Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 289-336 van 1423

nisbets

Producten 289-336 van 1423

Wrapmaster huishoudfolie navulling 30x30,5cm (3 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
slechts € 11,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Was € 47,49
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Groen (5 stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Groen (5 stuks)

400(L)x400(B)mm. Aantal in verpakking: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Verwacht op 09/10/26
Polar G-serie koelvitrine 6x GN 1/4
14% korting
Polar G-serie koelvitrine 6x GN 1/4

1400mm | Voor saladette G623

14% korting
€ 535,99
Excl. BTW
Was € 624,99
Niet op voorraad
Olympia Rosario Champagneglazen 170ml (6 Stuks)
slechts € 3,17 per stuk
slechts € 3,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 3,17 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot vierkant 2,9L
56% korting
56% korting
€ 4,09
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue RVS GN 2/1 bak 20mm
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Polar G-Serie backbar koelkast met scharnierende deur 128L
24% korting
24% korting
€ 419,99
Excl. BTW
Was € 549,99
Niet op voorraad
Olympia Kristallon grote stapelbare PP bestekbak
22% korting
22% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Rood 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/3 gastronormbak 20 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/3 gastronormbak 20 mm

176(L) x 325(W) x 20(H) mm. 1/3 GN. 660 ml. 201 roestvrij staal

LOW PRICE
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 6,59
Op voorraad
Vogue ijscontainerdeksel voor 2L en 4L (15 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
Vogue ijscontainerdeksel voor 2L en 4L (15 stuks)

Past op 2Ltr (CS828) en 4Ltr (CS827) containers

slechts € 0,34 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Was € 5,39
Op voorraad
Polar C-serie tafelmodel vriezer wit 140L
8% korting
8% korting
€ 549,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Niet op voorraad
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m
Prijs toppers
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m

30(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

Prijs toppers
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 12,39
Op voorraad
Polar C-serie koelvitrine met gebogen glasdeur 235L zwart
28% korting
28% korting
€ 749,99
Excl. BTW
Was € 1.039,99
Op voorraad
Bolero Valletta Grijs Gelat Oosterse tafel 1560mm
49% korting
49% korting
€ 68,99
Excl. BTW
Was € 135,99
Niet op voorraad
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)
vanaf € 0,84 per stuk
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)

57(H)x62(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 12 stuks

vanaf € 0,84 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen werktafel met achteropstand 1500mm
Tot 26% korting
Tot 26% korting
Vanaf
€ 279,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS werktafel zonder achteropstand 90x150x60cm
LOW PRICE
LOW PRICE
Vanaf
€ 269,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue conservenpot 0,75L
21% korting
Vogue conservenpot 0,75L

Inhoud: 0,75L. Materiaal: glas.

21% korting
€ 5,49
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen pannendeksel 24 cm
2% korting
Vogue roestvrijstalen pannendeksel 24 cm

240(Ø)mm. Roestvrij staal. Compatibel met: FC096.

2% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Jantex pedaalemmer zwart 65L
17% korting
Jantex pedaalemmer zwart 65L

Handsfree bediening. Materiaal: polypropyleen. Afmetingen: 670(H)x495(B)x400(D)mm (met deksel open)

17% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 119,99
Op voorraad
Buffalo verstelbare hittelamp zilverkleur
49% korting
Buffalo verstelbare hittelamp zilverkleur

250 W. Snoerlengte: 280 tot 1520 mm

49% korting
€ 30,99
Excl. BTW
Was € 60,99
Op voorraad
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)

175(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 3,29
Op voorraad
Samsung Magnetron voor licht gebruik met handmatige bediening 26L 1100W CM1099
15% korting
15% korting
€ 369,99
Excl. BTW
Was € 434,99
Op voorraad
Vogue set ronde uitsteekvormen 2,3 - 9(Ø)cm (11 stuks)
slechts € 0,33 per stuk
Vogue set ronde uitsteekvormen 2,3 - 9(Ø)cm (11 stuks)

2,3 - 9(Ø)cm | Set van 11 | Zacht staal

slechts € 0,33 per stuk
Pak van 11 slechts
€ 3,54
Excl. BTW
( € 0,33 per stuk )
Was € 10,19
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)
Prijs toppers
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

Prijs toppers
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde blauwe thermometer
36% korting
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde blauwe thermometer

Bereik: -50 tot +300°C. Geschikt voor gebruik bij rauwe vis

36% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Etiketteertang 16 cijfers
Prijs toppers
Etiketteertang 16 cijfers

Voor gebruik met J330 etiketten

Prijs toppers
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 101,99
Op voorraad
Buffalo staafmixer met variabele snelheid 300mm as
24% korting
24% korting
€ 209,99
Excl. BTW
Was € 274,99
Niet op voorraad
Vogue bonnenhouder aluminium 1220 mm
3% korting
Vogue bonnenhouder aluminium 1220 mm

1220 mm | Biedt plaats aan 10 tot 11 bonnen

3% korting
€ 28,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Olympia Rocks Tumblers 28,5cl (48 Stuks)
slechts € 1,05 per stuk
slechts € 1,05 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 61,99
Op voorraad
Jantex premium 3-laags toiletpapier (40 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 40 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 0,58 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Olympia Buckingham theelepels (12 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Was € 7,99
Op voorraad
Bolero Bistro stalen hoge krukken gun metal (4 stuks)
LOW PRICE
Bolero Bistro stalen hoge krukken gun metal (4 stuks)

Gepoedercoat staal. Zithoogte: 770mm. Stapelbaar.

LOW PRICE
Pak van 4 vanaf
€ 141,99
Excl. BTW
( € 35,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia emaille rechthoekige schalen 280 x 190 mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Olympia karaf 0,5L (6 stuks)
slechts € 1,39 per stuk
slechts € 1,39 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 8,29
Excl. BTW
( € 1,39 per stuk )
Was € 9,99
Op voorraad
Vogue GN bakplaat met anti-aanbaklaag 530x325mm
19% korting
Vogue GN bakplaat met anti-aanbaklaag 530x325mm

26(H) x 530(B) x 325(D)mm. Aluminium

19% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Vogue RVS Inductie Koekenpan 20cm
26% korting
Vogue RVS Inductie Koekenpan 20cm

200(Ø)mm. 1L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M949.

26% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Vogue Vershoudfolie 300 mm x 300 m
Prijs toppers
Vogue Vershoudfolie 300 mm x 300 m

300(W)mm x 300(L)m. Met gekarteld snijblad. Per stuk

Prijs toppers
€ 7,19
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Bolero inklapbare bank 183cm
Tot 24% korting
Bolero inklapbare bank 183cm

Materiaal: polyethyleen en staal. Afmeting: 183cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 42,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS theepot 1,4L
Tot 70% korting
Tot 70% korting
Vanaf
€ 11,44
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Matfer Bourgeat bakkers wanten
5% korting
Matfer Bourgeat bakkers wanten

Lengte: 43cm. Verkocht per paar.

5% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 28,49
Niet op voorraad
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)

230ml / 8oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Jantex Kentucky rolemmer met wringer groen 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Vogue afkoelrek 330 x 530mm
33% korting
Vogue afkoelrek 330 x 530mm

Afmetingen: 330(B) x 530(L)mm | GN 1/1

33% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Vogue spatel met rubberen uiteinde 35cm
50% korting
50% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 3,99
Op voorraad
Bolero inklapbare statafel 80cm
Tot 10% korting
Bolero inklapbare statafel 80cm

Materiaal: polypropyleen en staal. Hoogte: 110cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 89,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder rood 102mm
Tot 21% korting
Hygiplas pizzasnijder rood 102mm

Afmetingen 102mm. Kleur: rood

Tot 21% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad