Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 817-864 van 1423

nisbets

Producten 817-864 van 1423

Polar U-serie koel-vrieswerkbank met 3 deuren 314L
20% korting
Polar U-serie koel-vrieswerkbank met 3 deuren 314L

480W. Capaciteit: 161L. 3+3 roosters

20% korting
€ 1.590,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Op voorraad
Bolero staal & polypropyleen klapstoelen wit (10 stuks)
slechts € 13,00 per stuk
slechts € 13,00 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 129,99
Excl. BTW
( € 13,00 per stuk )
Was € 228,99
Niet op voorraad
Fiesta Recycleerbare Vierkante Containerbodems 1400ml (300 stuks)
slechts € 0,15 per Unit
slechts € 0,15 per Unit
Pak van 300 slechts
€ 42,04
Excl. BTW
( € 0,15 per Unit )
Was € 72,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero vierkante aluminium klaptafel met RVS blad 60cm
LOW PRICE
Bolero vierkante aluminium klaptafel met RVS blad 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

LOW PRICE
Vanaf
€ 82,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero vierkant tafelblad Rustic Oak 60cm
Tot 11% korting
Bolero vierkant tafelblad Rustic Oak 60cm

Stijl: Rustic Oak. Afmeting: 60x60cm. Voorgeboord.

Tot 11% korting
Vanaf
€ 53,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-Series enkele deur vrieskast 650L
30% korting
Polar U-Series enkele deur vrieskast 650L

380W. Bruikbare capaciteit: 408L. 2/1GN compatibel

30% korting
€ 1.617,99
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Verwacht op 16/10/26
Bolero ronde RVS bistrotafel 70cm
Tot 40% korting
Bolero ronde RVS bistrotafel 70cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x70(Ø)cm.

Tot 40% korting
Vanaf
€ 60,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Century Woodgrain dienblad licht olijfhout dessin 36x46cm
31% korting
31% korting
Pak van 12 slechts
€ 210,99
Excl. BTW
Was € 304,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Caterlite elektrische tafelmodel friteuse voor licht gebruik 2x2kW
7% korting
Caterlite elektrische tafelmodel friteuse voor licht gebruik 2x2kW

Dubbele tank. 2x2kW 2x13A. Capaciteit: 2x3,5 liter. Licht gebruik

7% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,52m
Tot 15% korting
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,52m

Materiaal: ABS en staal. Afmeting: 1,52m.

Tot 15% korting
Vanaf
€ 131,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex roestvrijstalen papieren handdoekdispenser
LOW PRICE
Jantex roestvrijstalen papieren handdoekdispenser

Materiaal: Roestvrij staal. Satijnen afwerking

LOW PRICE
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 53,99
Op voorraad
Bolero Complete tafel Vierkant zwarte steen effect 700mm
39% korting
39% korting
€ 77,99
Excl. BTW
Was € 126,99
Niet op voorraad
Gastro M vaatwasser DW51 400V
49% korting
49% korting
€ 1.242,87
Excl. BTW
Was € 2.424,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M vaatwasser Maestro 50x50cm 400V extra
26% korting
Gastro M vaatwasser Maestro 50x50cm 400V extra

400V. 6,6kW. Afvoerpomp en zeepdispenser.

26% korting
€ 1.371,16
Excl. BTW
Was € 1.842,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Terracotta vierkante stalen lattentafel - 700 mm
13% korting
Bolero Terracotta vierkante stalen lattentafel - 700 mm

710 (H) x 700 (B) x 700 (D) mm. Afzonderlijk verkocht

13% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 126,99
Op voorraad
Polar C-serie roestvrijstalen staande koelkast 400L
19% korting
Polar C-serie roestvrijstalen staande koelkast 400L

185W. Totale bruikbare capaciteit: 238Ltr. R600a

19% korting
€ 789,99
Excl. BTW
Was € 979,99
Niet op voorraad
Buffalo spiraalmixer 20L
20% korting
Buffalo spiraalmixer 20L

20L. 230V/1,1kW.

20% korting
€ 958,99
Excl. BTW
Was € 1.203,99
Op voorraad
Bolero polyrotan indoor/outdoor stoelen houtskool (4 stuks)
vanaf € 72,51 per stuk
Bolero polyrotan indoor/outdoor stoelen houtskool (4 stuks)

Aluminium frame | Polyrotan zitting | Zithoogte 450mm | Stapelbaar

vanaf € 72,51 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 290,02
Excl. BTW
( € 72,51 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Grigio koksbroek zwart-grijs gestreept 44
40% korting
Chaud Devant Grigio koksbroek zwart-grijs gestreept 44

Kleur: zwart-grijze streep. Maat: 44.

40% korting
€ 40,01
Excl. BTW
Was € 66,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan rechterzijde 180x60cm
27% korting
27% korting
€ 609,99
Excl. BTW
Was € 839,99
Op voorraad
Polar U-serie enkele deur bar koeling met laden
59% korting
Polar U-serie enkele deur bar koeling met laden

280W. Draaideur. 2x schuiflades. R600a

59% korting
€ 1.130,80
Excl. BTW
Was € 2.744,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Standaard Hotelsafe Zwart 200x310x200mm
33% korting
33% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 88,99
Niet op voorraad
Chaud Devant Fratello UFX heren koksbuis zwart maat M
24% korting
24% korting
€ 71,04
Excl. BTW
Was € 92,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan linkerzijde 150x60cm
29% korting
29% korting
€ 579,99
Excl. BTW
Was € 819,99
Op voorraad
Bolero vierkante stalen en acaciahouten tafel 80cm
Tot 10% korting
Bolero vierkante stalen en acaciahouten tafel 80cm

Gepoedercoat stalen frame. Acaciahouten blad. 74(h)x80(b)x80(d)cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 160,99
Excl. BTW
Op voorraad
Herengilet 5 knopen zwart XS
46% korting
46% korting
€ 17,95
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie dubbeldeurs staande koelkast 1300L
32% korting
Polar U-serie dubbeldeurs staande koelkast 1300L

360W. Bruikbare capaciteit: 954Ltr. 2/1GN compatibel

32% korting
€ 1.757,99
Excl. BTW
Was € 2.599,99
Verwacht op 16/10/26
Polar U-serie premium laag model koeling 140L
7% korting
Polar U-serie premium laag model koeling 140L

160W | Netto capaciteit 91L | R600a

7% korting
€ 1.121,99
Excl. BTW
Was € 1.199,99
Op voorraad
Dick Red Spirit 5-delige messenset met foedraal
26% korting
Dick Red Spirit 5-delige messenset met foedraal

Koksmes, vleesmes, fileermes, schilmesje, slijpstaaf en foedraal

26% korting
€ 255,96
Excl. BTW
Was € 343,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero stalen stapelstoel met vierkante rugleuning grijs (4 stuks)
vanaf € 37,25 per stuk
Bolero stalen stapelstoel met vierkante rugleuning grijs (4 stuks)

Zithoogte: 460mm. Aantal per verpakking: 4 stuks

vanaf € 37,25 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 148,99
Excl. BTW
( € 37,25 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Papieren Messen 165mm (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 3,33
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 6,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Jantex Kentucky Mopkop Rood 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Rood 450g

Compatibel met Jantex Mopsteel HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Polar G-serie barkoeling met klapdeur zwart 138L
17% korting
17% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad
Bolero vierkant tafelblad Rustic Oak 70cm
20% korting
Bolero vierkant tafelblad Rustic Oak 70cm

Stijl: Rustic Oak. Afmeting: 70x70cm. Voorgeboord.

20% korting
€ 67,99
Excl. BTW
Was € 84,99
Op voorraad
Olympia Emaille sauspotje wit en blauw 11,4cl (6 stuks)
slechts € 2,15 per stuk
slechts € 2,15 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,89
Excl. BTW
( € 2,15 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Kristallon hoog deksel voor 0,75L schaal
75% korting
75% korting
€ 1,45
Excl. BTW
Was € 5,69
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo vrijstaande planetaire mixer 29L
3% korting
Buffalo vrijstaande planetaire mixer 29L

1.5kW. Capaciteit: 29 liter. Drie snelheden

3% korting
€ 1.999,90
Excl. BTW
Was € 2.070,99
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Papieren Theelepels 132mm (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
Fiesta Composteerbare Papieren Theelepels 132mm (100 stuks)

132(L)mm. Hoeveelheid in de verpakking: 100

slechts € 0,04 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 3,15
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 6,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G Serie koelwerkbank met drie deuren 368L
22% korting
Polar G Serie koelwerkbank met drie deuren 368L

235W. Totale bruikbare capaciteit: 308 Ltr. R600a

22% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 1.149,99
Op voorraad
Serveerrok zwart maat 4
70% korting
Serveerrok zwart maat 4

Maat: 4 / EU 32.

70% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 25,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met blinde klapdeuren zwart 208L
25% korting
25% korting
€ 599,99
Excl. BTW
Was € 799,99
Op voorraad
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 220mm (6 Stuks)
slechts € 8,35 per stuk
Olympia Drift Grijze coupe borden met reliëf, 220mm (6 Stuks)

220(Ø)x24(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,35 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,08
Excl. BTW
( € 8,35 per stuk )
Was € 102,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro hoge barkrukken met rugleuning, houten zitting, Zwart (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro hoge barkrukken met rugleuning, houten zitting, Zwart (4 stuks)

Stalen frame. Zitting van mangohout. Zithoogte: 755 mm. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 190,99
Excl. BTW
( € 47,75 per stuk )
Op voorraad
Mitre Comfort Nova badlaken wit 100x150cm
46% korting
Mitre Comfort Nova badlaken wit 100x150cm

Badlaken | 1000(B) x 1500(L)mm

46% korting
€ 8,44
Excl. BTW
Was € 15,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie energiezuinige aanrecht voedsel display koelkast zwart 120L
28% korting
28% korting
€ 579,99
Excl. BTW
Was € 799,99
Op voorraad
Buffalo Houtskool Oven
27% korting
Buffalo Houtskool Oven

Kookoppervlak: 570x350 mm

27% korting
€ 4.011,42
Excl. BTW
Was € 5.499,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Topalit Classic Line rechthoekig tafelblad hout 120x80cm
32% korting
32% korting
€ 109,17
Excl. BTW
Was € 160,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Cambox Utility Bus Box 9x12 Poly Black
47% korting
47% korting
€ 8,30
Excl. BTW
Was € 15,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX