Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 385-432 van 1423

nisbets

Producten 385-432 van 1423

Europochette Bari Rood Bestekzakje met Servet (100 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
Europochette Bari Rood Bestekzakje met Servet (100 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 100. Kleur: Rood

slechts € 0,15 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 17,49
Op voorraad
Bolero Bistro bartafel met houten blad zwart
LOW PRICE
Bolero Bistro bartafel met houten blad zwart

Stalen frame | Essen blad | 1040(H) x 600(B) x 600(D)mm

LOW PRICE
Vanaf
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS 1/4 gastronormdeksel
LOW PRICE
Vogue RVS 1/4 gastronormdeksel

GN 1/4. Kwartformaat. Compatibel met alle Vogue gastronormbakken in 1/4 formaat

LOW PRICE
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Vogue voorraadrek 4 etages 183(H) x 91,5(B) x 61(D)cm
Tot 22% korting
Vogue voorraadrek 4 etages 183(H) x 91,5(B) x 61(D)cm

Afmetingen: 1853(H) x 915(B) x 610(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 22% korting
Vanaf
€ 104,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Henley tafelmessen 230mm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Henley tafelmessen 230mm (12 stuks)

230(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 1L
33% korting
Vogue RVS opscheplepel 1L

Materiaal: RVS | Capaciteit: 1 liter | Lengte: 160mm

33% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Bolero gietijzeren getrapte vierkante tafelvoet 72x 42cm
Tot 25% korting
Bolero gietijzeren getrapte vierkante tafelvoet 72x 42cm

Gietijzer. 720(H)x 425(W)mm. Standaard hoogte

Tot 25% korting
Vanaf
€ 82,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia broodmand met hoes rechthoekig
14% korting
14% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken groen (10 stuks)
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken groen (10 stuks)

Afmeting: 760 x 510mm (76,2 x 50,8 cm) | Polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Blauw 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Blauw 450g

Compatibel met Jantex Mop Handvat HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit
33% korting
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit

738(H)x1836(L)x760(W)mm. Maximaal draagvermogen: 200kg

33% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 89,99
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren cocktail roerrietjes zwart (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,69
Op voorraad
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 25,5cm
21% korting
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 25,5cm

Gietijzer | 25,5(Ø)cm | Geschikt voor inductie

21% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 16,39
Op voorraad
Bolero chiswick eetkamerstoelen grijs (2 stuks)
slechts € 70,10 per stuk
Bolero chiswick eetkamerstoelen grijs (2 stuks)

Antiek eikeneffect hardhouten frame | Stoffen bekleding | 507mm

slechts € 70,10 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 140,20
Excl. BTW
( € 70,10 per stuk )
Was € 278,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue aluminium inductiekoekenpan met Teflon antiaanbaklaag 28cm
20% korting
Vogue aluminium inductiekoekenpan met Teflon antiaanbaklaag 28cm

260(Ø)mm. Aluminium. Geschikt voor inductie. Antiaanbaklaag

20% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 34,99
Op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 5kg
20% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 5kg

Aflezing: 1g. kg of lb modus

20% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Bolero RVS bullet afvalbak open-top zilver 40L
26% korting
Bolero RVS bullet afvalbak open-top zilver 40L

Materiaal: RVS. | Capaciteit: 40L

26% korting
€ 64,99
Excl. BTW
Was € 87,99
Niet op voorraad
Vogue Tsuki Series 8 hakmes 16cm
60% korting
60% korting
€ 35,60
Excl. BTW
Was € 88,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kelso ijslepels/lattelepels 20,5cm (12 stuks)
slechts € 0,23 per stuk
slechts € 0,23 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 2,69
Excl. BTW
( € 0,23 per stuk )
Was € 3,39
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbuis korte mouw zwart 3XL
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas broodmes 21,6cm paars
23% korting
Hygiplas broodmes 21,6cm paars

Lemmetlengte: 203mm. Gewicht: 106,5 g. Paars voor allergenen

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Niet op voorraad
Vogue werkbank blikopener 76,2 cm
LOW PRICE
Vogue werkbank blikopener 76,2 cm

RVS | Afmeting: 770(H)mm | Opent blikken tot 58,4 cm

LOW PRICE
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 83,99
Op voorraad
Vogue RVS deksel 20cm
Vogue RVS deksel 20cm

200(Ø)mm. RVS. Compatibel met: FC095.

€ 6,89
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia Bead RVS tafelmessen met massief handvat 225mm (12 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
slechts € 1,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Was € 21,99
Op voorraad
Vogue Platinum Plus Teflon anti-aanbak RVS koekenpan 24cm
3% korting
Vogue Platinum Plus Teflon anti-aanbak RVS koekenpan 24cm

240(Ø)mm. 2,17L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

3% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Op voorraad
Olympia menumap Amerikaanse stijl zwart
21% korting
Olympia menumap Amerikaanse stijl zwart

Beschikbaar in A4 en A5. Toont 2 pagina's. Per stuk verkocht

21% korting
Vanaf
€ 2,59
Excl. BTW
Was € 3,29
Vogue RVS puntzeef 24cm
10% korting
10% korting
€ 25,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Op voorraad
Caterlite ijscrusher
15% korting
Caterlite ijscrusher

80W. Vermaalt tot 12kg/uur

15% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
Bolero opklapbare stoelen wit (2 stuks)
vanaf € 39,00 per stuk
Bolero opklapbare stoelen wit (2 stuks)

Materiaal: polypropyleen en staal. Zithoogte: 44,5cm.

vanaf € 39,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 77,99
Excl. BTW
( € 39,00 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/3 met deksel & 7 kleurclips 150 mm 5,3L (set van 4)
Nieuw
slechts € 7,25 per Unit
slechts € 7,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 28,99
Excl. BTW
( € 7,25 per Unit )
Was € 36,99
14 dagen levertijd
Vogue geïsoleerde pizzatas vinyl
LOW PRICE
Vogue geïsoleerde pizzatas vinyl

Afmeting: 19,5(h)x45,5(b)x45,5(d)cm

LOW PRICE
€ 10,05
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero zwart stalen afvalbak met open deksel
23% korting
Bolero zwart stalen afvalbak met open deksel

Materiaal: RVS en gepoedercoat staal. Inhoud: 40 liter.

23% korting
€ 70,99
Excl. BTW
Was € 91,99
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 340ml
19% korting
19% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,99
Op voorraad
Vogue vierkante gietijzeren inductie grillpan 24,1cm
7% korting
Vogue vierkante gietijzeren inductie grillpan 24,1cm

Gietijzer | 24,1(b)x24,1(d)cm | Geschikt voor inductie

7% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Vogue vershoudfolie 44cm x 300m
Prijs toppers
Vogue vershoudfolie 44cm x 300m

44(b)cm x 300(l)m | Met gekartelde scheurrand

Prijs toppers
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 12,99
Op voorraad
Olympia Henley tafellepels (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen antislip dienblad rechthoekig 38x51cm
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 4,49
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex rubberen antivermoeidheidsmat zwart 150 x 90cm
5% korting
5% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/2 gastronormdeksel
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/2 gastronormdeksel

GN 1/2. Half formaat. Compatibel met alle Vogue 1/2 gastronormbakken

LOW PRICE
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,59
Op voorraad
Chef Works Calgary Cool Vent unisex koksbuis wit L
24% korting
24% korting
€ 39,43
Excl. BTW
Was € 51,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad blauw 34,5x26,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Chef Works Executive unisex koksbroek visgraat zwart S
€ 55,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites halterschort Bordeaux
Tot 13% korting
Whites halterschort Bordeaux

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia longdrinkglazen 285ml zonder vulstreep (48 stuks)
slechts € 0,82 per stuk
slechts € 0,82 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 38,99
Excl. BTW
( € 0,82 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Bead dessertmes (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue softgrip schilmesje 9cm
20% korting
Vogue softgrip schilmesje 9cm

Lengte: 9cm. Materiaal: RVS met hoog koolstofgehalte.

20% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Vogue RVS 1/2 Gastronormbak 150mm
LOW PRICE
Vogue RVS 1/2 Gastronormbak 150mm

Capaciteit: 9 L. Diepte: 150mm. 201 RVS

LOW PRICE
€ 10,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Bolero markeringskoord blauw
73% korting
Bolero markeringskoord blauw

Zinken uiteinden. Lengte: 1,5m.

73% korting
€ 6,76
Excl. BTW
Was € 25,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX