Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (531)
  • Zwart (238)
  • Wit (169)
  • Helder (104)
  • Grijs (85)
  • Bruin (77)
  • Blauw (54)
  • Rood (30)
  • Groen (28)
  • Geel (15)
  • Paars (14)
  • Oranje (6)
  • Beige (5)
  • Crème (5)
  • Decoratief (5)
  • Gestreept (4)
  • Bont (3)
  • Koper (3)
  • Roze (1)

Alle speciale aanbiedingen

Producten 337-384 van 1423

nisbets

Producten 337-384 van 1423

RVS flessenbak 107cm
17% korting
RVS flessenbak 107cm

15,5(h)x10,8(b)x107(l)cm

17% korting
€ 33,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Op voorraad
Vogue RVS serveerwagen 3 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm
LOW PRICE
Vogue RVS serveerwagen 3 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm

Afmetingen: 825(H) x 710(B) x 405(D) mm | Capaciteit: 128 kg

LOW PRICE
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 111,99
Op voorraad
RVS flessenbak 81,7cm
22% korting
RVS flessenbak 81,7cm

15,5(h)x81,7(b)x10,8(l)cm

22% korting
€ 31,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Op voorraad
Bolero vierkante essen en aluminium tafel 70cm
Tot 10% korting
Bolero vierkante essen en aluminium tafel 70cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 72(h)x70(Ø)cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 159,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m
Prijs toppers
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m

44(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

Prijs toppers
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 17,89
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen werktafel 1800mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen werktafel 1800mm

Zelfmontage. Breedte: 1800mm

LOW PRICE
€ 289,99
Excl. BTW
Was € 409,99
Op voorraad
Olympia Rosario Tumblers 350ml (6 Stuks)
slechts € 2,67 per stuk
slechts € 2,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,99
Excl. BTW
( € 2,67 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Bolero kunstlederen stoel met ronde rug (2 stuks)
vanaf € 140,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel met ronde rug (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Zithoogte: 51cm.

vanaf € 140,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 279,99
Excl. BTW
( € 140,00 per stuk )
Niet op voorraad
Nisbets essentials vervangende fluorescerende lamp voor insectendoder 8w
63% korting
Nisbets essentials vervangende fluorescerende lamp voor insectendoder 8w

Per stuk verkocht. Lengte: 305mm. Past op FD499 Nisbets Essentials Insectendoder

63% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 16,09
Op voorraad
Vogue RVS werktafel zonder achteropstand 90x60x60cm
LOW PRICE
LOW PRICE
Vanaf
€ 215,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero witte pedaalemmer 5L
55% korting
Bolero witte pedaalemmer 5L

Handsfree bediening. Uitneembare binnenemmer. Materiaal: RVS. 284(H)x203(Ø)mm

55% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 15,59
Op voorraad
Vogue ijscontainer 4L (15 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Vogue ijscontainer 4L (15 stuks)

Kunststof | Deksels apart verkrijgbaar (CS829)

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia Buckingham steakmessen (12 stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,79
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Bolero afzetkoord 2,5m zwart
70% korting
70% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Roze (5 Stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Roze (5 Stuks)

400(L)x400(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Op voorraad
Nisbets essentialsdessertlepels (12 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
Nisbets essentialsdessertlepels (12 stuks)

Lengte: 184mm. Aantal in verpakking: 12

slechts € 0,15 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,79
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 2,49
Op voorraad
Buffalo milkshake mixer
7% korting
Buffalo milkshake mixer

80W. Enkelvoudige kop

7% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Buffalo commerciële rijstkoker 4L
12% korting
Buffalo commerciële rijstkoker 4L

Rijstcapaciteit: 10 liter gekookt / 4,2 liter droog

12% korting
€ 119,99
Excl. BTW
Was € 136,99
Op voorraad
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)
slechts € 37,50 per stuk
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)

Stalen frame met kunststof zitting | Zithoogte 720mm

slechts € 37,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 84,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Blauw 350x450mm
12% korting
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Blauw 350x450mm

20(H) x 450(W) x 350(D)mm. 485 g. Stapelbaar

12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Vogue Polycarbonaat 1/6 Gastronorm bak 100 mm Transparant
60% korting
Vogue Polycarbonaat 1/6 Gastronorm bak 100 mm Transparant

Inhoud: 1,6 liter. GN 1/6. Zesde maat. Diepte: 100 mm

60% korting
€ 1,84
Excl. BTW
Was € 4,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas pizzawiel zwart 10cm
Tot 21% korting
Hygiplas pizzawiel zwart 10cm

Afmeting: 10cm. Kleur: zwart.

Tot 21% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Buckingham tafellepels (12 stuks)
slechts € 0,71 per stuk
slechts € 0,71 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,71 per stuk )
Was € 13,49
Op voorraad
Olympia Henley theelepels 145mm (12 stuks)
slechts € 0,67 per stuk
Olympia Henley theelepels 145mm (12 stuks)

145(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 0,67 per stuk )
Was € 9,59
Op voorraad
Hygiplas kunststof snijplankenrek met sleuven van 6x1,4cm
19% korting
19% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 15,99
Niet op voorraad
Vogue afruimwagen van roestvrij staal met 3 etages middelgroot
LOW PRICE
Vogue afruimwagen van roestvrij staal met 3 etages middelgroot

Materiaal: roestvrij staal. Afmetingen: 855(H) x 810(B) x 455(D) mm. Capaciteit: 128 kg

LOW PRICE
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 158,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen koekenpan met Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag 28cm
5% korting
Vogue roestvrijstalen koekenpan met Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag 28cm

280(Ø)mm. 2.97 L. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M951.

5% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 36,99
Op voorraad
Hygiplas officemesje 7,5cm blauw
4% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm blauw

Lemmetlengte: 76mm. Gewicht: 20g. Blauw voor rauwe vis

4% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Bolero eigentijdse kunstlederen eetkamerstoel antiek donkerbruin - (2 stuks)
vanaf € 83,00 per stuk
Bolero eigentijdse kunstlederen eetkamerstoel antiek donkerbruin - (2 stuks)

Berkenhouten frame. Antiek donkerbruin kunstleder. Zithoogte: 51cm.

vanaf € 83,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 165,99
Excl. BTW
( € 83,00 per stuk )
Op voorraad
Vogue siliconen bakmat met anti-aanbaklaag 585 x 385 mm
32% korting
32% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Olympia Bead serveerlepels 205mm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
Olympia Bead serveerlepels 205mm (12 stuks)

205(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Vogue aluminium bakplaat 318x216mm
2% korting
Vogue aluminium bakplaat 318x216mm

20(H) x 318(B) x 216(D)mm. Aluminium

2% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Buffalo Bistro dubbele contactgrill glad/glad
23% korting
Buffalo Bistro dubbele contactgrill glad/glad

Power: 2.9kW. Dubbele grill. Gladde boven- en onderplaten

23% korting
€ 308,99
Excl. BTW
Was € 399,99
Op voorraad
Buffalo warmhoudvitrine 68L
37% korting
Buffalo warmhoudvitrine 68L

Vermogen: 800W. Capaciteit: 6x GN 1/3.

37% korting
€ 299,99
Excl. BTW
Was € 478,99
Op voorraad
Buffalo UV-messensterilisator Capaciteit van 14 messen
29% korting
29% korting
€ 143,99
Excl. BTW
Was € 203,99
Op voorraad
Buffalo inductiekookplaat 3kW
LOW PRICE
Buffalo inductiekookplaat 3kW

3kW. Enkele zone. Handmatige bediening

LOW PRICE
€ 164,99
Excl. BTW
Was € 176,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie kookpan 32cm 12,5L
10% korting
Vogue RVS inductie kookpan 32cm 12,5L

320(Ø)mm. 12,5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M952.

10% korting
€ 61,99
Excl. BTW
Was € 68,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie kookpan 28cm 9,5L
19% korting
Vogue RVS inductie kookpan 28cm 9,5L

280(Ø)mm. 9,5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M951.

19% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Fiesta Recyclable koffiebekers enkelwandig kraft 340ml (1000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Was € 68,49
Op voorraad
Olympia geharde Orleans longdrinkglazen 430 ml (12 stuks)
slechts € 1,53 per stuk
Olympia geharde Orleans longdrinkglazen 430 ml (12 stuks)

430 ml | 430 ml. Aantal per verpakking: 12

slechts € 1,53 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 1,53 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Buffalo bain marie
12% korting
Buffalo bain marie

1,2kW natte warmte. Capaciteit: 1x GN 1/1

12% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 124,99
Op voorraad
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 100mm (4 stuks)
Nieuw
slechts € 8,00 per Unit
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 100mm (4 stuks)

Inhoud: 5,9 liter, GN 1/2. Diepte: 100 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

slechts € 8,00 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 31,99
Excl. BTW
( € 8,00 per Unit )
Was € 40,99
Niet op voorraad
Vogue RVS afruimwagen met 2 niveaus Middelgroot
39% korting
Vogue RVS afruimwagen met 2 niveaus Middelgroot

Materiaal: roestvast staal. Afmetingen: 855(H)x810(B)x455(D)mm. Capaciteit: 128kg

39% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 147,99
Op voorraad
Gastro M 650 werkunit 65/70PLC met lade
58% korting
58% korting
€ 333,40
Excl. BTW
Was € 794,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 20cm
38% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 20cm

Inhoud: 11,7L. Materiaal: polypropyleen. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

38% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 11,29
Op voorraad
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)
LOW PRICE
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)

210(L)mm | 210 mm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Olympia Bead koffielepels 120mm (12 stuks)
slechts € 0,44 per stuk
Olympia Bead koffielepels 120mm (12 stuks)

120(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,44 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,19
Excl. BTW
( € 0,44 per stuk )
Was € 6,59
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 gastronorm bak 15cm
35% korting
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 gastronorm bak 15cm

Capaciteit: 19,5L. GN 1/1. Vol formaat. Zonder deksel

35% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad