Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 193-240 van 1423

nisbets

Producten 193-240 van 1423

Vogue roestvrijstalen pannendeksel 28 cm
Vogue roestvrijstalen pannendeksel 28 cm

280(Ø)mm. Roestvrij staal. Compatibel met: FC097.

€ 10,89
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Bolero aluminium stapelstoelen (4 stuks)
vanaf € 65,00 per stuk
Bolero aluminium stapelstoelen (4 stuks)

Aluminium frame en zitting. Zithoogte: 45 cm. Stapelbaar

vanaf € 65,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 259,99
Excl. BTW
( € 65,00 per stuk )
Op voorraad
Dynamic Dynamix staafmixer DMX160 - MX050
8% korting
8% korting
€ 173,99
Excl. BTW
Was € 189,99
Op voorraad
Vogue soft grip santoku mes 18cm
17% korting
Vogue soft grip santoku mes 18cm

Lengte lemmet: 178mm. Gewicht: 160g

17% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Jantex roestvrijstalen dispenser voor jumbo toiletrollen
14% korting
Jantex roestvrijstalen dispenser voor jumbo toiletrollen

Materiaal: roestvrij staal. Satijnen afwerking

14% korting
€ 54,99
Excl. BTW
Was € 63,99
Op voorraad
Olympia glazen kannen 0,5L (6 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 14,99
Op voorraad
Whites halterschort wit
Tot 13% korting
Whites halterschort wit

Polykatoen. Afmeting: 710(b) x 960(l)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kelso gebaksvorken (12 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 2,39
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Was € 2,99
Op voorraad
Polar C-Serie wijnkoelkast voor 51 flessen
36% korting
Polar C-Serie wijnkoelkast voor 51 flessen

85W. Geschikt voor maximaal 51 wijnflessen. R600a

36% korting
€ 313,99
Excl. BTW
Was € 489,99
Op voorraad
Olympia RVS antislip dienblad rond 35,5cm
18% korting
18% korting
€ 12,49
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)
slechts € 3,67 per stuk
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)

1 laags. Rollengte: 285 m. Velbreedte: 175 mm. FSC Mix

slechts € 3,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
Hygiplas Chefmes Groen 25 cm
26% korting
Hygiplas Chefmes Groen 25 cm

Lemmetlengte 25,4 cm. Gewicht 190 g. Groen voor salades en fruit

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Polar C Serie staande vriezer wit 600L
14% korting
Polar C Serie staande vriezer wit 600L

350 W. Totale bruikbare inhoud: 469 liter. R600a

14% korting
€ 999,99
Excl. BTW
Was € 1.159,99
Niet op voorraad
Polar C-serie energiezuinige toonbankkoeling zwart 68L
33% korting
33% korting
€ 349,99
Excl. BTW
Was € 519,99
Op voorraad
Olympia Kelso koffie lepels 115mm (12 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Olympia Kelso koffie lepels 115mm (12 stuks)

115mm (L). 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,59
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 1,99
Op voorraad
Hygiplas koksmes zwart 25 cm
26% korting
Hygiplas koksmes zwart 25 cm

Lemmetlengte: 25,4 cm. Gewicht: 210 g

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm
Tot 24% korting
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 63,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas broodmes zwart 20,5cm
23% korting
Hygiplas broodmes zwart 20,5cm

Lemmetlengte: 203mm. Gewicht: 110g

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Jantex Medium-Duty Vuilniszakken Zwart 70L (200 stuks)
slechts € 0,08 per Unit
Jantex Medium-Duty Vuilniszakken Zwart 70L (200 stuks)

Capaciteit: 70Ltr. 10kg Maximale Draagkracht. Aantal stuks: 200

slechts € 0,08 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,08 per Unit )
Was € 17,39
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm
17% korting
Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm

Afmetingen: 20cm. Inhoud: 800ml. Materiaal: Aluminium.

17% korting
€ 10,99
Excl. BTW
Was € 13,29
Op voorraad
Polar G-serie slush ijsmachine 2x 12L
20% korting
20% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Op voorraad
Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 24cm
27% korting
Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 24cm

240(Ø)mm. 1,1L. Aluminium. Geschikt voor inductie. Anti-aanbaklaag

27% korting
€ 21,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Vogue RVS 1/1 GN bak 40 mm
LOW PRICE
Vogue RVS 1/1 GN bak 40 mm

530(W)x325(H)x40(D)mm. 1/1 GN. 5,8Ltr. RVS 201

LOW PRICE
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Wrapmaster 1000 vershoudfolie (3 stuks)
slechts € 5,67 per stuk
Wrapmaster 1000 vershoudfolie (3 stuks)

30(b)cmx100(l)m. Voor CB623. 3 stuks.

slechts € 5,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 5,67 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Polar U-Serie koelwerkbank met 2 deuren en 2 laden 242L
Nieuw
35% korting
Polar U-Serie koelwerkbank met 2 deuren en 2 laden 242L

300W. Twee verstelbare roosters. Gastronorm-compatibel

35% korting
€ 1.498,99
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Op voorraad
Buffalo rijstkoker 9L
11% korting
Buffalo rijstkoker 9L

2,85kW. Capaciteit: 20L gekookte rijst / 9L droge rijst

11% korting
€ 239,99
Excl. BTW
Was € 269,99
Op voorraad
Vogue glazenrek 25 compartimenten
Tot 9% korting
Vogue glazenrek 25 compartimenten

100(H)x500(B)x500(D)mm. Geschikt voor glazen tot 93mm breed

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS koekenpan 28 cm
31% korting
Vogue RVS koekenpan 28 cm

280(Ø)mm. 2,72 liter. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M951.

31% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
Vogue knijpfles transparant 227ml
Tot 42% korting
Vogue knijpfles transparant 227ml

Capaciteit: 227ml. Materiaal: polyethyleen

Tot 42% korting
Vanaf
€ 0,59
Excl. BTW
Niet op voorraad
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen
36% korting
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen

Lengte: 42cm. Per paar verkrijgbaar.

36% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 42,49
Op voorraad
Caterlite vleessnijmachine 19cm
38% korting
Caterlite vleessnijmachine 19cm

Vermogen: 200W. 19cm mes.

38% korting
€ 80,98
Excl. BTW
Was € 130,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Whites Vegas unisex koksbuis wit lange mouw
Tot 18% korting
Whites Vegas unisex koksbuis wit lange mouw

Maten: XS-5XL. Kleur: wit. Mouwlengte: kort

Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Samsung magnetron 26L 1850W handmatige bediening
6% korting
6% korting
€ 729,99
Excl. BTW
Was € 779,99
Niet op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met 6 laden
37% korting
37% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 2.529,99
Niet op voorraad
Jantex Jumbo 2-laags toiletpapier 300m rol (6 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Olympia vloeibare brandpasta met lont 6 uur (12 stuks)
vanaf € 1,59 per stuk
vanaf € 1,59 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 16,99
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Op voorraad
Vogue Roomijsbakken 2L (15 stuks)
slechts € 0,67 per stuk
Vogue Roomijsbakken 2L (15 stuks)

Kunststof | Deksels apart verkrijgbaar (CS829)

slechts € 0,67 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,67 per stuk )
Was € 11,19
Op voorraad
Magimix 5200XL Zwart (M)
13% korting
Magimix 5200XL Zwart (M)

Kommen van 3,6 L, 2,6 L en 1,2 L

13% korting
€ 419,99
Excl. BTW
Was € 479,99
Op voorraad
Vogue houten snijplank 30,5 x 45,5cm
LOW PRICE
Vogue houten snijplank 30,5 x 45,5cm

4,5(h)x30,5(b)x45,5(d)cm. Voedselveilig.

LOW PRICE
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Vogue aluminium bakplaat 42,5x31,1cm
20% korting
Vogue aluminium bakplaat 42,5x31,1cm

20(H) x 420(B) x 305(D)mm. aluminium

20% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue RVS inductie soeppan hoog 20,5L
35% korting
Vogue RVS inductie soeppan hoog 20,5L

300(Ø)mm. 20,5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: T134.

35% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Olympia RVS bestekbak 41,5(H) x 25,5(W) x 10,5(D)cm
19% korting
19% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 56,99
Op voorraad
Vogue RVS pastamandje 18cm
17% korting
Vogue RVS pastamandje 18cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 18(Ø)cm.

17% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)
slechts € 1,21 per stuk
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,49
Excl. BTW
( € 1,21 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/4 Gastronormbak 200 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/4 Gastronormbak 200 mm

Capaciteit: 5.2 L. Diepte: 200 mm. 201 roestvrij staal

LOW PRICE
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue RVS GN 1/6 bak 65mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 1/6 bak 65mm

Capaciteit: 1L. Diepte: 65mm. Roestvast staal 201

LOW PRICE
€ 4,19
Excl. BTW
Was € 6,79
Op voorraad
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)
slechts € 1,05 per stuk
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)

310ml | ca. 298ml. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 1,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,49
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 15,29
Op voorraad
Vogue Roestvrijstalen Stoofpan 24cm
17% korting
Vogue Roestvrijstalen Stoofpan 24cm

240(Ø)mm. 7 liter. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

17% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad