Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 97-144 van 1423

nisbets

Producten 97-144 van 1423

Araven transparante ingrediëntenbak 50L
31% korting
Araven transparante ingrediëntenbak 50L

Materiaal: polyethyleen. Inhoud: 50L.

31% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad
Buffalo Soepketel Zwart 10 L
33% korting
Buffalo Soepketel Zwart 10 L

230V. Capaciteit: 10 L. 375(H)x 330(Ø)mm

33% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 89,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 bak 10cm
32% korting
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 bak 10cm

Capaciteit: 13L | GN 1/1 | Deksel apart verkrijgbaar (FA826)

32% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,29
Op voorraad
Polar G-serie minibar koelkast
21% korting
Polar G-serie minibar koelkast

30L | Koelmiddel: R600a

21% korting
€ 189,99
Excl. BTW
Was € 239,99
Niet op voorraad
Vogue knijpfles/doseerfles transparant 340ml
Tot 40% korting
Tot 40% korting
Vanaf
€ 0,79
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Maandag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Vogue RVS mengkom 2,2L
33% korting
Vogue RVS mengkom 2,2L

Afmetingen: 75(H) x 250(Ø)mm | Inhoud: 2,2Ltr

33% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 5,99
Op voorraad
Whites Vegas koksbuis lange mouw zwart
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

Lengte: 217 mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal en polyoxymethyleen

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Zondag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Vogue Gastronorm rek trolley met 20 niveaus
LOW PRICE
Vogue Gastronorm rek trolley met 20 niveaus

Roestvast staal | Afmetingen: 1700(H) x 380(W) x 557(D)mm | Capaciteit: 20 GN bakken

LOW PRICE
€ 279,90
Excl. BTW
Was € 387,99
Op voorraad
Eazyzap energiezuinige LED vliegenlamp 100m²
25% korting
Eazyzap energiezuinige LED vliegenlamp 100m²

Eco lampen: 2 x 7 W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

25% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 60,99
Niet op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/2 gastronormbak 65 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/2 gastronormbak 65 mm

Inhoud: 4 L. Diepte: 65 mm. Roestvrij staal 201

LOW PRICE
€ 6,29
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Vogue RVS dunschiller
LOW PRICE
Vogue RVS dunschiller

113(L) x 52(B)mm | RVS

LOW PRICE
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 2,29
Op voorraad
Jantex smalle afvalbak zwart 80L
17% korting
Jantex smalle afvalbak zwart 80L

Ruimtebesparend ontwerp. Materiaal: polypropyleen. 750(H)x520(B)x298(D)mm

17% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Niet op voorraad
Bolero peukenzuil buitenasbak wandmodel
36% korting
Bolero peukenzuil buitenasbak wandmodel

Materiaal: RVS. Afmeting: 46(h)x7,5(Ø)cm.

36% korting
€ 49,99
Excl. BTW
Was € 77,99
Op voorraad
Bolero Rechthoekige Centraal Opvouwbare Tafel 6ft Zwart
44% korting
Bolero Rechthoekige Centraal Opvouwbare Tafel 6ft Zwart

738(H) x 1836(L) x 760(W)mm. Stalen frame. Polyethyleen blad

44% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Vogue RVS messenmagneet 45cm
5% korting
Vogue RVS messenmagneet 45cm

Lengte: 46cm. Messen niet inbegrepen.

5% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 20,99
Op voorraad
Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm
4% korting
Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm

Lengte: 43,2 cm. Per stuk verkocht

4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Olympia Buckingham tafelmes (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
Olympia Buckingham tafelmes (12 stuks)

230(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Vogue roestvast staal 1/2 gastronormbak 100 mm
LOW PRICE
Vogue roestvast staal 1/2 gastronormbak 100 mm

Inhoud: 6,2 L. Diepte: 100 mm. 201 roestvast staal

LOW PRICE
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Olympia Henley tafelvork 200mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley tafelvork 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Bolero houten kinderstoel donkerbruin
Tot 11% korting
Bolero houten kinderstoel donkerbruin

Zithoogte 50cm | Hout | 74,5cm hoog

Tot 11% korting
Vanaf
€ 54,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 35cm
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 4,79
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo digitale vacumeermachine 6,5L
18% korting
Buffalo digitale vacumeermachine 6,5L

Vermogen: 350W. Capaciteit: 6,5L. Sealbreedte: 300mm.

18% korting
€ 469,99
Excl. BTW
Was € 569,99
Op voorraad
Vogue messenmagneet 61cm
26% korting
Vogue messenmagneet 61cm

61cm | Wandmontage

26% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 13,59
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen steelpan 16cm
29% korting
Vogue roestvrijstalen steelpan 16cm

160(Ø)mm. 1.5 liter. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M948.

29% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Woensdag (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Bolero 4-benige gietijzeren tafelvoet 48x39cm
Tot 8% korting
Bolero 4-benige gietijzeren tafelvoet 48x39cm

Gietijzer. 48(h)x39,5(b)cm. Salontafel hoogte.

Tot 8% korting
Vanaf
€ 71,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 gastronorm deksel transparant
23% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 gastronorm deksel transparant

GN 1/1. Volledig formaat. Transparant. 530(B) X 325(D)mm

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Buffalo draagbare sous vide
30% korting
Buffalo draagbare sous vide

1,5kW. Maximale capaciteit: 40 Ltr

30% korting
€ 159,99
Excl. BTW
Was € 229,99
Op voorraad
Polar C-serie tafelmodel vriezer RVS 140L
25% korting
Polar C-serie tafelmodel vriezer RVS 140L

150W | Netto capaciteit 78L | R600a

25% korting
€ 495,99
Excl. BTW
Was € 659,99
Niet op voorraad
Hygiplas koelkast en vriezer wijzerplaatthermometer
14% korting
Hygiplas koelkast en vriezer wijzerplaatthermometer

Temperatuurbereik: -30°C tot 30°C

14% korting
€ 2,99
Excl. BTW
Was € 3,49
Op voorraad
Buffalo Barblender 2,5L met geluidskap
6% korting
Buffalo Barblender 2,5L met geluidskap

Krachtige motor van 1,68 kW met variabele snelheid

6% korting
€ 299,99
Excl. BTW
Was € 319,99
Op voorraad
Vogue bonnenhouder aluminium 610 mm
33% korting
Vogue bonnenhouder aluminium 610 mm

610 mm | Biedt plaats aan 4 tot 5 bonnen

33% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Vogue tafelmodel blikopener 51 cm
14% korting
Vogue tafelmodel blikopener 51 cm

Roestvrij staal | Afmeting: 530(H)mm | Opent blikken tot 355 mm hoog

14% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 69,99
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Blauw 400x400mm (5 Stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Blauw 400x400mm (5 Stuks)

400(L)x400(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Op voorraad
Olympia emaille kommen 155 mm (6 stuks)
slechts € 2,84 per stuk
Olympia emaille kommen 155 mm (6 stuks)

155(Ø)mm | 15.6 cm. Aantal: 6 stuks.

slechts € 2,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 2,84 per stuk )
Was € 20,99
Op voorraad
Whites unisex Vegas koksbroeken zwart
Tot 9% korting
Whites unisex Vegas koksbroeken zwart

Maten: XS tot 3XL | 66,0 tot 127,0 cm

Tot 9% korting
Vanaf
€ 19,49
Excl. BTW
Buffalo Premium professionele rijstkoker 6 L
12% korting
Buffalo Premium professionele rijstkoker 6 L

Energiebesparend. Rijstcapaciteit: 13 L gekookt / 6 L ongekookt

12% korting
€ 149,99
Excl. BTW
Was € 169,99
Niet op voorraad
Vogue RVS GN 1/3 bak 65mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 1/3 bak 65mm

Capaciteit: 2,5 L. Diepte: 65 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 8,79
Op voorraad
Vogue RVS mengkom 12L
23% korting
Vogue RVS mengkom 12L

Afmetingen: 135(H) x 455(Ø)mm | Capaciteit: 12L

23% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Jantex Lobby stofblik en bezem set
10% korting
Jantex Lobby stofblik en bezem set

Breedte stofblik: 320 mm | Zwart

10% korting
€ 44,99
Excl. BTW
Was € 49,99
Op voorraad
Polar G Serie backbar koeler met scharnierende deuren 330L
29% korting
29% korting
€ 685,99
Excl. BTW
Was € 969,99
Op voorraad
Olympia Bead dessertlepels 185mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead dessertlepels 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Vogue RVS pastamandje 12cm
17% korting
Vogue RVS pastamandje 12cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 12(Ø)cm.

17% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,39
Op voorraad
Vogue Siliconen bakmat met anti-aanbaklaag 520x315mm
40% korting
40% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad