Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 481-528 van 1423

nisbets

Producten 481-528 van 1423

Vogue RVS deksel 32cm
2% korting
Vogue RVS deksel 32cm

320(Ø)mm. RVS. Compatibel met: FB698.

2% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 16,39
Op voorraad
Vogue geïsoleerde bezorgtas bovenlader grijs 330x230x330mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 16,88
Excl. BTW
Was € 34,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue diamanten slijpstaaf 30,5cm
23% korting
23% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Fiesta recyclebare koffiebekers enkelwandig zwart 340 ml (1000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Was € 72,49
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 590ml
11% korting
11% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Fiesta Roomijsbakken 1,2L (40 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Fiesta Roomijsbakken 1,2L (40 stuks)

Capaciteit: 1.2L. Materiaal: Kunststof

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 40 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue softgrip vleesmes 20,5cm
14% korting
Vogue softgrip vleesmes 20,5cm

Lengte: 20,5cm. Materiaal: RVS met hoog koolstofgehalte.

14% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Fiesta recyclebare espressobekers enkelwandig zwart (1000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 44,99
Op voorraad
Olympia Bead dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Bolero Wilgstructuur Rechthoekige Wilg Midden Vouwtafel 6Ft
50% korting
50% korting
€ 48,99
Excl. BTW
Was € 97,99
Op voorraad
Bolero markeringskoord zwart
61% korting
Bolero markeringskoord zwart

Zinken uiteinden. Lengte: 1,5m.

61% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 25,49
Op voorraad
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 20,3cm
9% korting
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 20,3cm

Gietijzer | 20,3(Ø)cm | Geschikt voor inductie

9% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Jantex C vouw papieren handdoeken wit 2 laags (2295 vellen)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 2295 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 36,49
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen steelpan 14cm
32% korting
Vogue roestvrijstalen steelpan 14cm

140(Ø)mm. 900ml. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M927.

32% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Buffalo intrekbare koepel warmte schaduw koper afwerking
51% korting
51% korting
€ 36,99
Excl. BTW
Was € 75,99
Op voorraad
Jantex waarschuwingsbord gladde vloer 64cm
32% korting
Jantex waarschuwingsbord gladde vloer 64cm

Zelfstaand. Tweezijdig bedrukt.

32% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 14,59
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Groen 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Groen 450g

Compatibel met Jantex Mopsteel HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Hygiplas vinyl handschoenen blauw poedervrij
vanaf € 0,04 per stuk
vanaf € 0,04 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 3,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Jantex toiletrollen 2 laags (36 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
Jantex toiletrollen 2 laags (36 stuks)

Ongeveer 320 2 laags vellen per rol. Velbreedte 92 mm. FSC Mix

slechts € 0,42 per stuk
Pak van 36 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Was € 20,99
Op voorraad
Cambro polycarbonaat Voedselopbergdoos 64L
21% korting
21% korting
€ 51,11
Excl. BTW
Was € 64,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Whites Vegas koksbroek blauw-wit geruit

Maten: XS tot 5XL | 66,0 tot 152,4 cm

Vanaf
€ 21,99
Excl. BTW
Hygiplas oplosbare etiketten voor bereide voedingsmiddelen (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
Hygiplas oplosbare etiketten voor bereide voedingsmiddelen (250 stuks)

Afmeting: 50(H) x 75(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250

slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 16,29
Op voorraad
Olympia Kings Theelepel (12 stuks)
slechts € 0,63 per stuk
Olympia Kings Theelepel (12 stuks)

140(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 9,49
Op voorraad
Jantex grijs deksel voor smalle afvalbakken van 60/80L
8% korting
Jantex grijs deksel voor smalle afvalbakken van 60/80L

Compatibel met Jantex Slim Bins - FX149/DX965/DX966

8% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Buckingham soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,65 per stuk
Olympia Buckingham soeplepels (12 stuks)

175(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,65 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,69
Excl. BTW
( € 0,65 per stuk )
Was € 12,99
Op voorraad
Fastpac grote rechthoekige voedseldozen 1350ml (150 stuks)
slechts € 0,46 per stuk
Fastpac grote rechthoekige voedseldozen 1350ml (150 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 150. Capaciteit: 1350ml

slechts € 0,46 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 67,77
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Was € 95,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue conservenpot 1,5L
20% korting
Vogue conservenpot 1,5L

Inhoud: 1,5L. Materiaal: glas.

20% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 7,49
Op voorraad
Vogue slagroompatronen (50 stuks)
slechts € 0,44 per stuk
Vogue slagroompatronen (50 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 50 stuks. Geschikt voor slagroomspuiten CB162, K637 en GG485.

slechts € 0,44 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 0,44 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Vogue RVS steelpan 180x110mm
36% korting
Vogue RVS steelpan 180x110mm

180(Ø)mm. 2,6L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: FS665.

36% korting
€ 20,99
Excl. BTW
Was € 32,99
Op voorraad
Hygiplas officemesje 7,5cm rood
7% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm rood

Lengte lemmet: 76 mm. Gewicht: 20 g. Rood voor rauw vlees

7% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,69
Op voorraad
Vogue Bistro koksmes 207mm
21% korting
21% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Mitre Comfort Polyzip molton kussensloop
45% korting
45% korting
€ 2,24
Excl. BTW
Was € 4,09
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kings dessertlepels 17,8cm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Fastpac deksels voor grote rechthoekige voedseldozen 1350ml (150 stuks)
slechts € 0,37 per stuk
slechts € 0,37 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 54,12
Excl. BTW
( € 0,37 per stuk )
Was € 71,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas Click PP GN-bak 1/6 met deksel & 7 kleurclips 150 mm 2,2L (set van 4)
Nieuw
slechts € 4,25 per Unit
slechts € 4,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 4,25 per Unit )
Was € 20,99
14 dagen levertijd
Olympia Solar champagneglazen 170ml (24 stuks)
slechts € 1,59 per stuk
slechts € 1,59 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 37,99
Excl. BTW
( € 1,59 per stuk )
Was € 47,99
Op voorraad
Vogue glasrek verlengers 36 compartimenten
Tot 21% korting
Vogue glasrek verlengers 36 compartimenten

45(H)x500(W)x500(D)mm. Maximale glasdiameter: 77mm. Vaatwasmachinebestendig

Tot 21% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas koksmes 25,5cm wit
26% korting
Hygiplas koksmes 25,5cm wit

Lengte: 25,5cm. Materiaal: RVS. Wit voor kaas en brood.

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Geel (5 stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Geel (5 stuks)

400(L)x400(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Verwacht op 09/10/26
Vogue RVS deksel 14cm
28% korting
Vogue RVS deksel 14cm

140(Ø)mm. RVS. Compatibel met: M922.

28% korting
€ 5,29
Excl. BTW
Was € 7,39
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/4 met deksel & 7 kleurclips 150 mm 3,7L (4 stuks)
Nieuw
slechts € 4,75 per Unit
slechts € 4,75 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 4,75 per Unit )
Was € 22,99
14 dagen levertijd
Olympia Harley soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Vogue geïsoleerde pizzatas polyester
LOW PRICE
Vogue geïsoleerde pizzatas polyester

Afmeting: 12,5(h)x42(b)x48(d)cm

LOW PRICE
€ 7,56
Excl. BTW
Was € 16,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)

Maten: XS-XL. Materiaal: polykatoen.

slechts € 9,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Hygiplas koksmes bruin 25cm
30% korting
Hygiplas koksmes bruin 25cm

Meslengte: 25cm. Gewicht: 204g. Bruin voor groenten

30% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/9 met deksel & 7 kleurclips 100 mm 0,85 l (set van 4)
Nieuw
slechts € 3,25 per Unit
slechts € 3,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 3,25 per Unit )
Was € 16,39
14 dagen levertijd
Fiesta Recyclebare Afsluitbare Afhaalzakken Medium (250 stuks)
slechts € 0,09 per Unit
slechts € 0,09 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 20,15
Excl. BTW
( € 0,09 per Unit )
Was € 41,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX