Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 673-720 van 1423

nisbets

Producten 673-720 van 1423

Vanaf
€ 19,99
Excl. BTW
Bolero ronde stalen opklapbare tafel rood 59,5cm
Tot 8% korting
Bolero ronde stalen opklapbare tafel rood 59,5cm

Stalen frame en blad. 71(h)x59,5(Ø)cm.

Tot 8% korting
Vanaf
€ 56,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Buffalo Dubbel Tank Dubbele Mand 2X3L aanrecht Friteuse 2X2Kw
19% korting
19% korting
€ 198,99
Excl. BTW
Was € 244,99
Op voorraad
Gastro M geëmailleerde GN 1/2 bak 4cm diep
54% korting
Gastro M geëmailleerde GN 1/2 bak 4cm diep

GN 1/2. 4cm diep. Geëmailleerd.

54% korting
€ 7,15
Excl. BTW
Was € 15,59
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met klapdeuren RVS 208L
34% korting
34% korting
€ 658,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Op voorraad
Buffalo heetwaterdispenser 4,7L handsfree
38% korting
38% korting
€ 57,99
Excl. BTW
Was € 93,99
Op voorraad
Olympia Kings tafelvorken 20,7cm (12 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,49
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Vogue RVS GN strip 530mm
12% korting
Vogue RVS GN strip 530mm

Geschikt voor GN formaten 2/1, 1/1 en 2/4.

12% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 6,79
Op voorraad
Polar C-serie tafelmodel wijnkoeling 16 flessen
42% korting
42% korting
€ 186,99
Excl. BTW
Was € 319,99
Op voorraad
Olympia 30x25cm buffettrapdisplay 7,5cm hoog
57% korting
Olympia 30x25cm buffettrapdisplay 7,5cm hoog

7,5(h)x30(b)x25(d)cm. Kleur: zwart.

57% korting
€ 14,39
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar C-serie onderbouw vitrine koelkast 150L wit
22% korting
22% korting
€ 439,99
Excl. BTW
Was € 560,99
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen voorbereidingstafel met achteropstand 900mm
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 239,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero vierkante afvalbak titanium zwart 10L
24% korting
24% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 16,99
Niet op voorraad
Bolero kunstlederen stoel zwart (2 stuks)
vanaf € 115,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel zwart (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Hoogte: 94cm.

vanaf € 115,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 229,99
Excl. BTW
( € 115,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero markeringskoord rood
62% korting
Bolero markeringskoord rood

Messing uiteinden. Lengte: 1,5m.

62% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Buffalo oliepomp vacumeermachine 9L
43% korting
Buffalo oliepomp vacumeermachine 9L

800W. Capaciteit: 9L. Maximale zakbreedte: 300mm

43% korting
€ 712,99
Excl. BTW
Was € 1.254,99
Niet op voorraad
Buffalo bain-marie met 2x 5,2L bakken
40% korting
Buffalo bain-marie met 2x 5,2L bakken

1200W | Wet heat | 2x 5,2L bakken

40% korting
€ 164,99
Excl. BTW
Was € 274,99
Op voorraad
Buffalo 8L Pastakoker
9% korting
Buffalo 8L Pastakoker

Capaciteit: 8 liter

9% korting
€ 399,99
Excl. BTW
Was € 438,99
Op voorraad
Buffalo Bistro dubbele geribbelde contactgrill
31% korting
Buffalo Bistro dubbele geribbelde contactgrill

Vermogen: 2.9kW. Dubbele grill. Geribbelde boven- en onderplaten

31% korting
€ 280,99
Excl. BTW
Was € 409,99
Op voorraad
Polar G-Series display vriesdiepvrieskist 200L
29% korting
29% korting
€ 439,99
Excl. BTW
Was € 619,99
Verwacht op 12/10/26
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)

170(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Niet op voorraad
Bakpapier navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
slechts € 9,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
Olympia Buckingham dessertlepels 180mm (12 stuks)
slechts € 0,57 per stuk
Olympia Buckingham dessertlepels 180mm (12 stuks)

180mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,57 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,79
Excl. BTW
( € 0,57 per stuk )
Was € 11,59
Op voorraad
Chef Works Urban Hartford unisex koksbuis met rits lange mouw wit S
40% korting
40% korting
€ 36,35
Excl. BTW
Was € 60,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met klapdeuren zwart 208L
26% korting
26% korting
€ 570,99
Excl. BTW
Was € 769,99
Op voorraad
Bolero Hotel/Kantoor Prullenbak 14L zwart
57% korting
57% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Wrapmaster 1000 compacte foliedispenser
Wrapmaster 1000 compacte foliedispenser

36,3(b)cm. Geschikt voor folies CB624 en CB625.

€ 32,99
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Fiesta Recyclable bruine papieren tassen met platte handvatten klein (250 stuks)
slechts € 0,08 per Unit
slechts € 0,08 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 0,08 per Unit )
Was € 22,49
Op voorraad
Polar C-serie Onderbouw display vriezer 150L
10% korting
Polar C-serie Onderbouw display vriezer 150L

270W. Bruikbare capaciteit: 129Ltr. R290. Wit

10% korting
€ 972,99
Excl. BTW
Was € 1.079,99
Op voorraad
Buffalo uitschuifbare hittelamp matzwart
49% korting
Buffalo uitschuifbare hittelamp matzwart

250W. Lengte van het snoer: 280-1520mm

49% korting
€ 30,99
Excl. BTW
Was € 60,99
Op voorraad
Olympia Kristallon Orleans Rocks Tumblers 250ml (12 Stuks)
slechts € 1,02 per stuk
slechts € 1,02 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,20
Excl. BTW
( € 1,02 per stuk )
Was € 30,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS deksel 40cm
8% korting
Vogue RVS deksel 40cm

400(Ø)mm. RVS.

8% korting
€ 22,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine met deksel 6x GN 1/4
19% korting
Polar G-serie opzetkoelvitrine met deksel 6x GN 1/4

110W | Capaciteit: 6 x 1/4GN | R600a

19% korting
€ 528,99
Excl. BTW
Was € 649,99
Niet op voorraad
Olympia Kings tafelmessen met massief heft 24,2cm (12 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
slechts € 1,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Was € 21,99
Op voorraad
Olympia Kings steakmessen 23,8cm (12 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
slechts € 1,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder geel 102mm
Tot 34% korting
Hygiplas pizzasnijder geel 102mm

Materiaal: 10/0 RVS. Afmetingen 102mm. Kleur: geel

Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
APS Emma GN 1/2 kom grijs 325x265mm
37% korting
APS Emma GN 1/2 kom grijs 325x265mm

Dimensies: 265 x 75 x 325 mm

37% korting
€ 17,88
Excl. BTW
Was € 28,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue slagroomspuit 0,5L
22% korting
Vogue slagroomspuit 0,5L

Capaciteit 500ml. Te gebruiken met slagroompatronen CB163, CB439 of S659

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Vogue Roomijsbakken 10L (40 stuks)
slechts € 2,20 per stuk
Vogue Roomijsbakken 10L (40 stuks)

Capaciteit 10 L. Materiaal Kunststof

slechts € 2,20 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 2,20 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue geïsoleerde pizza bezorgtas grijs 495x495x320mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 20,59
Excl. BTW
Was € 35,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Geborstelde RVS wijnkoeler
Tot 22% korting
Geborstelde RVS wijnkoeler

19,6(h)x12(Ø)cm. Dubbelwandig.

Tot 22% korting
Vanaf
€ 10,59
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue houten handvat aluminium pizza schep 31x36cm
17% korting
Vogue houten handvat aluminium pizza schep 31x36cm

Bladlengte 30,5x35,5mm / Totale lengte 66cm

17% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Nisbets Essentials mini oven met draaispit
27% korting
27% korting
€ 92,56
Excl. BTW
Was € 126,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo uittrekbare koepelwarmtelamp zilver 2,5 kW
54% korting
Buffalo uittrekbare koepelwarmtelamp zilver 2,5 kW

250 W. Snoerlengte: 280 tot 1520 mm

54% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 77,99
Op voorraad
Buffalo Dubbele Ronde Belgische Wafelmaker
27% korting
Buffalo Dubbele Ronde Belgische Wafelmaker

2kW. Maakt tot 60x 180mm diameter wafels/uur

27% korting
€ 274,99
Excl. BTW
Was € 376,99
Op voorraad
Fiesta herbruikbare deksels voor ijsbakken 1,2L (40 stuks)
Nieuw
slechts € 0,22 per stuk
slechts € 0,22 per stuk
Pak van 40 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 10,19
14 dagen levertijd