Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 49-96 van 1423

nisbets

Producten 49-96 van 1423

Eazyzap energiezuinige LED insectenlamp 150m²
8% korting
Eazyzap energiezuinige LED insectenlamp 150m²

Eco lampen: 2 x 10W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

8% korting
€ 67,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Olympia pompkan 5L
Tot 17% korting
Olympia pompkan 5L

5L. Vacuüm geïsoleerd

Tot 17% korting
Vanaf
€ 24,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/9 gastronormbak 150 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/9 gastronormbak 150 mm

150 mm. Inhoud: 1 liter. 201 roestvrij staal

LOW PRICE
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Araven ingrediëntenbak 16L
32% korting
Araven ingrediëntenbak 16L

GN 2/3. Inhoud: 16L.

32% korting
€ 18,99
Excl. BTW
Was € 27,99
Op voorraad
Polar G-serie enkeldeurs slanke GN vrieskast
21% korting
21% korting
€ 1.419,99
Excl. BTW
Was € 1.799,99
Op voorraad
Vogue RVS 1/9 gastronormbak 100 mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 4,49
Excl. BTW
Was € 7,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen GN 1/3 gastronormdeksel
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen GN 1/3 gastronormdeksel

GN 1/3. Derde maat. Compatibel met alle Vogue GN 1/3 gastronormbakken

LOW PRICE
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 5,99
Op voorraad
Whites bistroschort zwart
Tot 17% korting
Whites bistroschort zwart

Polykatoen. Afmeting: 900(B) x 800(L)mm

Tot 17% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS 1/1 Gastronormbak 200 mm
LOW PRICE
Vogue RVS 1/1 Gastronormbak 200 mm

Capaciteit: 28 liter. Diepte: 200 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 21,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Jantex non-woven schoonmaakdoekjes 25 x 33cm blauw (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 5,19
Niet op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 35,3x27,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia glazen kannen 1L (6 stuks)
slechts € 3,42 per stuk
slechts € 3,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,49
Excl. BTW
( € 3,42 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Bolero zwarte kofferstandaard
38% korting
38% korting
€ 29,65
Excl. BTW
Was € 47,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Blauwe pleisters assorti (100 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Blauwe pleisters assorti (100 stuks)

100 stuks. Verschillende groottes.

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 1,88
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 6,89
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia longdrinkglazen 340ml (48 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Was € 59,99
Op voorraad
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)

215(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Was € 6,69
Op voorraad
Olympia Toughened gehard glas tumbler glazen 290ml 10oz (12 stuks)
slechts € 1,30 per stuk
Olympia Toughened gehard glas tumbler glazen 290ml 10oz (12 stuks)

290ml / 10oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 1,30 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/4 gastronorm bak 150mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/4 gastronorm bak 150mm

Capaciteit: 4 liter. Diepte: 150mm

LOW PRICE
€ 7,49
Excl. BTW
Was € 12,99
Op voorraad
Polar G-Series geforceerde lucht dubbele deur koelkast 1200L
26% korting
26% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 2.149,99
Op voorraad
Wrapmaster foliedispenser 45cm
19% korting
Wrapmaster foliedispenser 45cm

Foliedispenser 52cm. Geschikt voor folies/papier M810, J371, GH029, GM215

19% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Vogue Aluminium koekenpan met Teflon Platinum Plus antiaanbaklaag 32cm
20% korting
20% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 44,99
Op voorraad
Rowlett handmixer
12% korting
Rowlett handmixer

800W | 220-240V

12% korting
€ 52,99
Excl. BTW
Was € 59,99
Op voorraad
Wrapmaster vershoudfolie navulling 45cm (3 stuks)
slechts € 13,33 per stuk
slechts € 13,33 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 13,33 per stuk )
Was € 64,99
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen met tekst 450ml (12 stuks)
slechts € 1,30 per stuk
slechts € 1,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 1,30 per stuk )
Was € 19,49
Op voorraad
Vogue roestvast staal 1/2 gastronormbak 20 mm
LOW PRICE
Vogue roestvast staal 1/2 gastronormbak 20 mm

325(B)x265(H)x20(D) mm. 1/1 GN. 1,2 Ltr. roestvast staal 201

LOW PRICE
€ 4,29
Excl. BTW
Was € 7,79
Op voorraad
Buffalo staafmixer variabele snelheid 400mm as
33% korting
33% korting
€ 191,99
Excl. BTW
Was € 284,99
Op voorraad
Vogue RVS 1/6 gastronormbak 100 mm
LOW PRICE
Vogue RVS 1/6 gastronormbak 100 mm

Capaciteit: 1,7 liter. Diepte: 100 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 7,79
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Donderdag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas kookwekker 63(B) x 63(H) x 15(D)mm
41% korting
Hygiplas kookwekker 63(B) x 63(H) x 15(D)mm

63(B) x 63(H) x 15(D)mm (excl. clip) | Magnetische clip

41% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 8,49
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken blauw (10 stuks)
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken blauw (10 stuks)

Afmeting: 760 x 510mm (76 x 51cm) | Polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 30cm
Tot 14% korting
Tot 14% korting
Vanaf
€ 3,79
Excl. BTW
Op voorraad
Birkenstock Super Birki klompen zwart 45
23% korting
23% korting
€ 51,80
Excl. BTW
Was € 66,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas antibacteriële LDPE snijplanken set 450x300x10mm (Set van 6)
slechts € 7,50 per stuk
slechts € 7,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 7,50 per stuk )
Was € 45,99
Niet op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/1 gastronormdeksel
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/1 gastronormdeksel

GN 1/1. Vol formaat. Compatibel met alle Vogue gastronormbakken in 1/1 formaat

LOW PRICE
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Bolsius theelichten 4 uur (100 stuks)
vanaf € 0,06 per stuk
Bolsius theelichten 4 uur (100 stuks)

Brandtijd: 4 uur. 100 stuks.

vanaf € 0,06 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 5,60
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Taverna afgeronde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Taverna afgeronde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

Lengte: 215mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal en Polyoxymethylene

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbuis zwart korte mouwen
Nieuw
Tot 18% korting
Whites Vegas unisex koksbuis zwart korte mouwen

Maten: XS-5XL. Kleur: zwart. Mouwlengte: kort

Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Vrijdag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Zaterdag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten met 25,4 mm dispenser
7% korting
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten met 25,4 mm dispenser

Verwijderbare 'dag van de week' labelset van 25,4 mm en dispenser

7% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 64,49
Op voorraad
Jantex pedaalemmer 87L zwart
31% korting
Jantex pedaalemmer 87L zwart

Handsfree bediening. Materiaal: Polypropyleen. 820(H)x495(B)x400(D)mm

31% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 159,99
Op voorraad
Buffalo koffiepercolator 15L
17% korting
Buffalo koffiepercolator 15L

1500W | 15L/100 kopjes

17% korting
€ 119,99
Excl. BTW
Was € 143,99
Op voorraad
Vogue aluminium koekenpan Teflon anti-aanbaklaag geschikt voor inductie 26cm
22% korting
Vogue aluminium koekenpan Teflon anti-aanbaklaag geschikt voor inductie 26cm

240(Ø)mm. Aluminium. Inductie compatibel. Anti-aanbaklaag

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Hygiplas recht schilmesje 8,5cm zwart
31% korting
Hygiplas recht schilmesje 8,5cm zwart

Lengte: 8,5cm. Materiaal: RVS

31% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 2,89
Op voorraad
Olympia Buckingham tafelvorken (12 stuks)
slechts € 0,68 per stuk
Olympia Buckingham tafelvorken (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,68 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,09
Excl. BTW
( € 0,68 per stuk )
Was € 13,69
Op voorraad
Vogue RVS serveertang 25,5cm
40% korting
40% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia Casablanca shots 4cl (12 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
slechts € 0,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Was € 4,99
Op voorraad
Vogue Gastronorm rekwagen 7 niveaus
24% korting
Vogue Gastronorm rekwagen 7 niveaus

RVS | Afmetingen 900(H) x 380(B) x 557(D) mm | Capaciteit 7 GN bakken

24% korting
€ 139,99
Excl. BTW
Was € 183,99
Op voorraad