Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 145-192 van 1423

nisbets

Producten 145-192 van 1423

Bolero ronde opklaptafel Ø153 cm wit
Tot 12% korting
Bolero ronde opklaptafel Ø153 cm wit

740(H) x 1530(Ø)mm. Per stuk verkocht

Tot 12% korting
Vanaf
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kelso tafellepels (12 stuks)
slechts € 0,35 per stuk
Olympia Kelso tafellepels (12 stuks)

205(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,35 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,35 per stuk )
Was € 5,29
Op voorraad
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 150mm
LOW PRICE
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 150mm

Capaciteit: 20L. Diepte: 150mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Bolero houten kinderstoel
Tot 11% korting
Bolero houten kinderstoel

Kleur: naturel. Materiaal: hout. Zithoogte: 50cm.

Tot 11% korting
Vanaf
€ 54,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS Gastronorm bakrek lang
16% korting
Vogue RVS Gastronorm bakrek lang

214(H)x246(B)x980(L)mm

16% korting
€ 119,99
Excl. BTW
Was € 142,99
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)

245 ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid 175ml

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Jantex Kentucky rolemmer en wringer blauw 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Vogue messenmagneet 33cm
19% korting
Vogue messenmagneet 33cm

Lengte: 33cm. Messen niet inbegrepen.

19% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,99
Op voorraad
Vogue RVS 1/4 Gastronorm bak 100mm
LOW PRICE
Vogue RVS 1/4 Gastronorm bak 100mm

Capaciteit: 2,5L. Diepte: 100mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Buffalo hittebestendige warmtelamp E27
28% korting
Buffalo hittebestendige warmtelamp E27

Past op CN316, DB455, DF626, DL492, DL493, DR573, DR574, DR575, DR576, DR577, DR578, DR579, DR755, DR756, DR757, DR758, DR759, DY460, DY461, DY462, DY463, DY464, DY465, GC887, GC888, GD867 en DB455

28% korting
€ 13,69
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Olympia Buckingham lattelepels/ijslepels/lange lepels 19,5cm (12 stuks)
slechts € 0,75 per stuk
slechts € 0,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Was € 15,29
Op voorraad
Matfer Bourgeat plaatstalen bakplaat GN1/1
8% korting
Matfer Bourgeat plaatstalen bakplaat GN1/1

Materiaal: plaatstaal. Afmeting: 53(b)x32,5(d)cm.

8% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia Bead steakmessen 225mm (12 stuks)
slechts € 1,74 per stuk
Olympia Bead steakmessen 225mm (12 stuks)

225(L)mm. Getand lemmet. 18/0 RVS

slechts € 1,74 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 20,79
Excl. BTW
( € 1,74 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen diepe bouillonpan 24 cm
29% korting
Vogue roestvrijstalen diepe bouillonpan 24 cm

240(Ø)mm. 10,5 liter. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

29% korting
€ 41,99
Excl. BTW
Was € 58,99
Op voorraad
Hygiplas afneembare voedseletiketten dinsdag kleurcode geel (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Olympia Enamel dinerborden 245mm (6 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
Olympia Enamel dinerborden 245mm (6 stuks)

245(Ø)mm (9¾") geëmailleerd. Vlekbestendig

slechts € 3,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue voorrraadrek met 4 schappen 91,5x45,7cm
Tot 13% korting
Vogue voorrraadrek met 4 schappen 91,5x45,7cm

Afmeting: 1853(H) x 915(W) x 460(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 13% korting
Vanaf
€ 92,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites Vegas koksbuis lange mouw wit
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Jantex Mop Steel
17% korting
Jantex Mop Steel

Lengte: 1240mm. Past op Jantex mopkoppen

17% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)

35cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/6 gastronormbak 200 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/6 gastronormbak 200 mm

Capaciteit: 3 liter. Diepte: 200 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Polar C Serie staande vrieskast 600L
10% korting
Polar C Serie staande vrieskast 600L

350W. Totale bruikbare inhoud: 469 Ltr. R600a. CD085

10% korting
€ 1.214,99
Excl. BTW
Was € 1.349,99
Op voorraad
Vogue Soft Grip koksmes zwart 20cm
17% korting
Vogue Soft Grip koksmes zwart 20cm

Lemmetlengte: 20,3 cm. Gewicht: 240 g

17% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Polar U-serie driedubbele deur aanrecht koelkast 417L
33% korting
Polar U-serie driedubbele deur aanrecht koelkast 417L

300W. Bruikbare inhoud: 291Ltr. R600a

33% korting
€ 1.259,99
Excl. BTW
Was € 1.869,99
Niet op voorraad
Vogue voorraadpotjes 200ml (6 stuks)
slechts € 2,14 per stuk
Vogue voorraadpotjes 200ml (6 stuks)

Capaciteit: 200ml. Materiaal: Glas. Aantal per verpakking: 6

slechts € 2,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,79
Excl. BTW
( € 2,14 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken zwart (10 stuks)
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken zwart (10 stuks)

Afmetingen: 760 x 510 mm (76,2 x 50,8 cm) | polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen stoofpan 36 cm
19% korting
Vogue roestvrijstalen stoofpan 36 cm

360(Ø) mm. 18,5 L. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: T147.

19% korting
€ 75,99
Excl. BTW
Was € 93,99
Op voorraad
Bolero aluminium en polyrotan stoelen zwart (4 stuks)
vanaf € 70,00 per stuk
Bolero aluminium en polyrotan stoelen zwart (4 stuks)

Aluminium frame. Zitting van PE vlechtwerk. Zithoogte: 450mm. Stapelbaar

vanaf € 70,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 275,99
Excl. BTW
( € 69,00 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde rode thermometer
36% korting
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde rode thermometer

Bereik: -50 tot +300°C. Geschikt voor gebruik met rauw vlees

36% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Vogue RVS koekenpan 24cm
29% korting
Vogue RVS koekenpan 24cm

240(Ø)mm. 1,95Ltr. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

29% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 34,99
Op voorraad
Buffalo Grote professionele rijstkoker 23 L
12% korting
Buffalo Grote professionele rijstkoker 23 L

2,95 kW. Rijstcapaciteit: 23 L gekookt / 10 L ongekookt

12% korting
€ 199,99
Excl. BTW
Was € 227,99
Op voorraad
Olympia Bead tafelvorken 200mm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
Olympia Bead tafelvorken 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare houdbaarheidsetiketten (500 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 500 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Jantex Zware Vuilniszakken Zwart 70L (100 stuks)
slechts € 0,14 per Unit
Jantex Zware Vuilniszakken Zwart 70L (100 stuks)

Capaciteit: 70Ltr | 15kg Maximale Gewichtscapaciteit. Verpakkingshoeveelheid: 100

slechts € 0,14 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 0,14 per Unit )
Was € 17,99
Niet op voorraad
Buffalo variabele snelheid staafmixer 500mm schacht
21% korting
21% korting
€ 239,99
Excl. BTW
Was € 304,99
Op voorraad
Olympia Emaille puddingkommen 155 mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
Olympia Emaille puddingkommen 155 mm (6 stuks)

155(Ø) mm | 152(Ø) mm. Materiaal: Geëmailleerd staal

slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Polar G-Serie backbar koeler met schuifdeuren 330L
11% korting
11% korting
€ 859,99
Excl. BTW
Was € 969,99
Op voorraad
Hygiplas driehoekig snijplankenrek 6 sleuven
LOW PRICE
Hygiplas driehoekig snijplankenrek 6 sleuven

Roestvrij staal. Zes sleuven. Geschikt voor planken tot 30mm dik

LOW PRICE
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Vogue houten snijplank 45,5 x 61cm
11% korting
Vogue houten snijplank 45,5 x 61cm

4,5(h)x61(b)x45,5(d)cm. Voedselveilig.

11% korting
€ 46,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie steelpan 24cm 5L
20% korting
Vogue RVS inductie steelpan 24cm 5L

240(Ø)mm. 5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

20% korting
€ 31,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Samsung Commerciële digitale magnetron 26 L 1850 W
6% korting
6% korting
€ 729,99
Excl. BTW
Was € 779,99
Niet op voorraad
Fiesta recyclebare koffiebekers enkelwandig zwart 225 ml (1000 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 1000 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 48,99
Op voorraad
Polar U-Serie vleesrijpingskast
10% korting
Polar U-Serie vleesrijpingskast

160W. Capaciteit: 400Ltr

10% korting
€ 2.601,99
Excl. BTW
Was € 2.890,99
Op voorraad
Polar U-serie compatibele slush maker met laag suiker- en alcoholgehalte 2X 12L
27% korting
27% korting
€ 1.727,99
Excl. BTW
Was € 2.365,99
Op voorraad
Olympia wijn en champagnekoeler van geborsteld roestvast staal
LOW PRICE
Olympia wijn en champagnekoeler van geborsteld roestvast staal

200(H) x 120(Ø)mm. Dubbelwandige isolatie

LOW PRICE
Vanaf
€ 8,89
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo planetaire mixer 20L
4% korting
Buffalo planetaire mixer 20L

20L | 1100W | 3 snelheden: 108, 195 en 355rpm

4% korting
€ 1.032,99
Excl. BTW
Was € 1.070,99
Op voorraad
Bolero ronde parasol creme 3m
Tot 2% korting
Bolero ronde parasol creme 3m

Kleur: crème. Afmeting: 2,52(h)x3(Ø)m

Tot 2% korting
Vanaf
€ 119,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Nisbets Essentials budget theelepels 18/0 135mm (12 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 0,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 1,39
Op voorraad