Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 577-624 van 1423

nisbets

Producten 577-624 van 1423

Bolero ronde stalen opklapbare tafel turquoise 59,5cm
Tot 41% korting
Bolero ronde stalen opklapbare tafel turquoise 59,5cm

Stalen frame en blad. 71(h)x59,5(Ø)cm.

Tot 41% korting
Vanaf
€ 36,75
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar C-Serie staande koelkast Wit 600 L
17% korting
Polar C-Serie staande koelkast Wit 600 L

185 W. Totale bruikbare capaciteit: 428 L. R600a

17% korting
€ 804,99
Excl. BTW
Was € 969,99
Op voorraad
Bolero polyrotan stoelen met armleuning antraciet (4 stuks)
vanaf € 87,50 per stuk
Bolero polyrotan stoelen met armleuning antraciet (4 stuks)

Aluminium frame | Polyrotan zitting | Zithoogte 45cm | Stapelbaar | 4 stuks

vanaf € 87,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 349,99
Excl. BTW
( € 87,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm
Tot 43% korting
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm

737(H) x 1520(B) x 753(D) mm. Per stuk verkocht

Tot 43% korting
Vanaf
€ 84,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue roestvaststalen 1/3 gastronorm bak 200 mm
LOW PRICE
Vogue roestvaststalen 1/3 gastronorm bak 200 mm

Capaciteit: 6,7 L. Diepte: 200 mm. 201 roestvast staal

LOW PRICE
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen stoofpan 24 cm
50% korting
Vogue roestvrijstalen stoofpan 24 cm

240(Ø)mm. 4,5Ltr. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

50% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 47,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad groen 34,5x26,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Buffalo compacte magnetron 17L 1800W programmeerbaar
37% korting
37% korting
€ 604,59
Excl. BTW
Was € 958,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo Enkele Friteuse 5L 2800W
23% korting
Buffalo Enkele Friteuse 5L 2800W

2.8kW. Oliecapaciteit: 5L

23% korting
€ 129,99
Excl. BTW
Was € 167,99
Op voorraad
Olympia Harley tafelvorken 190mm (12 stuks)
slechts € 0,92 per stuk
slechts € 0,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,99
Excl. BTW
( € 0,92 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Nisbets Essentials kwarts toastergrill
5% korting
Nisbets Essentials kwarts toastergrill

Elektrisch. Vermogen: 2.1kW. Breedte: 440mm

5% korting
€ 126,99
Excl. BTW
Was € 133,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie soeppan hoog 49L
21% korting
Vogue RVS inductie soeppan hoog 49L

400(Ø)mm. 49L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: T148.

21% korting
€ 128,99
Excl. BTW
Was € 163,99
Op voorraad
Vogue RVS serveerwagen 2 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm
26% korting
Vogue RVS serveerwagen 2 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 825(H) x 710(B) x 405(D) mm. Capaciteit: 128 kg

26% korting
€ 79,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Whites standaard sloof wit
Tot 17% korting
Whites standaard sloof wit

Kleur: wit. Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 91,5(b)x76,2(l)cm.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo uittrekbare warmtekap koperen afwerking
5% korting
Buffalo uittrekbare warmtekap koperen afwerking

250 W | Snoerlengte: 280 tot 1520 mm

5% korting
€ 54,99
Excl. BTW
Was € 57,99
Niet op voorraad
Vogue RVS spoeltafel enkele spoelbak aan linkerzijde 100x60cm
43% korting
43% korting
€ 399,99
Excl. BTW
Was € 704,99
Op voorraad
Olympia geharde sapglazen 200 ml (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,49
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Polar U-serie dubbele staande vriezer met dubbele deur 1300L
21% korting
Polar U-serie dubbele staande vriezer met dubbele deur 1300L

480 W. Capaciteit: 954 liter. Geschikt voor 2/1 GN (Gastronorm)

21% korting
€ 2.447,99
Excl. BTW
Was € 3.099,99
Verwacht op 10/10/26
Vogue Slagroomspuit 1L
17% korting
Vogue Slagroomspuit 1L

Capaciteit: 1L. Gebruik met slagroompatronen CB163, CB439 of S659

17% korting
€ 29,99
Excl. BTW
Was € 35,99
Op voorraad
Magimix voedselsnijder T190
5% korting
Magimix voedselsnijder T190

150W. Snijmachine - Zilver

5% korting
€ 149,99
Excl. BTW
Was € 157,99
Op voorraad
Polar U-Series energiezuinige dubbeldeurs vrieskasten 1400L
14% korting
14% korting
€ 3.299,99
Excl. BTW
Was € 3.844,99
Niet op voorraad
Olympia Kings koffielepels 11,2cm (12 stuks)
slechts € 0,55 per stuk
slechts € 0,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,55 per stuk )
Was € 7,59
Op voorraad
Buffalo bain marie met tapkraan en bakken
18% korting
Buffalo bain marie met tapkraan en bakken

1,2kW nat warmhouden met tapkraan. 2x GN 1/3 en 2x GN 1/6 bakken inbegrepen

18% korting
€ 169,99
Excl. BTW
Was € 206,99
Op voorraad
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)

21,5cm. Gekarteld lemmet. 12 stuks. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Polar C-Series tafelblad ijsblokjesmachine 15kg output
20% korting
Polar C-Series tafelblad ijsblokjesmachine 15kg output

Bullet ijs. 110W. Handmatige vulling. 2kg opslag. R600a

20% korting
€ 287,99
Excl. BTW
Was € 359,99
Op voorraad
Vanaf
€ 31,49
Excl. BTW
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo food warmer met gantry 2x GN 1/1
28% korting
Buffalo food warmer met gantry 2x GN 1/1

1kW. 2 lampen. Ruimte voor 2x 1/1GN

28% korting
€ 262,99
Excl. BTW
Was € 366,99
Op voorraad
Buffalo Draagbare vacumeermachine 300mm
17% korting
17% korting
€ 199,99
Excl. BTW
Was € 239,99
Op voorraad
Vogue afkoelrek 600 x 400mm
LOW PRICE
Vogue afkoelrek 600 x 400mm

Afmeting: 600(B) x 400(D)mm

LOW PRICE
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue bonnenhouder 45,5cm
38% korting
Vogue bonnenhouder 45,5cm

46cm / 455mm | Biedt plaats aan 3 tot 4 bonnen

38% korting
€ 7,49
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Bolero Complete Vierkante tafel 700mm
10% korting
Bolero Complete Vierkante tafel 700mm

Afmetingen: 700(B)x700(D)mm

10% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 99,99
Op voorraad
Araven dispenser en ingrediëntenbak 14L
32% korting
Araven dispenser en ingrediëntenbak 14L

Materiaal: polypropyleen. Inhoud: 14L.

32% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 26,49
Op voorraad
Olympia sapglazen 13cl (12 stuks)
slechts € 0,59 per stuk
slechts € 0,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,99
Excl. BTW
( € 0,59 per stuk )
Was € 7,79
Op voorraad
Olympia cocktailshaker RVS
22% korting
22% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 10,19
Op voorraad
Buffalo 600 Serie 4 Zone Inductiekookplaat 2 x 3Kw. Let Op: Alleen Aanrechtmodel. Onderkast Wordt Apart Verkocht.
3% korting
3% korting
€ 713,99
Excl. BTW
Was € 733,99
Op voorraad
Olympia Milan chafing dish set GN 1/1 (2 stuks)
slechts € 37,00 per stuk
slechts € 37,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 37,00 per stuk )
Was € 107,99
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 12,5cl
15% korting
Vogue RVS opscheplepel 12,5cl

Materiaal: RVS. | Capaciteit: 12,5cl. | Lengte: 80mm

15% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Cambro Capri Dienblad Houtskoolkleur Gladde Oppervlakte 340x460mm
slechts € 7,99 per Unit
slechts € 7,99 per Unit
Pak van 24 slechts
€ 191,75
Excl. BTW
( € 7,99 per Unit )
Was € 359,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven
10% korting
Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven

Roestvrij staal. Tien sleuven. Geschikt voor planken tot 30mm dik

10% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)
slechts € 1,46 per stuk
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)

2 laags. Rollengte: 150 m. Velbreedte: 88 mm. FSC Mix

slechts € 1,46 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,49
Excl. BTW
( € 1,46 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue RVS werktafel 900 mm
LOW PRICE
Vogue RVS werktafel 900 mm

Zelfmontage. Breedte: 900 mm

LOW PRICE
Vanaf
€ 229,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue glazenrek 49 vakken
Tot 9% korting
Vogue glazenrek 49 vakken

100(H)x500(B)x500(D)mm. Geschikt voor glazen tot 66mm breed

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met schuifdeuren zwart 198L
27% korting
27% korting
€ 549,99
Excl. BTW
Was € 749,99
Op voorraad
Bolero Bistro hoge krukken met houten zitting zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge krukken met houten zitting zwart (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Mango houten zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 760mm

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 169,99
Excl. BTW
( € 42,50 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie laag model tweedeurs barkoeling 198L
32% korting
32% korting
€ 578,99
Excl. BTW
Was € 849,99
Op voorraad
Bolero vierkante afvalbak met asbak 60(h) x 20(b) x 20(d)cm
18% korting
Bolero vierkante afvalbak met asbak 60(h) x 20(b) x 20(d)cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 60(h)x20(b)x20(d)cm.

18% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 84,99
Op voorraad
Fiesta Recycleerbare Platte Handvat Bruine Papieren Tassen Groot (250 stuks)
slechts € 0,12 per Unit
slechts € 0,12 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,12 per Unit )
Was € 32,99
Op voorraad
Whites halterschort donkergroen
Tot 13% korting
Whites halterschort donkergroen

Polykatoen. Afmeting: 71,1(b)x96,5(l)cm.

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad