Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 1297-1344 van 1423

nisbets

Producten 1297-1344 van 1423

Utopia Dante Wijnglazen 290ml (6 stuks)
slechts € 12,84 per Unit
Utopia Dante Wijnglazen 290ml (6 stuks)

290ml. Aantal in verpakking: 6. Aanbevolen schenkmaat: 250ml

slechts € 12,84 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 76,99
Excl. BTW
( € 12,84 per Unit )
Was € 94,99
7-10 dagen levertijd
Bolero Santorini Tuinstoelen Met Houteffect (4 Stuks)
slechts € 63,82 per stuk
slechts € 63,82 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 255,28
Excl. BTW
( € 63,82 per stuk )
Was € 326,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare bakjes 45,4cl (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 65,80
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 119,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero voorgeboord vierkant tafelblad vintage zwart 70cm
44% korting
44% korting
€ 48,79
Excl. BTW
Was € 86,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
True 3-Deurs 1/1 GN Vrieskast Tcf1/3-Cl-Ss-Dl-Dr-Dr
True 3-Deurs 1/1 GN Vrieskast Tcf1/3-Cl-Ss-Dl-Dr-Dr

161W. Bruikbare inhoud: 250Ltr. R290

€ 5.927,99
Excl. BTW
10-12 weken levertijd
Gastro M RVS werktafel zonder onderblad met achteropstand 85x160x70cm
38% korting
Gastro M RVS werktafel zonder onderblad met achteropstand 85x160x70cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 85(h)x160(b)x70(d)cm.

38% korting
€ 321,57
Excl. BTW
Was € 519,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Perth Pavement Style Klapstoelen Met Houteffect (2 stuks)
slechts € 30,00 per stuk
slechts € 30,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 30,00 per stuk )
Was € 68,99
Niet op voorraad
Bolero Rodeo Bijzetstoelen (2 stuks)
slechts € 65,00 per stuk
Bolero Rodeo Bijzetstoelen (2 stuks)

Zithoogte: 437 mm. Verpakkingshoeveelheid: 2

slechts € 65,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 129,99
Excl. BTW
( € 65,00 per stuk )
Was € 157,99
Op voorraad
Baltimore stapelbare polypropyleen stoelen zwart (4 stuks)
slechts € 44,09 per stuk
slechts € 44,09 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 176,35
Excl. BTW
( € 44,09 per stuk )
Was € 226,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M RVS werktafel zonder onderblad met achteropstand 85x200x70cm
35% korting
Gastro M RVS werktafel zonder onderblad met achteropstand 85x200x70cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 85(h)x200(b)x70(d)cm.

35% korting
€ 323,08
Excl. BTW
Was € 499,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Camrack 25 vakken max glas hoogte 298mm beige
24% korting
Cambro Camrack 25 vakken max glas hoogte 298mm beige

349(H) x 500(W) x 500(D)mm. Maximale glas diameter: 87(Ø)mm. Vaatwasser bestendig

24% korting
€ 109,72
Excl. BTW
Was € 144,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Churchill White Kop Zonder Oor 340ml (12 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
slechts € 5,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Was € 84,99
5-7 dagen levertijd
Gastro M 650 linksdraaiende deur voor onderkast 65/40PSX
74% korting
74% korting
€ 73,53
Excl. BTW
Was € 281,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Roltex America polyester dienblad 46 x 36cm groen
52% korting
52% korting
€ 14,25
Excl. BTW
Was € 29,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro Bank Met Mangohout En Donkergrijze Poten 1000mm (2 stuks)
slechts € 89,04 per Unit
slechts € 89,04 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 178,07
Excl. BTW
( € 89,04 per Unit )
Was € 299,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro Eettafel Met Lattenblad Van Mangohout En Donkergrijze Poot 1200mm
40% korting
40% korting
€ 190,62
Excl. BTW
Was € 317,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
APS Emma kom grijs 75mm
32% korting
APS Emma kom grijs 75mm

Dimensies: 75 x 35 x 75 mm

32% korting
€ 3,44
Excl. BTW
Was € 5,09
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclable PET deksels voor bagasse sausbakjes (1000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 23,80
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Was € 34,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon platte deksel met uitsparing voor 0,75L schaal
68% korting
68% korting
€ 1,31
Excl. BTW
Was € 4,09
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Colpac recyclebare deksels voor 450ml soepbekers (500 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
slechts € 0,17 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 83,53
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Was € 145,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro Eettafel Met Mangohouten Blad En Donkergrijze Poot 1450mm
48% korting
Bolero Bistro Eettafel Met Mangohouten Blad En Donkergrijze Poot 1450mm

770(H) x 880(B) x 1450(L)mm. Mangohout en gepoedercoat staal.

48% korting
€ 191,28
Excl. BTW
Was € 370,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon dienbladen met vakken 37,5x27,8cm groen (10 stuks)
slechts € 1,56 per stuk
slechts € 1,56 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 15,54
Excl. BTW
( € 1,56 per stuk )
Was € 94,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro Metalen Bank Zwart 1000mm (2 stuks)
slechts € 98,43 per Unit
Bolero Bistro Metalen Bank Zwart 1000mm (2 stuks)

450(H)x370(B)x1000(L)mm. Gepoedercoatstalen frame

slechts € 98,43 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 196,86
Excl. BTW
( € 98,43 per Unit )
Was € 259,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo afvoerkraantje
52% korting
52% korting
€ 67,54
Excl. BTW
Was € 140,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 150mm (4 stuks)
Nieuw
slechts € 9,20 per Unit
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 150mm (4 stuks)

Inhoud: 8,9 liter, GN 1/2. Diepte: 150 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

slechts € 9,20 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 36,79
Excl. BTW
( € 9,20 per Unit )
Was € 46,99
14 dagen levertijd
Olympia Fondant schotels mint groen 152mm voor CU444 (6 stuks)
slechts € 2,99 per stuk
slechts € 2,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,91
Excl. BTW
( € 2,99 per stuk )
Was € 32,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie slanke GN-kastvriezer met 1 deur en 2 laden 180L
Nieuw
2% korting
Polar G-serie slanke GN-kastvriezer met 1 deur en 2 laden 180L

380W. Breedte: 484mm. Gastronorm-compatibel

2% korting
€ 2.199,99
Excl. BTW
Was € 2.249,99
Op voorraad
Bolero Bistro Curve Armstoelen Donkergrijs (4 stuks)
slechts € 50,12 per Unit
Bolero Bistro Curve Armstoelen Donkergrijs (4 stuks)

Gepoedercoatstalen frame. 440(L)x450(B)x720(H)mm

slechts € 50,12 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 200,47
Excl. BTW
( € 50,12 per Unit )
Was € 281,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Faerch OHCO 95 mm recyclebare Deli Pot Deksels (1800 stuks)
slechts € 0,13 per stuk
Faerch OHCO 95 mm recyclebare Deli Pot Deksels (1800 stuks)

Geschikt voor 8oz, 12oz en 16oz potten. Verpakkingshoeveelheid: 1800

slechts € 0,13 per stuk
Pak van 2400 slechts
€ 225,00
Excl. BTW
( € 0,13 per stuk )
Was € 281,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie vierdeurs slanke koelwerkbank
34% korting
Polar U-serie vierdeurs slanke koelwerkbank

300W. Nettocapaciteit: 312 liter. 4 schappen

34% korting
€ 1.427,99
Excl. BTW
Was € 2.149,99
Op voorraad
Roltex Nordic dienblad donkergrijs 43x33cm
22% korting
Roltex Nordic dienblad donkergrijs 43x33cm

Stijl: donkergrijs. Afmeting: 43x33cm.

22% korting
€ 5,69
Excl. BTW
Was € 7,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Windson polypropyleen barkruk groen (4 stuks)
slechts € 89,43 per stuk
slechts € 89,43 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 357,70
Excl. BTW
( € 89,43 per stuk )
Was € 475,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Comas Zermatt kaasmes 20,5cm (6 stuks)
slechts € 5,80 per stuk
slechts € 5,80 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,77
Excl. BTW
( € 5,80 per stuk )
Was € 51,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Comas Nice dessertvork (12 stuks)
slechts € 1,01 per stuk
slechts € 1,01 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,12
Excl. BTW
( € 1,01 per stuk )
Was € 22,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M 650 set deuren voor onderkast 65/70 P2
69% korting
69% korting
€ 130,56
Excl. BTW
Was € 427,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Europel Klaplijst A2 25mm Zilver
50% korting
50% korting
€ 14,76
Excl. BTW
Was € 29,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Churchill White Kop Zonder Oor 113ml (12 stuks)
slechts € 5,00 per stuk
slechts € 5,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 5,00 per stuk )
Was € 73,99
5-7 dagen levertijd
Churchill Tokyo Black Kop Zonder Oor 284ml (12 stuks)
slechts € 7,75 per stuk
slechts € 7,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 92,99
Excl. BTW
( € 7,75 per stuk )
Was € 115,99
5-7 dagen levertijd
Bolero Bistro Bank Van Mangohout En Zwarte Poten 1000mm (2 stuks)
slechts € 94,97 per Unit
Bolero Bistro Bank Van Mangohout En Zwarte Poten 1000mm (2 stuks)

450(H) x 370(B) x 1000(L)mm. Gepoedercoat staal.

slechts € 94,97 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 189,94
Excl. BTW
( € 94,97 per Unit )
Was € 299,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Churchill Stonecast Patina Burnished Green Evolve Coupe Kom 18.4cm (12 stuks)
slechts € 10,59 per stuk
slechts € 10,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 126,99
Excl. BTW
( € 10,59 per stuk )
Was € 163,99
5-7 dagen levertijd
Olympia herbruikbare koffiebeker 450ml (25 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
slechts € 0,42 per stuk
Pak van 25 slechts
€ 10,37
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Eden PE gevlochten rattan outdoor barkrukken antraciet (2 stuks)
slechts € 68,13 per Unit
Bolero Eden PE gevlochten rattan outdoor barkrukken antraciet (2 stuks)

Aluminium Frame. 1040(H)x577(B)x459(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 2

slechts € 68,13 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 136,26
Excl. BTW
( € 68,13 per Unit )
Was € 259,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro Bank Met Mangohouten Latten En Donkergrijze Poten 850mm (2 stuks)
slechts € 75,78 per Unit
slechts € 75,78 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 151,56
Excl. BTW
( € 75,78 per Unit )
Was € 259,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Rubbermaid standaard voor AutoFoam dispenser zwart
47% korting
Rubbermaid standaard voor AutoFoam dispenser zwart

Afmetingen: 255(H) x 420(B) x 158(D)mm. Voor Rubbermaid AutoFoam dispenser.

47% korting
€ 294,09
Excl. BTW
Was € 549,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare handschoenen voor voedselbereiding blauw - medium (2400 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 2400 slechts
€ 120,80
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 208,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Craven dienbladenrek
72% korting
Craven dienbladenrek

Materiaal: verchroomd draad. Afmetingen: 71,3(h)x49,3(l)x38,5(b). Laadvermogen: 30 dienbladen / 60kg

72% korting
€ 114,60
Excl. BTW
Was € 406,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Adeline Armstoel Lichtgroen (4 stuks)
slechts € 27,20 per Unit
Bolero Adeline Armstoel Lichtgroen (4 stuks)

Gepoedercoat stalen frame. 855(H)x588(B)x561(D)mm. Aantal: 4 stuks

slechts € 27,20 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 108,78
Excl. BTW
( € 27,20 per Unit )
Was € 254,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbaar papieren mes (1000 stuks)
slechts € 0,04 per Unit
slechts € 0,04 per Unit
Pak van 1000 slechts
€ 34,43
Excl. BTW
( € 0,04 per Unit )
Was € 60,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX