Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 961-1008 van 1423

nisbets

Producten 961-1008 van 1423

Gastro M RVS werktafel met onderblad 88x150x70cm
25% korting
Gastro M RVS werktafel met onderblad 88x150x70cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 88(h)x150(b)x70(d)cm.

25% korting
€ 327,15
Excl. BTW
Was € 436,99
5-6 weken levertijd
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero rechthoekige gietijzeren tafelvoet 72x55cm
Tot 20% korting
Tot 20% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero eigentijdse eetkamerstoel natuurlijk beige - (2 stuks)
slechts € 93,06 per stuk
Bolero eigentijdse eetkamerstoel natuurlijk beige - (2 stuks)

Berkenhouten frame. Natuurlijk beige. Zithoogte: 51cm.

slechts € 93,06 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 186,12
Excl. BTW
( € 93,06 per stuk )
Was € 317,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero vierkant tafelblad wit 60cm
Tot 2% korting
Bolero vierkant tafelblad wit 60cm

Afmeting: 60x60cm. Voorgeboord.

Tot 2% korting
Vanaf
€ 37,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie melkkoelkast, 20L
40% korting
Polar G-serie melkkoelkast, 20L

70W | Totaal bruikbare inhoud: 16,8Ltr | R600a

40% korting
€ 238,99
Excl. BTW
Was € 397,99
Niet op voorraad
Polar U-serie energiezuinige Enkele deur staand display vriezer
20% korting
20% korting
€ 2.692,99
Excl. BTW
Was € 3.365,99
Op voorraad
Bolero stoel met vierkante rug zwart - (4 stuks)
vanaf € 43,75 per stuk
Bolero stoel met vierkante rug zwart - (4 stuks)

Verchroomd stalen frame. Beukenfineer zitting. Zithoogte: 46cm. Stapelbaar.

vanaf € 43,75 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 174,99
Excl. BTW
( € 43,75 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie dubbele deur bier- en wijnkoelkast
22% korting
Polar G-serie dubbele deur bier- en wijnkoelkast

150W. 13 wijnrekken en 4 vlakke planken

22% korting
€ 1.399,99
Excl. BTW
Was € 1.784,99
Niet op voorraad
Vogue roestvrijstalen werktafel 1200 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen werktafel 1200 mm

Zelfmontage. Breedte: 1200 mm

LOW PRICE
Vanaf
€ 249,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Rond Tafelblad Urban Dark 60cm
Tot 37% korting
Bolero Rond Tafelblad Urban Dark 60cm

Stijl: Urban Dark. Afmeting: 60(Ø)cm. Voorgeboord.

Tot 37% korting
Vanaf
€ 49,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero stoel met vierkante rug eiken - (4 stuks)
vanaf € 49,00 per stuk
Bolero stoel met vierkante rug eiken - (4 stuks)

Verchroomd stalen frame. Beukenfineer zitting. Zithoogte: 46cm. Stapelbaar.

vanaf € 49,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 195,99
Excl. BTW
( € 49,00 per stuk )
Op voorraad
Gastro M RVS werktafel zonder onderblad 85x140x70cm
30% korting
Gastro M RVS werktafel zonder onderblad 85x140x70cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 85(h)x140(b)x70(d)cm.

30% korting
€ 315,14
Excl. BTW
Was € 448,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Topalit Classic Line vierkant tafelblad wit 70cm
22% korting
22% korting
€ 65,54
Excl. BTW
Was € 83,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Blue Denim Stretch dames blouse 3kwart mouw XXL
42% korting
Chaud Devant Blue Denim Stretch dames blouse 3kwart mouw XXL

Kleur: blauw denim. Materiaal: stretch katoen. Maat: XXL.

42% korting
€ 48,00
Excl. BTW
Was € 82,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Whites Vegas koksbroek houtskool maat M
Nieuw
9% korting
9% korting
€ 20,99
Excl. BTW
Was € 22,99
Op voorraad
Bolero Venice Heavy Duty Parasol Crème 3,5M
18% korting
Bolero Venice Heavy Duty Parasol Crème 3,5M

Kleur: Crème. Luifel van 3,5 meter

18% korting
€ 245,99
Excl. BTW
Was € 299,99
Niet op voorraad
Bolero Bistro hoge krukken met rugleuning met houten zitting Gun Metal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge krukken met rugleuning met houten zitting Gun Metal (4 stuks)

Stalen frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 755mm. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 158,99
Excl. BTW
( € 39,75 per stuk )
Op voorraad
Chef Works Urban Hartford unisex koksbuis met rits lange mouw grijs S
27% korting
27% korting
€ 46,24
Excl. BTW
Was € 62,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Santino koksbuis wit S
42% korting
42% korting
€ 45,94
Excl. BTW
Was € 78,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero verchroomde tafelvoet rond 72x43cm
Tot 56% korting
Tot 56% korting
Vanaf
€ 77,47
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas Click PP GN-bak 1/3 met deksel & 7 kleurclips 100 mm 3,6L (set van 4)
Nieuw
slechts € 6,00 per Unit
slechts € 6,00 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 23,99
Excl. BTW
( € 6,00 per Unit )
Was € 30,99
14 dagen levertijd
Cambro Universeel Opbergrek Starterset Voor Basics Plus Planken, 530 mm Diep
33% korting
Cambro Universeel Opbergrek Starterset Voor Basics Plus Planken, 530 mm Diep

Geschikt voor Cambro Basics Plus stellingkast (530 mm diepe kasten)

33% korting
€ 75,86
Excl. BTW
Was € 112,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chef Works Cool Vent beanie rood
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie rood

Universele maat. kleur: rood. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Bolero Mat Zwart Vierkant Buitentafelblad 700mm
15% korting
15% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 81,99
Op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met 9 lades 368L
26% korting
Polar G-serie koelwerkbank met 9 lades 368L

235W | 9 lades met GN 1/1 capaciteit (bakken niet inbegrepen) | R600a

26% korting
€ 2.370,99
Excl. BTW
Was € 3.199,99
Op voorraad
Bolero Heavy Duty Watervulparasolvoet - 100Kg (Gevuld)
9% korting
9% korting
€ 90,99
Excl. BTW
Was € 99,99
Niet op voorraad
Polar G-serie RVS vrieskist met deksel 378L
14% korting
14% korting
€ 750,99
Excl. BTW
Was € 876,99
Op voorraad
Bolero gietijzeren tafelvoet 73x61cm
Tot 10% korting
Bolero gietijzeren tafelvoet 73x61cm

Gietijzer. 735(H) x 610(Ø)mm. Standaard hoogte

Tot 10% korting
Vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Sevilla Vierkante Parasol 2X3M Crème
43% korting
Bolero Sevilla Vierkante Parasol 2X3M Crème

Kleur: Crème. Afmeting: 2(H)x3(B)m

43% korting
€ 73,99
Excl. BTW
Was € 129,99
Niet op voorraad
Polar G-serie gebaksvitrine 400L
28% korting
28% korting
€ 1.367,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Op voorraad
True 2/1 GN Vriezer Rechtop Tgn-1F-1S
True 2/1 GN Vriezer Rechtop Tgn-1F-1S

150W. Bruikbare inhoud: 435Ltr. R290

€ 4.589,99
Excl. BTW
7-10 dagen levertijd
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met klapdeuren zwart 198L
12% korting
12% korting
€ 659,99
Excl. BTW
Was € 749,99
Op voorraad
Buffalo inductie soeppan fornuis 8kW
14% korting
Buffalo inductie soeppan fornuis 8kW

8kW. Geschikt voor pannen tot 559mm

14% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 1.050,99
Op voorraad
Olympia Kristallon hoog deksel voor 2L schaal
66% korting
66% korting
€ 2,16
Excl. BTW
Was € 6,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning naturel (2 stuks)
vanaf € 125,00 per stuk
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning naturel (2 stuks)

Berkenhouten frame. Rieten zitting. Zithoogte: 47cm.

vanaf € 125,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 243,99
Excl. BTW
( € 122,00 per stuk )
Niet op voorraad
Bolero Cantina gegalvaniseerd stalen stoelen met houten zitting en rugleuning (4 stuks)
slechts € 51,37 per stuk
slechts € 51,37 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 205,48
Excl. BTW
( € 51,37 per stuk )
Was € 328,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo warmhoudvitrine 46L
30% korting
Buffalo warmhoudvitrine 46L

Vermogen: 500W. Capaciteit: 4x GN 1/3.

30% korting
€ 329,99
Excl. BTW
Was € 468,99
Op voorraad
Buffalo Digitale Ondercounter Vaatwasser Met Afvoerpomp 500mm Mand 3.6Kw
9% korting
9% korting
€ 1.563,99
Excl. BTW
Was € 1.723,99
Niet op voorraad
Polar G-serie Gekoelde Buffetbar zwart
4% korting
Polar G-serie Gekoelde Buffetbar zwart

170W. Capaciteit: 4x 1/1GN

4% korting
€ 2.294,99
Excl. BTW
Was € 2.399,99
Op voorraad
Polar G-serie aanrecht zelfbedieningsmerchandise
39% korting
Polar G-serie aanrecht zelfbedieningsmerchandise

Inhoud: 40 liter. Breedte: 676 mm

39% korting
€ 409,49
Excl. BTW
Was € 667,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie enkele deur patisserie koelkast wit 522L
38% korting
38% korting
€ 984,99
Excl. BTW
Was € 1.599,99
Op voorraad
Bolero stalen en acaciahouten stoelen (4 stuks)
vanaf € 80,00 per stuk
Bolero stalen en acaciahouten stoelen (4 stuks)

Stalen frame. Zitting van acaciahout. Zithoogte: 450mm

vanaf € 80,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 299,99
Excl. BTW
( € 75,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero Rodeo hoge kruk camel
33% korting
Bolero Rodeo hoge kruk camel

Zithoogte: 1060 mm. Individueel verkocht

33% korting
€ 87,72
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie staande vriezer zwart 537L
20% korting
Polar G-serie staande vriezer zwart 537L

Capaciteit: 537L. 510W. 4 verstelbare schappen

20% korting
€ 1.247,99
Excl. BTW
Was € 1.560,99
Op voorraad
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten industriële tafel 180x90cm
Tot 10% korting
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten industriële tafel 180x90cm

Stalen frame. Houten blad. 74(h)x180(b)x90(d)cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 339,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo sous vide waterbad 12,5L
50% korting
50% korting
€ 264,99
Excl. BTW
Was € 529,99
Op voorraad
Bolero ronde statafel met essenhouten blad 60cm
43% korting
Bolero ronde statafel met essenhouten blad 60cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 105(h)x60(Ø)cm.

43% korting
€ 85,99
Excl. BTW
Was € 150,99
Op voorraad
Bolero Valletta Grijs Latten Tuin tafel 780mm
44% korting
44% korting
€ 46,99
Excl. BTW
Was € 83,99
Niet op voorraad