Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 433-480 van 1423

nisbets

Producten 433-480 van 1423

Bolero RVS wandmodel asbak
61% korting
Bolero RVS wandmodel asbak

Materiaal: RVS. Afmeting: 412 (H) x 291 (W) x 198 (D) mm

61% korting
€ 28,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde gele thermometer
36% korting
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde gele thermometer

Bereik: -50 tot +300°C. Geschikt voor gebruik met gekookt vlees

36% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Vogue huishoudfolie 300m geschikt voor Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
slechts € 11,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Was € 40,99
Op voorraad
Hygiplas waterdichte mini thermometer IP65
30% korting
Hygiplas waterdichte mini thermometer IP65

Bereik: -25°C tot +50°C. Met handige haak.

30% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Bolero ronde parasol rood 2,5 meter
Tot 8% korting
Bolero ronde parasol rood 2,5 meter

Groen | 2,37(h)x2,5(Ø)m

Tot 8% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Bead theelepels 140mm (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
Olympia Bead theelepels 140mm (12 stuks)

140(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 7,19
Niet op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 10kg
13% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 10kg

Verdeling: 2g. kg of lb modus

13% korting
€ 25,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Olympia Buckingham koffielepels (12 stuks)
slechts € 0,35 per stuk
Olympia Buckingham koffielepels (12 stuks)

110(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,35 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,35 per stuk )
Was € 7,19
Op voorraad
Bolero zinken muurhaak
48% korting
Bolero zinken muurhaak

Voor blauw markeringskoord U917.

48% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 9,59
Op voorraad
Bolero gedraaid markeringskoord zwart
38% korting
Bolero gedraaid markeringskoord zwart

Zinken uiteinden. Lengte: 1,5m.

38% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 29,09
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 2/3 gastronorm deksel
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 2/3 gastronorm deksel

GN 2/3. Twee derde formaat. Compatibel met alle Vogue gastronormbakken in 2/3 formaat

LOW PRICE
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Hygiplas pizzawiel groen 10cm
Tot 21% korting
Hygiplas pizzawiel groen 10cm

Afmeting: 10cm. Kleur: groen.

Tot 21% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Wrap 450 Foliedispenser
59% korting
59% korting
€ 43,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Vogue bakpapier 45cm x 50m
Prijs toppers
Vogue bakpapier 45cm x 50m

45(b)cmx50(l)m | Per stuk

Prijs toppers
€ 8,39
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Vogue bonnenhouder aluminium 915 mm
4% korting
Vogue bonnenhouder aluminium 915 mm

91,5 cm / 915 mm | Houdt 6 tot 7 bonnen

4% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 310ml (24 stuks)
slechts € 1,80 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 310ml (24 stuks)

310ml (11oz). Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 1,80 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 1,80 per stuk )
Was € 53,99
Op voorraad
Olympia Kristallon antislip dienblad 40,5cm
Tot 28% korting
Tot 28% korting
Vanaf
€ 5,49
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex zwart Deksel Voor 60/80L Slimme afvalbak
8% korting
Jantex zwart Deksel Voor 60/80L Slimme afvalbak

Compatibel met Jantex Slim Bins - FX149/DX965/DX966

8% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Ovaal antislip dienblad zwart 685mm
Tot 26% korting
Olympia Kristallon PP Ovaal antislip dienblad zwart 685mm

30(H) x 685(B) x 560(D)mm. 2kg. Stapelbaar

Tot 26% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex Z vouw papieren handdoekjes Groen 1 laags 3000 vellen
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 3000 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 42,99
Op voorraad
Hygiplas Teflon Platinum Plus anti-aanbak koekenpan 200mm groen handvat
65% korting
65% korting
€ 6,63
Excl. BTW
Was € 18,89
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Rubbermaid polycarbonaat voedseldoos 4L
52% korting
Rubbermaid polycarbonaat voedseldoos 4L

Inhoud: 4L. Afmeting: 120(h)x222(b)x210(d)mm.

52% korting
€ 8,75
Excl. BTW
Was € 18,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Saturnia Napoli borden 15cm (10 stuks)
slechts € 1,69 per stuk
Saturnia Napoli borden 15cm (10 stuks)

Afmetingen: 150 (Ø) mm | Pak van 10. Binnendiameter: 70 mm

slechts € 1,69 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 20,25
Excl. BTW
( € 1,69 per stuk )
Was € 86,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 100mm (2 stuks)
Nieuw
slechts € 16,00 per Unit
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 100mm (2 stuks)

Inhoud: 13 liter GN 1/1. Diepte: 100 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

slechts € 16,00 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 31,99
Excl. BTW
( € 16,00 per Unit )
Was € 40,99
14 dagen levertijd
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 34,5x26,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Vogue glasrek 16 vakken
Tot 9% korting
Vogue glasrek 16 vakken

100(H)x500(W)x500(D)mm. Geschikt voor glazen tot 113mm breed

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 20cm
31% korting
Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 20cm

200(Ø)mm. 800ml. Aluminium. Geschikt voor inductie. Anti-aanbaklaag

31% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Vogue aluminium anti-aanbak teflon platinum plus koekenpan 30cm
18% korting
Vogue aluminium anti-aanbak teflon platinum plus koekenpan 30cm

Maat: 30cm. Materiaal: Aluminium. Geschikt voor inductie.

18% korting
€ 30,99
Excl. BTW
Was € 37,99
Niet op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 10cm
31% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 10cm

Inhoud: 5,9L. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

31% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 7,19
Niet op voorraad
Slipbuster Lite unisex instappers zwart
15% korting
Slipbuster Lite unisex instappers zwart

Maten: 36 tot en met 47. UK maten: 3 tot en met 12 | S1 FO SR classificatie

15% korting
Vanaf
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Buffalo heetwaterdispenser 4,7L
36% korting
36% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 93,99
Op voorraad
Bolero Perth Pavement Style Ronde Tafel Donker Marineblauw
24% korting
Bolero Perth Pavement Style Ronde Tafel Donker Marineblauw

Stalen frame en bovenkant. 710(H) x 600(Ø)mm

24% korting
€ 31,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Hygiplas vierkant deksel rood medium
71% korting
Hygiplas vierkant deksel rood medium

Deksel voor 5,5 en 7L voedseldoos. Kleur: rood.

71% korting
€ 1,08
Excl. BTW
Was € 3,69
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 45 x 35cm
12% korting
12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/4 met deksel & 7 kleurclips 100 mm 2,5L (4 stuks)
Nieuw
slechts € 4,38 per Unit
slechts € 4,38 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 17,49
Excl. BTW
( € 4,38 per Unit )
Was € 20,99
Niet op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen transparant 1/2 gastronorm deksel
33% korting
Nisbets Essentials polypropyleen transparant 1/2 gastronorm deksel

GN 1/2. Half formaat. Transparant. 32,5(l)x26,5(b)cm

33% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 3,69
Op voorraad
Vogue RVS serveertang 40,5cm
42% korting
42% korting
€ 3,49
Excl. BTW
Was € 5,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 100mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia broodmand met hoes vierkant
17% korting
17% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 7,19
Op voorraad
Olympia hi-ball longdrinkglazen 360ml (12 stuks)
slechts € 1,38 per stuk
slechts € 1,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,49
Excl. BTW
( € 1,38 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken rood 10 stuks
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken rood 10 stuks

Afmeting: 760 x 510 mm (76,2 x 50,8 cm) | Polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Vogue aluminium bakplaat 37x26,5cm
14% korting
Vogue aluminium bakplaat 37x26,5cm

20(H) x 368(B) x 267(D)mm. Aluminium

14% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 3kg
27% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 3kg

Graduatie: 0.5g. kg of lb modus

27% korting
€ 21,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder wit 102mm
Tot 34% korting
Hygiplas pizzasnijder wit 102mm

Materiaal: 10/0 RVS. Afmetingen 102mm. Kleur: wit

Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 65mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 2/1 bak 65mm

Diepte: 65mm. 201 roestvast staal

LOW PRICE
€ 29,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Niet op voorraad
Olympia Harley theelepels 140mm (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 7,39
Op voorraad
Churchill Tokyo Black Kop Zonder Oor 227ml (12 stuks)
slechts € 7,34 per stuk
slechts € 7,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 87,99
Excl. BTW
( € 7,34 per stuk )
Was € 103,99
5-7 dagen levertijd
Vogue inmaakpotten 285ml (6 stuks)
slechts € 2,40 per stuk
Vogue inmaakpotten 285ml (6 stuks)

Capaciteit: 12 | 285ml. Materiaal: Glas. Aantal stuks: 6

slechts € 2,40 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 2,40 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad