Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 529-576 van 1423

nisbets

Producten 529-576 van 1423

Hygiplas Click PP GN-bak 1/6 met deksel & 7 kleurclips 100 mm 1,5L (set van 4)
Nieuw
slechts € 3,25 per Unit
slechts € 3,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 3,25 per Unit )
Was € 16,39
14 dagen levertijd
Hygiplas koksmes 25,5cm blauw
26% korting
Hygiplas koksmes 25,5cm blauw

Lengte: 25,5cm. Materiaal: RVS. Blauw voor rauwe vis.

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Olympia Boston shotglazen 6cl (12 stuks)
slechts € 0,45 per stuk
slechts € 0,45 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,29
Excl. BTW
( € 0,45 per stuk )
Was € 6,19
Op voorraad
Buffalo dubbele koffiekan warmhoudplaat
59% korting
Buffalo dubbele koffiekan warmhoudplaat

160W | 2 individueel aan te sturen warmhoudplaatjes

59% korting
€ 35,18
Excl. BTW
Was € 84,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas schilmesje 7,5cm groen
4% korting
Hygiplas schilmesje 7,5cm groen

Lemmetlengte: 76mm. Gewicht: 20g. Groen voor salades en fruit

4% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Vogue spatel met rubber uiteinde 25cm
42% korting
42% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Fiesta Recyclebare, afsluitbare afhaalzakken Groot (250 stuks)
slechts € 0,10 per Unit
slechts € 0,10 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 24,29
Excl. BTW
( € 0,10 per Unit )
Was € 55,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue polycarbonaat maatbeker 500ml
71% korting
71% korting
€ 1,24
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon polypropyleen bekers blauw 142ml (12 stuks)
slechts € 0,30 per stuk
slechts € 0,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,53
Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )
Was € 11,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclebare koffiebekers enkelwandig zwart 225ml / 227ml (50 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 3,49
Op voorraad
Vogue polycarbonaat bordenring
87% korting
Vogue polycarbonaat bordenring

Materiaal: Polycarbonaat. Afmeting: 40(H) x 215(Ø)mm. Deksel voor plaat apart geleverd - K483

87% korting
€ 0,53
Excl. BTW
Was € 4,09
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclable soepcontainers
slechts € 0,07 per stuk
Fiesta Recyclable soepcontainers

Maten 230-910ml. Materiaal: Karton

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 32,53
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Was € 53,99
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero houten kinderstoel
Tot 11% korting
Bolero houten kinderstoel

Zelfmontage vereist

Tot 11% korting
Vanaf
€ 54,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbroek zwart-wit geruit

Maten: XS tot en met 5XL | 66 cm tot en met 152 cm

Vanaf
€ 20,99
Excl. BTW
Eazyzap Live Capture muizenval (2 stuks)
slechts € 5,27 per stuk
Eazyzap Live Capture muizenval (2 stuks)

Humane gevangenneming. Lengte: 278 mm

slechts € 5,27 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 10,53
Excl. BTW
( € 5,27 per stuk )
Was € 16,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue polycarbonaat bak transparant GN 1/3 65mm
72% korting
Vogue polycarbonaat bak transparant GN 1/3 65mm

GN 1/3. Transparant. 65mm diep. Inhoud: 2,5L.

72% korting
€ 1,60
Excl. BTW
Was € 5,79
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Milan chafing dish set GN 1/1
33% korting
33% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 63,99
Op voorraad
Buffalo Touch Control enkele inductiekookplaat 3kW
9% korting
9% korting
€ 159,99
Excl. BTW
Was € 175,99
Op voorraad
Olympia steakvork met houten heft (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Polar C Series displaykoeling 600L
24% korting
Polar C Series displaykoeling 600L

185W. Witte afwerking. R600a

24% korting
€ 799,99
Excl. BTW
Was € 1.049,99
Op voorraad
Fiesta Recyclable koffiebekers ribbelwand 340ml (25 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 25 slechts
€ 1,15
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Was € 4,79
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue conservenpotten 12,5cl (6 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
Vogue conservenpotten 12,5cl (6 stuks)

Capaciteit: 125ml. Materiaal: Glas. Verpakkingseenheid: 6 stuks

slechts € 1,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 10,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 13,99
Op voorraad
Bolero ronde stalen bistrotafel zwart 60cm
29% korting
Bolero ronde stalen bistrotafel zwart 60cm

Stalen frame en blad. 71(h)x60(b)x60(d)cm

29% korting
€ 53,13
Excl. BTW
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia steakvork zwart heft per (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP rechthoekig dienblad Rood 275x353mm
30% korting
Olympia Kristallon PP rechthoekig dienblad Rood 275x353mm

20(H) x 275(W) x 353(L)mm. 250g. Stapbaar

30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Polar G Serie onderbouw ijsmachine 50kg opbrengst
25% korting
Polar G Serie onderbouw ijsmachine 50kg opbrengst

Kogelijs. 260W. Automatisch vullen. 10kg opslag. R290

25% korting
€ 749,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Op voorraad
Bolero aluminium en essenhouten stoelen (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero aluminium en essenhouten stoelen (4 stuks)

Aluminium frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 730 mm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 309,99
Excl. BTW
( € 77,50 per stuk )
Op voorraad
Vogue RVS messenmagneet 36cm
8% korting
Vogue RVS messenmagneet 36cm

Lengte: 36cm. Messen niet inbegrepen.

8% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 18,39
Op voorraad
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten tafel 120x80cm
Tot 29% korting
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten tafel 120x80cm

Stalen frame. Houten blad. 74(h)x120(b)x80(d)cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 164,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo Barblender 2,5 L
25% korting
Buffalo Barblender 2,5 L

Krachtige 1,68 kW motor met variabele snelheid

25% korting
€ 189,99
Excl. BTW
Was € 253,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie steelpan 3L
25% korting
Vogue RVS inductie steelpan 3L

200(Ø)mm. 3L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M949.

25% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Olympia Harley steakmessen 225mm (12 stuks)
slechts € 1,92 per stuk
Olympia Harley steakmessen 225mm (12 stuks)

225(L)mm. Gekarteld lemmet. 18/0 RVS

slechts € 1,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 1,92 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Caterlite broodrooster 4 sleuven RVS
16% korting
Caterlite broodrooster 4 sleuven RVS

4 sleuven. Kleur: RVS. Vermogen: 1,8kW.

16% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 71,49
Op voorraad
Buffalo sealapparaat 30cm
44% korting
Buffalo sealapparaat 30cm

260W. Sealbreedte: 30cm. Instelbare sealtijd.

44% korting
€ 73,99
Excl. BTW
Was € 130,99
Op voorraad
Vogue voorraadrek met 4 schappen 122x45,7cm
Tot 16% korting
Vogue voorraadrek met 4 schappen 122x45,7cm

Afmetingen: 1853(H) x 1220(B) x 460(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 16% korting
Vanaf
€ 149,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo grote elektrische gietijzeren bakplaat voor op het aanrecht
40% korting
40% korting
€ 201,85
Excl. BTW
Was € 336,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS inductie sauteuse 24cm
11% korting
Vogue RVS inductie sauteuse 24cm

24(Ø)cm | RVS | Geschikt voor inductie

11% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Vogue geïsoleerde bezorgtas grijs 380x305x380mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 24,09
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS sauteerpan 300mm
25% korting
25% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 56,99
Op voorraad
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)

170(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,29 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,39
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Whites halterschort met V-hals donkerblauw
61% korting
Whites halterschort met V-hals donkerblauw

Kleur: donkerblauw. Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 83,8(l)x69,8(b)cm.

61% korting
€ 3,51
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Buckingham gebaksvorkjes (12 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Was € 8,19
Op voorraad
Jantex Zware afvalzakken zwart 120L (100 Stuks)
slechts € 0,18 per Unit
Jantex Zware afvalzakken zwart 120L (100 Stuks)

Capaciteit: 120Ltr | 20kg Maximale Draagvermogen. Verpakkingshoeveelheid: 100

slechts € 0,18 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 17,89
Excl. BTW
( € 0,18 per Unit )
Was € 18,99
Op voorraad
Olympia RVS eierdop
21% korting
Olympia RVS eierdop

4,6(h)x4,9(Ø)cm

21% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 1,89
Op voorraad
Bolero aluminium en PE rotan stoelen naturel (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero aluminium en PE rotan stoelen naturel (4 stuks)

Aluminium frame. PE rotan zitting. Zithoogte: 450mm. Stapelbaar

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 199,99
Excl. BTW
( € 50,00 per stuk )
Op voorraad
Jantex RVS centrefeed handdoekroldispenser
16% korting
Jantex RVS centrefeed handdoekroldispenser

Materiaal: gepolijst RVS. Voor DL920, DL921, GD833, GD834, CF970 en CF971.

16% korting
€ 94,99
Excl. BTW
Was € 112,99
Op voorraad
Bolero stapelbare vierkante RVS tafel 70cm
Tot 39% korting
Bolero stapelbare vierkante RVS tafel 70cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x70(b)x70(d)cm.

Tot 39% korting
Vanaf
€ 67,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero ronde stalen opklapbare tafel turquoise 59,5cm
Tot 41% korting
Bolero ronde stalen opklapbare tafel turquoise 59,5cm

Stalen frame en blad. 71(h)x59,5(Ø)cm.

Tot 41% korting
Vanaf
€ 36,75
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX