Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 1345-1392 van 1423

nisbets

Producten 1345-1392 van 1423

Waring constante toevoerdeksel 030564
56% korting
56% korting
€ 37,82
Excl. BTW
Was € 84,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie 2-deurs pizza koelwerkbank met opzetkoelvitrine 256L
10% korting
10% korting
€ 1.009,99
Excl. BTW
Was € 1.121,99
Op voorraad
Buffalo 600-Serie Elektrische Kookplaat Met 2 Kookzones
16% korting
Buffalo 600-Serie Elektrische Kookplaat Met 2 Kookzones

3,5 kW. Bedraad. Breedte: 400 mm. LET OP: Alleen aanrechtmodel. Onderkast wordt apart verkocht.

16% korting
€ 341,99
Excl. BTW
Was € 407,99
Niet op voorraad
Churchill Tokyo Blue Kop Zonder Oor 340ml (12 stuks)
slechts € 7,92 per stuk
slechts € 7,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 94,99
Excl. BTW
( € 7,92 per stuk )
Was € 117,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Tokyo Black Kop Zonder Oor 340ml (12 stuks)
slechts € 7,92 per stuk
slechts € 7,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 94,99
Excl. BTW
( € 7,92 per stuk )
Was € 117,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Stonecast Grey Cappuccino Lotus kom (12 Stuks)
slechts € 14,08 per stuk
slechts € 14,08 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 168,93
Excl. BTW
( € 14,08 per stuk )
Was € 222,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Forene Grijs Denim maat W70-L50 cm unisex
29% korting
29% korting
€ 39,64
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Matfer Bourgeat RVS GN1/9 bak 65mm
51% korting
Matfer Bourgeat RVS GN1/9 bak 65mm

GN 1/9. 65mm diep. Inhoud: 0,6L

51% korting
€ 13,88
Excl. BTW
Was € 28,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Churchill Whiteware Maple schotels 15cm (24 stuks)
slechts € 3,14 per stuk
Churchill Whiteware Maple schotels 15cm (24 stuks)

Afmeting: 15(Ø)cm. 24 stuks. Voor P740.

slechts € 3,14 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 75,20
Excl. BTW
( € 3,14 per stuk )
Was € 102,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware 185-serie composteerbare deksels (300 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
Vegware 185-serie composteerbare deksels (300 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | Papieren deksel met ventilatieopeningen

slechts € 0,24 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 70,09
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Was € 147,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Trapeze GN dienblad blauw polyester
53% korting
Trapeze GN dienblad blauw polyester

Stijl: blauw. Afmeting: 50x32,5cm

53% korting
€ 15,75
Excl. BTW
Was € 33,49
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Rubbermaid X-Frame Huishoudwagen 150L
57% korting
57% korting
€ 114,08
Excl. BTW
Was € 265,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Voorgeboord Tafelblad Chevron Design 700 Mm
23% korting
23% korting
€ 67,09
Excl. BTW
Was € 86,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue aluminium pizzascherm 355mm
Nieuw
22% korting
22% korting
€ 7,19
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Olympia Cordoba Tumblers 455ml (6 Stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Colpac magnetronbestendige kraft soepkommen recyclebaar 450ml (500 stuks)
slechts € 0,22 per stuk
slechts € 0,22 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 106,53
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 188,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vervangende Jantex Combi Oven Filterkop Past Op Ck110 & Ck079
€ 106,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo 600 Serie Elektrische Bakplaat 400 Mm
4% korting
Buffalo 600 Serie Elektrische Bakplaat 400 Mm

3kW. Breedte: 400 mm. Gladde plaat. LET OP: Alleen aanrechtmodel. Onderkast wordt apart verkocht.

4% korting
€ 578,99
Excl. BTW
Was € 601,99
Op voorraad
Vegware composteerbare deksels voor 34 en 45cl koffiebekers (1000 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 82,47
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 144,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Fondant kopjes mint groen 85ml (6 stuks)
slechts € 1,63 per stuk
slechts € 1,63 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 9,77
Excl. BTW
( € 1,63 per stuk )
Was € 18,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Churchill X Squared borden 21,5cm (12 stuks)
slechts € 7,43 per stuk
Churchill X Squared borden 21,5cm (12 stuks)

W890 | Afmeting: 21,5x21,5cm | 12 stuks

slechts € 7,43 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 178,29
Excl. BTW
( € 7,43 per stuk )
Was € 303,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Baltimore stapelbare polypropyleen stoelen blauw (4 stuks)
slechts € 38,28 per stuk
slechts € 38,28 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 153,12
Excl. BTW
( € 38,28 per stuk )
Was € 207,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Churchill White Kop Zonder Oor 284ml (12 stuks)
slechts € 5,59 per stuk
slechts € 5,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 66,99
Excl. BTW
( € 5,59 per stuk )
Was € 83,99
5-7 dagen levertijd
Churchill White Kop Zonder Oor 227ml (12 stuks)
slechts € 5,50 per stuk
slechts € 5,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 65,99
Excl. BTW
( € 5,50 per stuk )
Was € 82,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Tokyo Blue Kop Zonder Oor 227ml (12 stuks)
slechts € 6,92 per stuk
slechts € 6,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 82,99
Excl. BTW
( € 6,92 per stuk )
Was € 103,99
5-7 dagen levertijd
Roltex America polyester dienblad 46 x 36cm rood
53% korting
53% korting
€ 14,25
Excl. BTW
Was € 30,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo verwarmingselement voor Buffalo broodroosterplaat
40% korting
40% korting
€ 18,45
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclable soepbeker deksels 118mm (500 stuks)
slechts € 0,11 per stuk
slechts € 0,11 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 53,89
Excl. BTW
( € 0,11 per stuk )
Was € 87,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Colpac Zest composteerbare kraft saladedozen 900ml (250 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
slechts € 0,42 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 102,65
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Was € 135,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon plat deksel met lepeluitsparing voor 2L schaal
72% korting
72% korting
€ 1,54
Excl. BTW
Was € 5,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable 1000 deksels voor espressobekers 11,3cl (1000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 29,55
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Was € 44,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recycleerbare Pet Deksels Voor Bagasse Ovale Containers (100 stuks)
slechts € 0,07 per stuk
Fiesta Recycleerbare Pet Deksels Voor Bagasse Ovale Containers (100 stuks)

Past op Fiesta Ovaal 850ml & 900ml Bagasse Basisreeks. Pakhoeveelheid: 100

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 6,35
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Was € 10,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
True 3-Deurs Vrieskast Tcf1/3
True 3-Deurs Vrieskast Tcf1/3

Bruikbare inhoud: 250Ltr. R290

€ 6.084,99
Excl. BTW
7-10 dagen levertijd
Duni dinerservetten composteerbaar grijs 40cm (720 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
slechts € 0,15 per stuk
Pak van 720 slechts
€ 106,31
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 188,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Fondant schotels aqua blauw 135mm voor CU184 (6 stuks)
slechts € 1,78 per stuk
slechts € 1,78 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 10,64
Excl. BTW
( € 1,78 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Churchill Tokyo Black Kop Zonder Oor 113ml (12 stuks)
slechts € 6,92 per stuk
slechts € 6,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 82,99
Excl. BTW
( € 6,92 per stuk )
Was € 97,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Tokyo Blue Kop Zonder Oor 113ml (12 stuks)
slechts € 6,59 per stuk
slechts € 6,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 78,99
Excl. BTW
( € 6,59 per stuk )
Was € 97,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Tokyo Blue Kop Zonder Oor 284ml (12 stuks)
slechts € 7,75 per stuk
slechts € 7,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 92,99
Excl. BTW
( € 7,75 per stuk )
Was € 115,99
5-7 dagen levertijd
Gastro M 600 eindstrip 60/CGFT SX links voor bakplaten
53% korting
53% korting
€ 22,40
Excl. BTW
Was € 47,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare platte deksels zonder gat 20cl (1000 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 52,34
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 106,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Trapezel GN dienblad rood polyester
49% korting
Trapezel GN dienblad rood polyester

Stijl: rood. Afmeting: 50x32,5cm

49% korting
€ 16,96
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon dienbladen met vakken 32,2x23,6cm groen (10 stuks)
slechts € 1,18 per stuk
slechts € 1,18 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 11,76
Excl. BTW
( € 1,18 per stuk )
Was € 73,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Nisbets Essentials ijsmachine 20 kg opbrengst
10% korting
Nisbets Essentials ijsmachine 20 kg opbrengst

Kogelvormig ijs. Handmatige vulling. R600a

10% korting
€ 179,99
Excl. BTW
Was € 199,99
Niet op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine 9x GN 1/3
4% korting
4% korting
€ 958,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Op voorraad
Polar G Serie opzetvoorbereidingskoelkast met deksel 8x 1/4GN
21% korting
21% korting
€ 581,99
Excl. BTW
Was € 739,99
Niet op voorraad
Polar U-serie 2-deurs gekoelde saladette 405L
6% korting
Polar U-serie 2-deurs gekoelde saladette 405L

Vermogen: 300W | Capaciteit: 12x GN 1/6 | Koelmiddel: R290

6% korting
€ 1.777,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Op voorraad
Polar G-serie gekoelde saladette 254L
21% korting
Polar G-serie gekoelde saladette 254L

RVS. Geschikt voor GN. 2 deuren.

21% korting
€ 869,99
Excl. BTW
Was € 1.099,99
Op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine 10x GN 1/4
9% korting
9% korting
€ 687,99
Excl. BTW
Was € 759,99
Op voorraad