas.

21% korting
€ 5,49
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)

175(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 3,29
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde blauwe thermometer
36% korting
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde blauwe thermometer

Bereik: -50 tot +300°C. Geschikt voor gebruik bij rauwe vis

36% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Olympia karaf 0,5L (6 stuks)
slechts € 1,39 per stuk
slechts € 1,39 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 8,29
Excl. BTW
( € 1,39 per stuk )
Was € 9,99
Op voorraad
Vogue RVS Inductie Koekenpan 20cm
26% korting
Vogue RVS Inductie Koekenpan 20cm

200(Ø)mm. 1L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M949.

26% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Bolero inklapbare bank 183cm
Tot 24% korting
Bolero inklapbare bank 183cm

Materiaal: polyethyleen en staal. Afmeting: 183cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 42,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex Kentucky rolemmer met wringer groen 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Bolero inklapbare statafel 80cm
Tot 10% korting
Bolero inklapbare statafel 80cm

Materiaal: polypropyleen en staal. Hoogte: 110cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 89,99
Excl. BTW
Op voorraad
RVS flessenbak 107cm
17% korting
RVS flessenbak 107cm

15,5(h)x10,8(b)x107(l)cm

17% korting
€ 33,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Op voorraad
RVS flessenbak 81,7cm
22% korting
RVS flessenbak 81,7cm

15,5(h)x81,7(b)x10,8(l)cm

22% korting
€ 31,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Op voorraad
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m
Prijs toppers
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m

44(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

Prijs toppers
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 17,89
Op voorraad
Olympia Rosario Tumblers 350ml (6 Stuks)
slechts € 2,67 per stuk
slechts € 2,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,99
Excl. BTW
( € 2,67 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue RVS werktafel zonder achteropstand 90x60x60cm
LOW PRICE
LOW PRICE
Vanaf
€ 215,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue ijscontainer 4L (15 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Vogue ijscontainer 4L (15 stuks)

Kunststof | Deksels apart verkrijgbaar (CS829)

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Roze (5 Stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Roze (5 Stuks)

400(L)x400(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Op voorraad
Buffalo milkshake mixer
7% korting
Buffalo milkshake mixer

80W. Enkelvoudige kop

7% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)
slechts € 37,50 per stuk
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)

Stalen frame met kunststof zitting | Zithoogte 720mm

slechts € 37,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 84,99
Op voorraad
Hygiplas pizzawiel zwart 10cm
Tot 21% korting
Hygiplas pizzawiel zwart 10cm

Afmeting: 10cm. Kleur: zwart.

Tot 21% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas kunststof snijplankenrek met sleuven van 6x1,4cm
19% korting
19% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 15,99
Niet op voorraad
Hygiplas officemesje 7,5cm blauw
4% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm blauw

Lemmetlengte: 76mm. Gewicht: 20g. Blauw voor rauwe vis

4% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Buffalo Bistro dubbele contactgrill glad/glad
23% korting
Buffalo Bistro dubbele contactgrill glad/glad

Power: 2.9kW. Dubbele grill. Gladde boven- en onderplaten

23% korting
€ 308,99
Excl. BTW
Was € 399,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie kookpan 32cm 12,5L
10% korting
Vogue RVS inductie kookpan 32cm 12,5L

320(Ø)mm. 12,5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M952.

10% korting
€ 61,99
Excl. BTW
Was € 68,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie kookpan 28cm 9,5L
19% korting
Vogue RVS inductie kookpan 28cm 9,5L

280(Ø)mm. 9,5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M951.

19% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 100mm (4 stuks)
Nieuw
slechts € 8,00 per Unit
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 100mm (4 stuks)

Inhoud: 5,9 liter, GN 1/2. Diepte: 100 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

slechts € 8,00 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 31,99
Excl. BTW
( € 8,00 per Unit )
Was € 40,99
Niet op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 gastronorm bak 15cm
35% korting
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 gastronorm bak 15cm

Capaciteit: 19,5L. GN 1/1. Vol formaat. Zonder deksel

35% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Bolero Bistro bartafel met houten blad zwart
LOW PRICE
Bolero Bistro bartafel met houten blad zwart

Stalen frame | Essen blad | 1040(H) x 600(B) x 600(D)mm

LOW PRICE
Vanaf
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 1L
33% korting
Vogue RVS opscheplepel 1L

Materiaal: RVS | Capaciteit: 1 liter | Lengte: 160mm

33% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia broodmand met hoes rechthoekig
14% korting
14% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken groen (10 stuks)
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken groen (10 stuks)

Afmeting: 760 x 510mm (76,2 x 50,8 cm) | Polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Blauw 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Blauw 450g

Compatibel met Jantex Mop Handvat HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit
33% korting
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit

738(H)x1836(L)x760(W)mm. Maximaal draagvermogen: 200kg

33% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 89,99
Op voorraad
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 25,5cm
21% korting
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 25,5cm

Gietijzer | 25,5(Ø)cm | Geschikt voor inductie

21% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 16,39
Op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 5kg
20% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 5kg

Aflezing: 1g. kg of lb modus

20% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbuis korte mouw zwart 3XL
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas broodmes 21,6cm paars
23% korting
Hygiplas broodmes 21,6cm paars

Lemmetlengte: 203mm. Gewicht: 106,5 g. Paars voor allergenen

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Niet op voorraad
Vogue RVS deksel 20cm
Vogue RVS deksel 20cm

200(Ø)mm. RVS. Compatibel met: FC095.

€ 6,89
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Vogue Platinum Plus Teflon anti-aanbak RVS koekenpan 24cm
3% korting
Vogue Platinum Plus Teflon anti-aanbak RVS koekenpan 24cm

240(Ø)mm. 2,17L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

3% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Op voorraad
Vogue RVS puntzeef 24cm
10% korting
10% korting
€ 25,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Op voorraad
Caterlite ijscrusher
15% korting
Caterlite ijscrusher

80W. Vermaalt tot 12kg/uur

15% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/3 met deksel & 7 kleurclips 150 mm 5,3L (set van 4)
Nieuw
slechts € 7,25 per Unit
slechts € 7,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 28,99
Excl. BTW
( € 7,25 per Unit )
Was € 36,99
14 dagen levertijd
Olympia RVS melkkan 340ml
19% korting
19% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,99
Op voorraad