Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 1-48 van 1423

nisbets

Producten 1-48 van 1423

Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)

Aantal vellen: 480. 175 mm breed. 2-laags gerecycled papier. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 22,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 1/6 bak 150mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 1/6 bak 150mm

Capaciteit: 2,2L. Diepte: 150mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Vogue dispenser voor wegwerphandschoenen
10% korting
Vogue dispenser voor wegwerphandschoenen

3 niveaus. 360 x 260 x 105mm

10% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 19,99
Op voorraad
Olympia shotglazen 2,5cl (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 65mm
LOW PRICE
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 65mm

Capaciteit: 9 L. Diepte: 65mm. 201 RVS

LOW PRICE
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Vogue transparante knijpsausfles 994 ml
Tot 33% korting
Vogue transparante knijpsausfles 994 ml

Capaciteit: 994 ml. Materiaal: polyethyleen

Tot 33% korting
Vanaf
€ 1,49
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex roestvrijstalen zeepdispenser 1L
40% korting
40% korting
€ 32,99
Excl. BTW
Was € 54,99
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot 29,3(h) x 20(Ø)cm 6,35L
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 Gastronorm 200 mm
25% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 Gastronorm 200 mm

Capaciteit: 25,6 liter | GN 1/1 | Deksel apart verkrijgbaar, FA826

25% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 15,99
Op voorraad
Olympia Orleans Tumblers 270ml (12 Stuks)
slechts € 0,63 per stuk
slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 8,99
Op voorraad
Whites tailleschort zwart
11% korting
Whites tailleschort zwart

Polykatoen. Afmeting: 750(W) x 373(L)mm. Zakken: 2

11% korting
€ 8,49
Excl. BTW
Was € 9,49
Op voorraad
Vogue hittebestendige pannenlikker rood 35,5cm
42% korting
42% korting
€ 5,49
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Schneider Aluminium bakplaat 530x325mm
13% korting
Schneider Aluminium bakplaat 530x325mm

530(D) x 325(W)mm. Aluminium

13% korting
€ 12,59
Excl. BTW
Was € 14,49
Op voorraad
Olympia RVS Ovale Serveerschaal 250 mm
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 2,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)

28,35 ml / 30 ml. Aantal stuks: 12.

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,49
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Antiaanbak Teflon Koekenpan 28cm
25% korting
Nisbets Essentials Aluminium Antiaanbak Teflon Koekenpan 28cm

Afmeting: 28cm. Inhoud: 1,8Ltr. Materiaal: Aluminium.

25% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/1 gastronorm bak 20 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/1 gastronorm bak 20 mm

530(W)x325(H)x20(D) mm. 1/1 GN. 3 L. 201 roestvrij staal

LOW PRICE
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,69
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot 25,2(h)x20(Ø)cm 3,8L
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Vogue doorzichtige knijpfles voor saus 681ml
Tot 34% korting
Vogue doorzichtige knijpfles voor saus 681ml

Capaciteit: 681ml | Polyethyleen

Tot 34% korting
Vanaf
€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials niet geweven doek blauw (rol met 300 vellen)
LOW PRICE
Nisbets Essentials niet geweven doek blauw (rol met 300 vellen)

300 vellen per rol. Afmeting vel: 250 x 250 mm

LOW PRICE
Pak van 300 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Was € 9,49
Op voorraad
Araven ingrediëntenbak 22L
32% korting
Araven ingrediëntenbak 22L

GN 1/1. Inhoud: 22L.

32% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 35,49
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/9 gastronorm bak 65mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 6,19
Op voorraad
Vogue roestvrij staal 1/3 gastronorm bak 150 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrij staal 1/3 gastronorm bak 150 mm

Capaciteit: 5,7 L. Diepte: 150 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 8,49
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Buffalo houtskoolbarbecue
46% korting
46% korting
€ 161,99
Excl. BTW
Was € 300,99
Op voorraad
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)
Prijs toppers
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)

2 laags. Rollengte: 120m. Velbreedte: 175mm. FSC Mix

Prijs toppers
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue hittebestendige pannenlikker 25cm
41% korting
Vogue hittebestendige pannenlikker 25cm

Lengte 250mm ongeveer 254mm. Hittebestendig tot 260°C

41% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 6,79
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen 450ml (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,49
Op voorraad
Vogue Soft Grip koksmes Zwart 25,5 cm
13% korting
Vogue Soft Grip koksmes Zwart 25,5 cm

Lemmetlengte: 25,4 cm. Gewicht: 190 g

13% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Nisbets Essentials Enkele Deur Barkoeler 98L
17% korting
17% korting
€ 249,99
Excl. BTW
Was € 299,99
Niet op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 45 x 35cm
12% korting
12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Nisbets Essentials insectenverdelger 16W
25% korting
Nisbets Essentials insectenverdelger 16W

2x 8W UV-lampen | 50m² dekking

25% korting
€ 29,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Vogue RVS afruimwagen 3 etages groot
LOW PRICE
Vogue RVS afruimwagen 3 etages groot

Afmetingen: 930(H) x 535(B) x 855(D) mm | Capaciteit: 128 kg

LOW PRICE
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 152,99
Op voorraad
Olympia steakmessen met ronde punt hout (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde witte thermometer
LOW PRICE
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde witte thermometer

Temperatuurbereik: -50°C tot 300°C | geschikt voor gebruik met banket en zuivelproducten

LOW PRICE
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 20cm
Tot 21% korting
Tot 21% korting
Vanaf
€ 1,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kelso tafelvorken 205mm (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelvorken 205mm (12 stuks)

205(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Aantal per verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 3,79
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Was € 4,79
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie zwart
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie zwart

Universele maat. kleur: zwart. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Jantex Smalle afvalbak Grijs 60L
18% korting
Jantex Smalle afvalbak Grijs 60L

600(H)x455(B)x312(D)mm

18% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Olympia Milan chafing set 1/1 GN (4 stuks)
slechts € 33,00 per stuk
slechts € 33,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 131,99
Excl. BTW
( € 33,00 per stuk )
Was € 184,99
Op voorraad
Vogue RVS mengkom 4,8L
19% korting
Vogue RVS mengkom 4,8L

Afmeting: 343(Ø)mm | Inhoud: 4,8L

19% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 7,39
Op voorraad
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 100mm
LOW PRICE
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 100mm

Capaciteit: 13,5 L. Diepte: 100 mm. 201 roestvast staal.

LOW PRICE
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 16,29
Op voorraad
Jantex pedaalemmer zwart 45L
26% korting
Jantex pedaalemmer zwart 45L

Handsfree bediening. Materiaal: polypropyleen. 600(H)x405(W)x395(D)mm

26% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 120,99
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Anti-aanbak Teflon Koekenpan 24cm
22% korting
Nisbets Essentials Aluminium Anti-aanbak Teflon Koekenpan 24cm

Afmeting: 24cm. Inhoud: 1.1Ltr. Materiaal: Aluminium.

22% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Bolero vierkante HDPE klaptafel 86cm
Tot 23% korting
Bolero vierkante HDPE klaptafel 86cm

Materiaal: polyethyleen en staal. Afmeting: 740(H) x 860(B) x 860(D)mm

Tot 23% korting
Vanaf
€ 42,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Geïsoleerde EPP Voedsel Transport Box 46L GN Formaat
17% korting
17% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

Lengte: 217 mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal en polyoxymethyleen

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Vogue draadrek voor Gastronorm bakken
12% korting
Vogue draadrek voor Gastronorm bakken

Voor sets met Gastronorm bakken. 150(H) x 680(B) x 160(D) mm

12% korting
€ 44,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad
Eazyzap energiezuinige LED insectenlamp 150m²
8% korting
Eazyzap energiezuinige LED insectenlamp 150m²

Eco lampen: 2 x 10W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

8% korting
€ 67,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad