Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 865-912 van 1423

nisbets

Producten 865-912 van 1423

Polar G-serie laag model driedeurs barkoeling 320L
16% korting
16% korting
€ 815,99
Excl. BTW
Was € 969,99
Niet op voorraad
Polar G-serie 3-deurs koelwerkbank zwart 400L
20% korting
Polar G-serie 3-deurs koelwerkbank zwart 400L

Capaciteit: 400L. 235W. 3 verstelbare schappen

20% korting
€ 954,99
Excl. BTW
Was € 1.192,99
Niet op voorraad
Polar U-serie energiezuinig reeks dubbeldeurs staand vriesvak
40% korting
Polar U-serie energiezuinig reeks dubbeldeurs staand vriesvak

902W. Capaciteit: 1400Ltr. Breedte: 1400mm

40% korting
€ 2.944,06
Excl. BTW
Was € 4.895,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo ijsmachine 2L
24% korting
Buffalo ijsmachine 2L

Vermogen: 180W/230V. Capaciteit: 2L.

24% korting
€ 349,99
Excl. BTW
Was € 458,99
Op voorraad
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)
vanaf € 0,05 per stuk
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)

Maten: S tot XL. Verpakkingsinhoud: 100 stuks

vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,69
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie compacte koel-vrieswerkbank 2 lades 4x GN 1/1
23% korting
Polar U-serie compacte koel-vrieswerkbank 2 lades 4x GN 1/1

460W | Capaciteit: 4x GN 1/1 150mm | Koelmiddel: R290

23% korting
€ 1.699,99
Excl. BTW
Was € 2.199,99
Niet op voorraad
Bolero Perth terrasstijl klapstoelen Rood (2 stuks)
vanaf € 37,50 per stuk
Bolero Perth terrasstijl klapstoelen Rood (2 stuks)

800(H)x387(W)x471(D)mm. Zithoogte: 440mm. Poedergecoat staal

vanaf € 37,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Op voorraad
Polar U-serie Koelwerkbank met Drie Deuren en Opstand 417L
24% korting
Polar U-serie Koelwerkbank met Drie Deuren en Opstand 417L

350W. Totale bruikbare inhoud: 358Ltr. R600a

24% korting
€ 1.499,99
Excl. BTW
Was € 1.979,99
Op voorraad
Bolero vierkante terrastafel met essenhouten blad 70cm
Tot 17% korting
Bolero vierkante terrastafel met essenhouten blad 70cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 72(h)x70(b)x70(d)cm.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 124,99
Excl. BTW
Op voorraad
Uniform Works unisex overhemd lange mouw wit S
36% korting
36% korting
€ 22,81
Excl. BTW
Was € 35,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M pizzaoven met 2 kamers type Rome 2
20% korting
20% korting
€ 1.357,32
Excl. BTW
Was € 1.692,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero banketstoelen met vierkante rugleuning blauw en goud (4 stuks)
vanaf € 40,50 per stuk
vanaf € 40,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 161,99
Excl. BTW
( € 40,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 250ml (6 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Was € 25,99
Niet op voorraad
Roltex Wave dienblad donker houtnerf 46x36cm
44% korting
Roltex Wave dienblad donker houtnerf 46x36cm

Stijl: donker houtnerf. Afmeting: 46x36cm.

44% korting
€ 12,55
Excl. BTW
Was € 22,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar medische koelkast met dichte deur
15% korting
Polar medische koelkast met dichte deur

Capaciteit: 128L. Afsluitbaar

15% korting
€ 699,99
Excl. BTW
Was € 819,99
Niet op voorraad
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Donker Granieteffect, 580mm
26% korting
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Donker Granieteffect, 580mm

Kleur: donker graniet. Afmeting: 38(H) x 580(Ø)mm

26% korting
€ 55,38
Excl. BTW
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie energiezuinige multideck koelkast 918mm
Polar G-serie energiezuinige multideck koelkast 918mm

1300W. Breedte: 918mm. Drie verstelbare planken

€ 2.646,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue aluminium pizzascherm 305mm
Nieuw
22% korting
22% korting
€ 6,39
Excl. BTW
Was € 8,19
Op voorraad
Europochette Bourgondië Bestekzakje met Wit Servet (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Europochette Bourgondië Bestekzakje met Wit Servet (500 stuks)

Verpakkingseenheid: 500. Kleur: Wit en Bourgondië

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 79,49
Niet op voorraad
Buffalo oliefiltratiemachine
42% korting
Buffalo oliefiltratiemachine

Geschikt voor friteuses met olietanks vanaf 10 liter

42% korting
€ 2.022,46
Excl. BTW
Was € 3.476,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Whites Easyfit Teflon unisex koksbroek met kleine ruit zwart-wit XS
Tot 40% korting
Tot 40% korting
Vanaf
€ 12,79
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie premium tweedeurs vrieswerkbank 267L
66% korting
Polar U-serie premium tweedeurs vrieswerkbank 267L

605W | Netto capaciteit 196L | R290

66% korting
€ 1.499,99
Excl. BTW
Was € 4.385,99
Op voorraad
Buffalo warmhoud buffetmeubel
36% korting
Buffalo warmhoud buffetmeubel

2000W | 4x GN 1/1 (bakken niet inbegrepen)

36% korting
€ 1.180,84
Excl. BTW
Was € 1.835,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Perth inklapbare terrasstoelen Zwart (2 stuks)
vanaf € 37,50 per stuk
Bolero Perth inklapbare terrasstoelen Zwart (2 stuks)

800(H)x387(B)x471(D)mm. Zithoogte: 440mm. Poedergecoat staal

vanaf € 37,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie laag model barkoeling drie schuifdeuren 320L
20% korting
20% korting
€ 799,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Niet op voorraad
Vogue RVS werktafel met achteropstand 1800mm
Tot 28% korting
Vogue RVS werktafel met achteropstand 1800mm

Afmeting: 900(H) x 1800(W) x 600(D)mm

Tot 28% korting
Vanaf
€ 299,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-serie Energiezuinige 3-deurs Koelwerkbank 474L
10% korting
10% korting
€ 2.615,99
Excl. BTW
Was € 2.899,99
Op voorraad
Bolero Bistro stalen stoel zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen stoel zwart (4 stuks)

Stalen frame en zitting. Zithoogte: 45cm. Stapelbaar.

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 169,99
Excl. BTW
( € 42,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kristallon hoog deksel voor 4,25L schaal
60% korting
60% korting
€ 3,20
Excl. BTW
Was € 8,09
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie werkbank koeling 4 laden plus flessennest (8 flessen)
13% korting
13% korting
€ 2.651,99
Excl. BTW
Was € 3.059,99
Niet op voorraad
Polar G-serie laag model barkoeling 128L
24% korting
24% korting
€ 458,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad
Polar C-serie 1-deurs vriezer wit 365L
27% korting
Polar C-serie 1-deurs vriezer wit 365L

210W. Totale bruikbare capaciteit: 258 L. R600a

27% korting
€ 710,99
Excl. BTW
Was € 969,99
Op voorraad
Bolero ronde stalen terrastafel grijs 60cm
Tot 4% korting
Bolero ronde stalen terrastafel grijs 60cm

Stalen frame en blad. 71(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 4% korting
Vanaf
€ 78,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero stalen en acaciahouten stoelen met armleuningen (4 stuks)
vanaf € 65,00 per stuk
Bolero stalen en acaciahouten stoelen met armleuningen (4 stuks)

Stalen frame. Houten zitting en leuningen. Zithoogte: 45cm. 4 stuks.

vanaf € 65,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 239,99
Excl. BTW
( € 60,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero vierkante tissuebox van chroom
65% korting
Bolero vierkante tissuebox van chroom

Tissues worden apart verkocht.

65% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 42,99
Op voorraad
Bolero lage gegalvaniseerd stalen kruk met houten zitting (4 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 4 slechts
€ 149,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 159,99
Op voorraad
Bolero ronde parasol grijs 300cm
Tot 14% korting
Bolero ronde parasol grijs 300cm

Grijs | 2,52(H) x 3(Ø)m

Tot 14% korting
Vanaf
€ 95,99
Excl. BTW
Op voorraad
Europel Kliklijst A4 25mm Mat Wit
50% korting
50% korting
€ 10,72
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro Bijzetstoelen Met Houten Zitkussen Wit (4 Stuks)
vanaf € 53,00 per stuk
Bolero Bistro Bijzetstoelen Met Houten Zitkussen Wit (4 Stuks)

Gegalvaniseerd staal. As zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 445 mm

vanaf € 53,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 211,99
Excl. BTW
( € 53,00 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie tafelmodel snelkoeler/snelvriezer 8kg/5kg
8% korting
8% korting
€ 2.294,99
Excl. BTW
Was € 2.499,99
Op voorraad
Denver outdoor/indoor stapelbare stoel beige
20% korting
20% korting
€ 133,37
Excl. BTW
Was € 165,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero polyrotan stoelen antraciet (4 stuks)
vanaf € 63,27 per stuk
Bolero polyrotan stoelen antraciet (4 stuks)

Aluminium frame. Polyethyleen zitting. Hoogte: 45cm. Stapelbaar. 4 stuks.

vanaf € 63,27 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 253,06
Excl. BTW
( € 63,27 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 200mm (2 stuks)
slechts € 21,50 per Unit
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 200mm (2 stuks)

Inhoud: 25,6 liter GN 1/1. Diepte: 200 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

slechts € 21,50 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 21,50 per Unit )
Was € 50,99
14 dagen levertijd
Buffalo handsfree heetwaterdispenser 40L
44% korting
44% korting
€ 105,68
Excl. BTW
Was € 189,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS werktafel met achteropstand 90x60x60cm
Tot 13% korting
Vogue RVS werktafel met achteropstand 90x60x60cm

Afmetingen: 900(H) x 600(B) x 600(D)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 225,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen stoelen met houten zitting (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen stoelen met houten zitting (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal | Essenhouten zitting | Stapelbaar | Zithoogte 445mm

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 214,99
Excl. BTW
( € 53,75 per stuk )
Op voorraad
Polar U-serie vier-deurs displaykoeler voor achter de bar
27% korting
27% korting
€ 1.899,99
Excl. BTW
Was € 2.599,99
Niet op voorraad
Bolero Tafelblad Van Gehard Glas Voor Buiten, Zwart Geborsteld, Vierkant, Grijze Rand, 700mm
33% korting
33% korting
€ 73,86
Excl. BTW
Was € 109,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX