Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 721-768 van 1423

nisbets

Producten 721-768 van 1423

Vogue RVS GN 2/1 bak 150mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 2/1 bak 150mm

Diepte 150 mm. Roestvast staal 201

LOW PRICE
€ 44,99
Excl. BTW
Was € 65,99
Op voorraad
Olympia Drift Grijze Effen coupe borden 230mm (6 Stuks)
slechts € 8,47 per stuk
Olympia Drift Grijze Effen coupe borden 230mm (6 Stuks)

230(Ø)x27(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,47 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,78
Excl. BTW
( € 8,47 per stuk )
Was € 105,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Schneider deeg- en chocoladekrabber gebogen
64% korting
Schneider deeg- en chocoladekrabber gebogen

Afmeting: 2,5(h)x12(b)x11(d)cm

64% korting
€ 3,61
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Roltex Nordic dienblad zwart 43x33cm
35% korting
Roltex Nordic dienblad zwart 43x33cm

Stijl: zwart. Afmeting: 43x33cm.

35% korting
€ 5,15
Excl. BTW
Was € 7,89
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue Bistro broodmes 20,5cm
21% korting
21% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Olympia Whiteware afgeronde vierkante schalen 22cm (12 stuks)
slechts € 5,55 per stuk
slechts € 5,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 66,49
Excl. BTW
( € 5,55 per stuk )
Was € 130,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro tafel vierkant 668mm zwart
LOW PRICE
LOW PRICE
Vanaf
€ 89,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Geel 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Geel 450g

Compatibel met Jantex Mopheft HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Buffalo soepketel koperafwerking
33% korting
Buffalo soepketel koperafwerking

230V. Capaciteit: 10L. 375(H) x 330(Ø) mm

33% korting
€ 74,99
Excl. BTW
Was € 111,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen voorbereidingstafel met opstaande rand 1200 mm
Tot 24% korting
Tot 24% korting
Vanaf
€ 259,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Buffalo in hoogte verstelbare salamander grill
19% korting
19% korting
€ 468,99
Excl. BTW
Was € 580,99
Op voorraad
Latex handschoenen wit gepoederd
vanaf € 0,05 per stuk
vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,38
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas pizzasnijder 102mm paars
Tot 34% korting
Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)

220(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Aluminiumfolie navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 20,00 per stuk
slechts € 20,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 20,00 per stuk )
Was € 71,99
Op voorraad
Buffalo inductie warmhoudplaat 1000W
57% korting
57% korting
€ 46,99
Excl. BTW
Was € 109,99
Op voorraad
Vogue hands-free infrarood kraan met sensor op batterijvoeding
43% korting
43% korting
€ 81,27
Excl. BTW
Was € 142,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Jantex Kentucky dweilkar met wringer rood 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Cambro Ultimate Bakkerijwagen Op Halve Hoogte 600x400mm
36% korting
36% korting
€ 207,36
Excl. BTW
Was € 325,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo handsfree heetwaterdispenser 20L
36% korting
36% korting
€ 97,36
Excl. BTW
Was € 152,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo hotdogwarmer
38% korting
38% korting
€ 101,59
Excl. BTW
Was € 162,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo crêpemachine
12% korting
Buffalo crêpemachine

3kW. Plaatdiameter: 400mm

12% korting
€ 211,99
Excl. BTW
Was € 239,99
Op voorraad
Vogue pizzaschep 132cm
22% korting
Vogue pizzaschep 132cm

Large. 132cm lang met een 30,5x35,5cm blad.

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Wusthof Gourmet Gekarteld Gebakmes 25.4cm
42% korting
Wusthof Gourmet Gekarteld Gebakmes 25.4cm

Lengte mes: 254mm Gewicht: 180 g

42% korting
€ 56,92
Excl. BTW
Was € 97,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,56 per stuk
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,56 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,69
Excl. BTW
( € 0,56 per stuk )
Was € 11,39
Op voorraad
Olympia antislip dienblad 30,5cm
16% korting
16% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,00 per stuk
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)

200(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
APS buffet voedselpan enkel 305mm
38% korting
APS buffet voedselpan enkel 305mm

Dimensies: 305 x 80 x 305 mm

38% korting
€ 20,00
Excl. BTW
Was € 32,49
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclebare magnetronbestendige kunststof bakjes (100 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta Recyclebare magnetronbestendige kunststof bakjes (100 stuks)

Maten: 50ml - 150ml | Verpakkingshoeveelheid: 100

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 1,69
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 6,29
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Europel Kliklijst A3 25mm Zwart
47% korting
47% korting
€ 15,72
Excl. BTW
Was € 29,59
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo infrarood warmhoudbrug 2 lampen
27% korting
Buffalo infrarood warmhoudbrug 2 lampen

2X 250W | Passend voor GN 1/1 bak

27% korting
€ 87,99
Excl. BTW
Was € 120,99
Op voorraad
Bolero Adeline Armstoelen Donkerblauw (4 stuks)
slechts € 29,01 per Unit
Bolero Adeline Armstoelen Donkerblauw (4 stuks)

Gepoedercoat stalen frame. 855(H)x588(B)x561(D)mm. Aantal: 4 stuks

slechts € 29,01 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 116,03
Excl. BTW
( € 29,01 per Unit )
Was € 254,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Herenpantalon zwart standaard lengte 79cm
42% korting
Herenpantalon zwart standaard lengte 79cm

Maat: 92cm. Binnenbeenlengte: 79cm.

42% korting
€ 14,68
Excl. BTW
Was € 25,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Papieren Vorken 155mm (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 3,53
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 7,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Crafti's waskrijtjes (200 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
Crafti's waskrijtjes (200 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 200

slechts € 0,20 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 38,95
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Was € 51,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Fratello UFX heren koksbuis zwart maat L
12% korting
12% korting
€ 81,97
Excl. BTW
Was € 92,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware 62-serie CPLA deksels (2000 stuks)
slechts € 0,07 per stuk
slechts € 0,07 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 132,33
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Was € 227,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Houston Hi Ball Tumblers 410ml (6 Stuks)
slechts € 1,54 per Unit
slechts € 1,54 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 9,20
Excl. BTW
( € 1,54 per Unit )
Was € 17,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen (200 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 23,20
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 59,99
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue isoleer pizzatassen binnentas
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 10,19
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS 2/1 gastronormbak 40 mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 35,99
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Rood Geruit Vetvrije Vellen - 310x190mm (200 stuks)
slechts € 0,03 per Unit
slechts € 0,03 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,03 per Unit )
Was € 5,59
Op voorraad
APS Float vierkant transparant deksel 19x19cm
40% korting
40% korting
€ 5,60
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Eazyzap reserve lamp T8 F10W
2% korting
Eazyzap reserve lamp T8 F10W

Past op FD498 en FP985

2% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 6,59
Op voorraad
Vogue polycarbonaat voorraadcontainer 18L
60% korting
Vogue polycarbonaat voorraadcontainer 18L

Capaciteit: 18L. Materiaal: polycarbonaat

60% korting
€ 15,00
Excl. BTW
Was € 37,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft
slechts € 0,10 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare hamburgerdoosjes kraft

Verkrijgbaar in verschillende formaten

slechts € 0,10 per stuk
Vanaf
€ 18,39
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Was € 48,99
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas vierkant deksel wit medium
71% korting
Hygiplas vierkant deksel wit medium

Deksel voor 5,5 en 7L voedseldoos. Kleur: wit.

71% korting
€ 1,08
Excl. BTW
Was € 3,69
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX